Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

inneska
19. okt 2009

josi...občas by sa zišli 😀 a praktikuš darčeky sú fajn, aspoň využiješ a nezapadajú ti prachom na poličke

josifek
19. okt 2009

Ines tak taťulda doma a dcera spí dál 😀 😀 😀 😀 počkáme jěště na Dominka 😀 😀 😀 😀

josifek
19. okt 2009

Malá je vzhůůůůůůru hurááááááá 😀

reilyy
19. okt 2009

Slovensky minister dopravy sa zastavil na navsteve u svojho nemeckeho kolegu.
Vidi, ze v garazi ma same ferari, lamborginhi, vsetko drahe auta, ma velku
vilu, vsade same stripterky a luxus jak hovado.
Slovak sa pyta ze ako moze takto zit, ze odkial ma tolko penazi, nemecky
minister hovori:
No to mas tak, vidis hen tu dialnicu?"
Vidim"
"Tak mala byt siroka 20 m, ale som to stiahol na 19 a s toho si takto
zijem!"
Po pol roku ide zase nemecky minister na nastevu k slovenskemu, a vidi, ze
plna garaz maseratti, rolls roysov, 2krat taka vila jak ma on, vlastny park,
helikopteru....
Udivene sa ho pyta ze ako zarobil tolko penazi na takyto strasne luxusny
zivot...
"No, to mas tak, vidis tu dialnicu hen tam?"
" Nevidim."
"No vidis!!!"

josifek
19. okt 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 Reilly bomby ze života 😀 😀 😀 😀 😀

inneska
19. okt 2009

josi..gratulka k zobudeniu karamelky 😀 😀 😀 😀

rei... 😀 😀 😀 😀 nemá chybu 😉

josifek
19. okt 2009

Inesko už zase chrní 😒 vykoupaná napapkaná a hned zalomila ☹ Musím počkat do rána a zítra jdeme na včeličku, tak jsem zvědavko na reakci 🤐

gabrielkabj
19. okt 2009

Ahojte babenky rýchlo mi prosím niektorá poradte chcem niečo kupit z mimiaukcie ale nie som tam zaregistrovaná tak neviem ako to tam fičí a nemám čas to čitať lebo chcem niečo kupit čo dnes končí kapito? Plati sa za zaregistrovanie? Nechce sa mi to teraz všetko študovat na rychlo poradte bitte 😎

josifek
19. okt 2009

Gabika neplatí se nic ale asi týden trvá než můžeš normal přihazovat,jinak musíš žádat o povolení 😉

inneska
19. okt 2009

gabi..presne ako píše josi...musíš byť zaregistrovaná týždeň...ale ak máš záujem, tak sa zartegistruj a napíš tej predávajúcej a ona ti povolí prístup na aukciu 🙂 az a registráciu sa neplatí 🙂

gabrielkabj
19. okt 2009

ok dik

josifek
19. okt 2009

Všem vám přejeme sladkou nocinku my jdem zahrát žoldy a pak dohajan 😵 😵 😵 😵 😵

zmurkaz
19. okt 2009

Ahoj ahoj ahoj
Babulky viem, že by som si zaslúžila jednu po r..i, ale nestíham ... víkend návštevy... a výsledok... Jurko má celý deň horúčku... zajtra s ním chcem ísť k lekárke...
Nevie tu niektorá dobrá duša, ako sa kombinujú lieky proti teplote... mám panadol a nurofen.... môžem to po 4 hodinách vystiedať... t.j. dám panadol a po 4 hodinách nurofen a potom po koľkých panadol ?

Babulky ste strašne zlaté a som prešťastná že vás mám 😵

zmurkaz
19. okt 2009

☹ ☹ ☹ ☹ - kde ste? ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

inneska
19. okt 2009

josi...tak nech ti ide karta a potom dobrú nocku 😉

zmuri...a to je lepšie, ked sa kombinujú lieky?? 😕 😕 ja by som nekombinovala...nech sa skoro uzdraví bambulo 😉

inneska
19. okt 2009

zmuri..ja som tu, ale neporadím ☹

inneska
19. okt 2009

a dnes výnimočne eričko zaspal o pol 8 😵 😵 😵 😵

zmurkaz
19. okt 2009

Ineska - je to dobré, ale musí sa dať iná účinná látka - vieš - raz to tu písala Lucim... len neviem po koľkých hodinách sa to dáva....
A supiš že ti malý zaspal o pol 8. Aj mne malá dnes nerevala, akoby vedela, že je malý chorý....

zmurkaz
19. okt 2009

A už viem - superstár ... 😀 😀 😀 😀 ...a aj plačete? No veselé to dnes nie je ☹

inneska
19. okt 2009

zmuri...hm, to som nevedela...ani som to tu neraregistrovala 😅 ale dobré vedieť, ked to tu znova lucka písne, tak si to poznačím 🙂

a som rada, že už spí, lebo presne od dňa, ked mal 3 mesiace, tak mi nezaspal skôr ako o 22, proste sa mu to posunulo a hotovo...ale dnes...len aby to nebola výnimka 😀 ale dnes spal len od 11 do 13 v kočíku a viacej nie..tak asi preto zalomil tak skoro 😀

inneska
19. okt 2009

ja som sledovala, ale neplakala.. 🙂

poplakala som si pri reflexe, kde ukazovali, ťažko popálené bábo ☹ ako 8 mesačné bolo v horiacom dome, 40% tela spáleného, celá jedna ručička od zápästia mu zhorela(ostal len taký kýptik) a na druhej len 4 pršteky...a tvárička celá spálená...teraz má nejaké 2 ročky...

inneska
19. okt 2009

no a mm si práve pustil akýsi kung fu film...tak môžem veselo koňovať a farmárčiť...to nič pre mňa 😀

zmurkaz
19. okt 2009

inn - to moja je už zas hore ... síce nereve, ale potiahne do 00:30 🙄 ale potom už spí... tak neviem, či sa mám tešiť 😕 😅 😀

zmurkaz
19. okt 2009

no a to dieťatko sam videla aj ja 😔

inneska
19. okt 2009

zmuri a potom ti dokedy spí??? 🙂

zmurkaz
19. okt 2009

no dnes mi spala do 7:00 ju asi Jurko zobudil ale potiahla skoro celý deň od 10:00 do 14:00 potom 2 hodky hore a zase zalomila ....a zobudila sa okolo 18:00

inneska
19. okt 2009

tak to máš fajn, že aspoň cez deň pospí...erik cez deň max. 2 hodky dá...inak je stále hore a musím s ním konverzovať, inak mrnkoce 😀

vinka
19. okt 2009

Júj zas som tu neskoro.No nič aspoň vás pozdravím a možno na budúce aj pokecám.Joj musím sa vyžalovať.Mi sme mali v obývačke sklenený stôl.No na takých nožkách sklo.No a dnes sa Vivinke to zadarilo rozbiť.Chvála bohu jej sa nič nestalo lebo to mohlo jej aj nožičku prepichnúť ale aj tak mi potom bolo lúto toho stola lebo musíme kúpiť nový.No aspoň kúpime drevený. 😒 Kriste ale to bola rana 😕 To sa niektoré kúsky na prach rozsipaly.No katastrofa. 😝

inneska
19. okt 2009

vinka...bože, ešte že sa jej nič nestalo, kašlať na stolík...a to sa jej ako podarilo?? niečo do neho hodila či ako?? 😕

inneska
19. okt 2009

vinka a riadne povysávaj...nech si niekto nepichne sklo do nohy...mne stačilo, ked mm vrtal 4 dierky do kachličiek a kúsoch ostal niekde na zemi a mne sa do päty zapichol 😠

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre