Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

vendulacky
19. okt 2009

ahojky, všem já jen na skok...
inn, ty jsi psala, že jsi kupovala ten klín do postýlky, dneska mi taky přišel...nedělalo to neplechu s monitorem dechu? Nemám čekat falešnej alarm? 🙂

vinka
19. okt 2009

Sa oprela asi o neho a to preklopilo.No už som si aj ja uvedomila,že čo všetko sa mohlo stať.Kúsok jej do oka spadnúť nožičku pripichnúť joj až ma mrazí.Joj no nič zajtra budeme poi obchodoch chodiť a nový stôl hladať. 😉

inneska
19. okt 2009

vendul....nerobilo neplechu...ale dala som ho na matrac, na to deku, klin vankúš a erik v zavinke a ešte ani raz nepípalo 😎 ťuk ťuk ťuk 😉

vinka...zle pomyslieť, čo všetko sa mohlo stať ☹ aspoň si spravíte radosť a budete mať nový 😉

a konečne dobrúúúúúúúúúúúúúú 😀 ešte som zberala jahody 😝

josifek
20. okt 2009

krásné raníčko sluníčka přejeme 😉
Vinka zaplať pánbůch že to odnesl jen stůl a dřevěný je lepší nemusíš tolik leštit 😀
Vendulko my máme také klínový polštář a supr monitor ok a to ho máme pod madrací a tu máme kokosovou 😉 6áddné poplachy nebyly a nebudou 😀
Inesko karta šla a spinuškalo se supr 😀 😀 😀 začalo pršet a krásně to bubnovalo do parapetu 😀 😀 😀

josifek
20. okt 2009

Přejeme vše nejlepší Riuskové Sašence a Zaba2707- Filípkovi vše nej ke 3 měsíčkům 😀 😀 😀 😀 😀 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
a Laurince od Leniccky ke 4 měsíčkům 😀 😵 😵 😵 😵 😵

lucia32
20. okt 2009

bré ránko...sa tu po ránu už oslavuje? Tak aj ja sa pripájam a pripíjam mliečkom, malým oslávencom všetko NAJ...
🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

A sa hned pochválim, že naša malá myšička dnes spinkala vkuse až do pol 4, večer zaspala okolo pol 10, sa ešte mrvila do 10, tak sme dali v spánku trolinku mliečka a potiahla to až do rána...potom vysmejkaná sa presunula k maminke do postielky a rozvalovala sa tam...velmi sa jej už nechcelo spať ale nakoniec zdriemla a tak všelijako krutiaco vrtiaco, sme to dokopali do pol 8 😝

josifek
20. okt 2009

luci gratulace ke spinkání 😉

lucia32
20. okt 2009

josi...ved už bolo načase...no ale aby som to nezakríkla 😝

inneska
20. okt 2009

ránko 🙂

aj od nás letia velké gratulácie k výmesačiam 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

josi...u nás zatial neprší, ani dnes nemusí 😅 akurát sa chystáme von..ideme nafaru pýtať papier na povolenie krstiť 🙂

luci..bambulka zlatá malá, nechala konečne mamu vyspať 😀 no super, uvidíš, že odteraz to bude lepšie 😵 😵

josifek
20. okt 2009

Inesko u nás už také neprší jen je mlhavo a my musíme ven jdeme na včelku 😀

inneska
20. okt 2009

jáj...tak nech sa karamelka drží a je statočná...a maminka s ňou 😉

lucia32
20. okt 2009

inn ahoj...no vcelku som sa vyspala, len ráno som sa polámala, bo sa kofa malá rozťahovala na mojej strane a ja len tak na krajíčku, ruka polámaná, strpnutá 😝 😀

josifek
20. okt 2009

In uvidíme pak dáme zprávu 😀
Luci no to přeci neva hlavně že se malá vyspinkala, my něco vydržíme néééé 😀

lucia32
20. okt 2009

Josi jj 😀

Som čítala o vinke a ich stole, my máme presne taký istý a na Vianoce si plánujeme kúpiť nový, drevený 😝
Tento sklenený na nožičkách sme si kúpili, ked už boli deturence velké a ani sme netušili, že k nám zavíta naše malé šťastíčko a tak stolík nájde prechodný pobyt na povale 😝

lucia32
20. okt 2009

Josi...tak sa s Karamelkou držte a možno to spachtoško malý aj prespí 😝 😀

josifek
20. okt 2009

No Luci vůbec bych se nedivila 😀 😀 😀 😀 😀

brinzulka
20. okt 2009

bre ranko...cestuju k nam Oravsko polske krowky prvou triedou uz od stvrtka..sa idem vyhadati na postu...lebo to, co robia v poslednej dobe...nema paru....
Ale inak pohoda...dieta vecer cucalo miecko a tak sa z nicoho zgrcalo..ze mlieko vo vlaskoch, uchu, ociach...no vsade....Ale sa mu ulavilo a len sa vyskrnal...
Ako sa mate?

josifek
20. okt 2009

Ahojky Brin no to k Vám cestují nějak dlouho já si na poštu stěžovat nemůžu jsou fakt rychlí 😉
Teda ale že to náš frajer umí 😀

inneska
20. okt 2009

luci..to poznám, dolámaná, dokrčená...ale šťastná, že dietko vyspaté 😀

josi...eričko posiela karamelke cmuk na povzbudenie 😉

brin...mne erik grcá, len ked je vo zvislej polohe, čo nechápem..ked leží tak nie...ale ked vygrcne po sediačky, tak sa nám to leje až na zem...keby leží, tak to má tiež asi až v ušiach 😀 😀

inneska
20. okt 2009

a odchádzame von...na tú faru...a asi už aj nakúpim kahance, sviečky na dušičky...a ideme aj čiapku bielu krstovnú kupovať 🙂 paaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

josifek
20. okt 2009

My už neblinkáme nějak jsme přestaly ať leží nebo ji máme na ručkách 😉 už nemusíme tolik převlíkat tedy když se neprokaká zkrz vecičky 😀 což umí dvakrát za den 😀 😀 😀
Inesko eričkovi děkujeme a posíláme pohlazeníčko na obě tvářičky 😵

josifek
20. okt 2009

Inesko dobré nakupovaní a vyřizování 😵 😵 😵 😵 pááááá

brinzulka
20. okt 2009

to ja som sa vcera chvalila, ze negrciame 😀 ...tak o hodinku sup jedna na dlazku 😉 ...a v noci na mna postel a jeho vsetky otvory 😒 ..
Oprat sa operie...hlavne, ze je v pohode....
Nase latkove plienky maju take super gumky...ze sa nam ani raz neprekakal..niekam kam nemal...huggies-ak sme niekde boli...kakanica az medzi lopatkami..

brinzulka
20. okt 2009

Ideme ranajkovat...povesat... a na postu....asi mi moc stupne tlak..nakolko maju prva trieda-ma byt dorucena na druhy pracovny den...ze ak bude na listocku, ze dnes nie!! tak teda dnes to bude...joj..som sa rozculila..
Drzte sa babulky...a stale Vas citam jednym okom...

josifek
20. okt 2009

Brin no to věřím u nás to umí i dyž dávám i látkové ona se pořád točí a cvičí když je vzhůru a pak to teče všude 😀 😀 😀

traky
20. okt 2009

ahojte baby....no ja mam teda smolu 😢 ....som vcera kukla do profilu, mateja som mala na rukach a asi smedaco stlacili a nevie sa dostat k svojmu stareme menu....ze je ine heslo....tak som pisala nech mi poslu do mailu a od vcera nic...co mozem este urobit...poradte....

josifek
20. okt 2009

Traky no to nevím stím neporadím 😒

traky
20. okt 2009

ono by mi to ani nevadilo ked mozem byt pod inym menom ale v internej poste som mala plno odkazou a neviem sa k nim dostat.... ☹

josifek
20. okt 2009

Zkus znovu admini 😉 snad poradí 😀

traky
20. okt 2009

tak som napisala a uvidime...snat to nejak pojde, ked niema hned vystre...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre