Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

majkas
18. okt 2009

traki minibus to isti 😀

josifek
18. okt 2009

Majkas no my občas převlíkáme dvakrát když je malá hltavá a poblinká se 😀 😀 😀 a dost věcí mám i na chalupě abych nemusela vozit tam a zpátky 😀

traktor
18. okt 2009

josi ty jej urob normalne aj album s fotkami, garderobu ma....este fotky a moze ist za modelku.... 😀 😀 , ale je to super,ze sa da takto nakupit, a fakt su to krasne veci 😉

josifek
18. okt 2009

jj i můj si to pochvaluje nebo když natrefíš výprodej.Ale jinak draho, ve čtvrtek jsme kukali na šaty a pod 450 kč nešli a pak kuknu do MMB a hned dvoje mám a za směšnou cenu 😀 😀 😀 😀 .A v riflíkách je krásná uplně k sežrání,hlavně když pase koníky ta dupka v nich k nakousnutí 😀 😀 😀 😀 😀

josifek
18. okt 2009

Už máme i odbyt na věcičky sestřenice od manži bude mít za týden malou holčinu tak odebírá věci od nás vždy ji udělám balíček a nějakou cenu a ona souhlasí nemají moc korunek a tak to má jako výpomoc 😀 😀 😀 😀

traktor
18. okt 2009

to je pravda, maju krasne oblecenie na babetka, ale ceny su neskutocne, drahsie ako na nas, aj ja preto radsej nakupujem na akciach/ vtedy - ked sa mi nieco velmi paci/ zoberiem aj vecsie, alebo na bazariku...ono take miny vecicky sa daju aj na bazariku kupit ako nove, ved babo ich nema sancu ani znicit, raz dva vyrastie.....

josifek
18. okt 2009

JJ přesně traky 😀 😀 😀 😀

traktor
18. okt 2009

tak to je super, ze hned aj posunies inde 😉

josifek
18. okt 2009

JJ a ona má radost z každé věcičky je to fajn vidět jak se raduje 😀 😀 😀 budou mít Kačenku 😀 😀 😀

josifek
18. okt 2009

Jsme tu zůstali sami no jo když máme ten svůj klub přecedkyně 😀 😀 😀 😀 😀 😀

traktor
18. okt 2009

a nasa postarka sa tento tyzden nabeha , ma mi prist kopu veci.....hojdacka, chodak, 2 x ciapka, overal, balik oblecenia, macko pu zvonkohra....to bude radosti 😀 😀 😀

traktor
18. okt 2009

no neva...zajtra sa vymenime jeden den ty druhy den ja....spravodlivo 😀 😀 😀

josifek
18. okt 2009

Traky náš pošták taky, čekám jěště 5 balíčku 😀 😀 😀 😀

traktor
18. okt 2009

uvidime dokedy to tym nasim spachtosom vydrzi..... 😀

josifek
18. okt 2009

a Riuska bude pokladník 😀 😀 😀 😀

traktor
18. okt 2009

....ze vzdavam poklonu nasim postarom.... 😀 😀 😀

josifek
18. okt 2009

traky to je fajné pro klučiny 😀
https://www.modrykonik.cz/bazar/show_entry.php?...

majkas
18. okt 2009

kukam saty na mma, josi si ma navnadila 😀
dufam ze toto sa mi zajtra podari vyhrat http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=1415160 (ked mala dovtedy vobec zaspi 🙂 )

riusik
18. okt 2009

no, co ine ako pokladnik, ani jedna z vas by to nemohla byt, vsetky prachy by skoncili na mmb................... 😀

traktor
18. okt 2009

je super...ja som uz ojednala aj zaplatila nove, som malamat od ruky, aj sme sa dohodli a po tyzdni mi napisala, ze ho predala, tak som dostala nerf a kupila nove...dlho som hladala/ to odruky/ lebo ako naschval vsade ponukali len ruzove..... 😀 😀

josifek
18. okt 2009

Majkas krásné budu držet palečky 😀

traktor
18. okt 2009

majka , krasne saty, dobre sa staras o tu nasu nevesticku 😀 😀 😉 😵

riusik
18. okt 2009

majkas: pekneee

josifek
18. okt 2009

Traky já vím jen jsem kukla aono tam klučičí 😀 😀 😀
Riusko však jasné proto jsi pokladník ty 😀 😀 😀 😀

traktor
18. okt 2009

rius co narobis, niekto nad nami musi vladnut pevnou rukou, my by sme to s josi asi fakt rozflakali na bazariku 😀 😀 😝

riusik
18. okt 2009

sa smejem, skuste sa spytat mojho P na temu ja a minanie 😎 😝

riusik
18. okt 2009

no, to ze to tu nepisem, neznamena, ze neminam.......... 😅

josifek
18. okt 2009

Traky no já nevím já mám boční příjem já mohu 😀 😀 😀 a jěště mi zbívá mateřská 😀 😀 😀 😀 ale teď už zase máme na chvíly pokoj máme zásobu a malá moc rychle neroste tak vydržíme nějaký pátek 😀 😀 😀 😀

riusik
18. okt 2009

a musim priznat, ze na dievcatko sa mina akosi lahsie... ja som vzdy vravela mojmu P, ze neviem ci bude stihat zarabat, ked budeme mat dievku 🙂

josifek
18. okt 2009

Spíš kukám na dárky k Vánocům pro rodinu 😀 😀 😀 😀 také se daj sehnat fajnové nové věcičky 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre