Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

malka18
19. okt 2009

samy: ahoj tak žiadny klub nebudeme zakladať veru 🙂 aj u nás sa polepšilo v noce je to už lepšejšie..no len aby som to nezakríkla tak už som ticho 😝 😝 inak bré ránko vám všetkým..na mna niečo lezie..tak s malou moc nekomunikujem aby to nechitila ☹ ☹ ☹

josifek
19. okt 2009

Málka vítej no nalá se lepší tak tvuj tvuj tvuj aby jsme nezakřikli 😉 No virózy řádí jak pominuté u nás už také byli ☹ ale my je zažehnali a malá Karamelka se jim vyhnula 🙂

samayka
19. okt 2009

uf môj bráško aj s celou rodinkou - čiže malý matýsek a bračekovci mravčekovci sa už vyše dvoch mesiacov v niečom vezú. raz jeden raz dvaja raz všetci a potom len jeden... stále je tam niekto chorý...brácho ani na krstinách našich nebol, bol chcíplej... už sme ich dva mesiace poriadne nevideli, aby nás nenakazili...

ale u dokyni som počula - hovorila to inej mamičke ktorá bola chorá - tieklo jej z nosa a tak... že ak kojí tak je malá krytá a nemala by to od maminy dostať. čo je na tom pravdy??

samayka
19. okt 2009

idp na markíze opakovať ten seriál aj s našou obývačkou 🙂)) volal mi môj tatááá že bol v piatok u nás a ide znovu... maniak 🙂))

lucia32
19. okt 2009

bré ránko

lucia32
19. okt 2009

sam...ja idem okukať, bo som to vtedy nestihla 😝

josifek
19. okt 2009

Samy mám puštěnou markízu v kolik to má být 😀

samayka
19. okt 2009

už asi o chvílu.. neviem .. mrknem program... volá sa to v mene zákona a hlavnú podozrivú vyšetrovali u nás 🙂)))

josifek
19. okt 2009

😀 http://www.mimiaukce.cz/aukce.php?id=4160295 holky kukněte vánoční dárek pro rodiče od Manži 😀 😀 😀

samayka
19. okt 2009

babulky, rozoberali ste tu papanie... tá moja drnda jedla pred šiestou a teraz o deviatej si len tak pocuckala pár minút a tvárila sa že má dosť... aj včera tak bolo. do poludnia toho moc nepojedla a potom až po 4,5 hodinách.. ale to medzi tým trhla ten svoj spací rekord a spala 2 hodiny...

mám to nechať na ňu? lebo znásilňovať ju asi nemá cenu, že??

a zajtráááá budeme aj my už dievčatkoooo...

monr
19. okt 2009

ahojte,
samy, ja som v piatok kukala, taká žltá obyvka, však? pekná veľmi.

monr
19. okt 2009

my dievčatká dlho nebudeme, aj Kika si dala naušničky až keď mala 5 rokov, tak to urobíme aj teraz tak, keď malá bude chcieť, tak potom si dá. 😉

samayka
19. okt 2009

ahoj monr.. anooooo 🙂 s koníkmi na obrázkoch 🙂)

josi - pekné... to už sa fakt blížia vianoce??? my to vybavíme kalendármi... len to musím dnes stihnúť spraviť na happy foto je dnes ešte akcia

samayka
19. okt 2009

keď nám babka ku krstu také malinké krásne kúpila... a prežili sme to my.. prežije to aj elušiatko... a konečne sa nás nebudú pýtať že či chlapček... lebo aj keď je v ružovom tak je to taký chalanisko... aj ja som bola taká asi do 15 kým mi kozi nenarástli 🙂))))))))))))

monr
19. okt 2009

už to beží, o chvíľku bude vaša obývačka 😀

lucia32
19. okt 2009

už kukám a čakám a dočítavam...

lucia32
19. okt 2009

na obrázku za vypočúvanou je Eluška?

lucia32
19. okt 2009

a šálky sú vaše? či si doniesli? 😝 😀

josifek
19. okt 2009

Sam krásná ta knížka o mimču tam byla skvělá 😀

samayka
19. okt 2009

😀 😀

ne ne .. šálky aj s chlpom si priniesly... my máme plný byt čiernych chlpov a tie vraj v káve nevidno...
luci - to je tá knižka o mimčách

samayka
19. okt 2009

a tam kde bola fotka mačky bola pôvodne eluška... mrchy.. skovali ju.. som ju chcela pretlačiť pred kamery a oni takto

samayka
19. okt 2009

priniesly??? som ja tehu dement ešte stále... "y"...

josifek
19. okt 2009

😀 😀 😀 😀

lucia32
19. okt 2009

heh, potvoráci...ale neboj, prídu natáčať nabudúce kúpelnu a Elušku akože zabudneš vo vani 😀

monr
19. okt 2009

samy, a ako ste sa k tomu natáčaniu dostali? teda ak nie je tajné

samayka
19. okt 2009

už som písala.. kamarát im píše scenáre a páčilo sa mu u nás tak dohodil.. a eurášiky z toho boli tiež pekné

lucim
19. okt 2009

dobre ranko slniecka a slnecnice 🙂

samayka
19. okt 2009

ahoj slnečnica jablčnica 🙂))

monr
19. okt 2009

samy , tak to je super
lucim, ahoj

lucim
19. okt 2009

caaauky moja, no to ide s vyzivkami? a s eluskou? ze ju cmukame. 🙂
a manžovia su slnecniky 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre