Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

josifek
20. okt 2009

Traky držíme palečky 🙂

maximilian
20. okt 2009

Ahojte babeny, tak mame po sone GERu. Nemáme typický reflux, ale predsa len tam trochu mliečka vždy vybieha. Zatial nám to nespôsobuje nijaké problémy okrem toho chrochtania.
Chcem sa ale spýtať, baby čo dávate Gastrotus ako nan drobci reagujú a či ich nezapeká. Dokina hovorila, že keby sme chceli tak Nutritron, ale ten vraj zapeká alebo kombinovať Materské mliekeo s nejakým antirefluxným. Mna potom ešte napadol ten Gastrotus tak som zvedavaá na skúsenosti, lebo viem že niekroré ste ho dávali.
vdaka a krásny dník. 🙂

josifek
20. okt 2009

Ahojky Maxi no že se ukážeš holka, jak se jinak máte a malý je rozkošník 😵 😵 😵 😵 .S tvým dotazem neporadíme my pořád jen čistě kojíme 😉

maximilian
20. okt 2009

josi dík, máme sa inak fajn, už aspoň viem že z čoho je to chrochtanie, že to nie su hlieny. zdravím a zdrhám variť, zachvíľu idem pre Maxíka do škoôlky. A Alex dakuje. 🙂

josifek
20. okt 2009

😉

lucia32
20. okt 2009

Josi ty to tu udržuješ nažive 😝 😀
Tak čo, ked bude včelička?

lucia32
20. okt 2009

kedy...nie ked 😝 😀

traky
20. okt 2009

ven kukuk 😀

traky
20. okt 2009

to sa fakt nikomu toto nestalo, len mne...nikto mi neodpisuje, schranka prazdna, cakam od vcera....som blba,som blba, som blba..... 😀 😅

josifek
20. okt 2009

Luci my jdeme od 13 do 14 hodiny 😀

josifek
20. okt 2009

traky nejsi blbá a zkoušela jsi znovu na starou najet a zkusit heslo znova?

traky
20. okt 2009

josi tak nech to karamelka zvladne v pohode... 😵 😵

traky
20. okt 2009

josi skusala som uz vsetko, aj hesla od vymyslu sveta...pisalasom vsetkym adminom, do mojej schranky....nikto nic....ale snad sa to nejak bude dat urobit...si ani nechcem predstavit ked nie...co si o mnepomyslia tie baby ze neodpisujem- ze dajaka podvodnicka....aneviem ani vsetky adresy aby som im napisala....no skratka super den...

josifek
20. okt 2009

No to by snad mělo jít když zadáš všechny udaje a admini by je měli dát dopořádku né odtoho tu jsou

traky
20. okt 2009

no tak som dostala 3 mailyod adminou mi poslali heslo...ale na tento niktraky...jasom pisala ze chcem na traktor....to snad ani nie je mozne..... 😠

josifek
20. okt 2009

traky tak znova a pořádně jim to rozepiš aby pochopili 😉

traky
20. okt 2009

uz sa stalo tak cakum, uvidime....na 4 miesta som im to rozpisala, ...tak snad.... 😉

traky
20. okt 2009

ale mam aspon peknu ruzovucku fotku.....aspon trosku zmena lebo ja som inak dost bleda.... 😀 😀

lucim
20. okt 2009

dobry deeeeeeeeeeeeen 🙂

lucim
20. okt 2009

srdiecka, konecne som s vami nesiel mi net, az do orangu som si musela skocit po aktualizaciu.
ste mi chybali, to bol abstak ....

traky je traky, jeeeee

traky
20. okt 2009

lucim ahoj 😀

traky
20. okt 2009

mne net ide nejde mi nieco ine.... 😀 😝

maximilian
20. okt 2009

Lucim ahoj , prosim ťa ake mas skusenosti s Gastrotusom? Pomaha, nezapeka? Dakujem 🙂

lucim
20. okt 2009

maxi nezapeka, pomaha len trochu

vendulacky
20. okt 2009

čauky, traky kuk🙂

lucim, haleluja, jsem chtěla vyhlásit pátrání!!A zrovna jsme tě včera potřebovaly, resp. zmurka..

traky, když adminkám popíšeš co všechno jsi tam měla, tak ti uvěří a jestli chceš, tak ti úplně všechno odsvědčím🙂 I to co nevím🙂

vinka
20. okt 2009

Ahojte baby.Ja tiež farmárčim a ked chcete byť moja suseda dáka tak mi pošlite ip-čko. 😉 Aj ja farmárčim o 106.No včera som si nasadila ananás nech mám teraz aspoň 3 dni pokoj. 😀 No už som bola na okuki na nový stôl.A našla som také za rozumnú cenu.Tak príde mužík a pôjdeme možno ešte dnes na nákup nútený. 😀

zmurkaz
20. okt 2009

Ahoj Lucim a všetky ostatné maminečky 🙂

Lucim - špeciálne pre teba mám 2 otázky... po akom časovom intervale a v akých opakovaniach môžem kombinovať napr panadol a ibuprofen.... proti teplote pre Jurka (6 r. 28 kg)

A sa mi zdá, že malú svrbia ďasná či čvo... ako keby sa jej zuby posúvali... ja viem že je veeeľľľmiii skoro... ale od kedy sa môže dať Calgel (píšu že od 5 . mesiaca) a od kedy je Mundisal gel (píšu že pre dojčatá...)

Ďakujem

zmurkaz
20. okt 2009

jééé - alebo že by tu nik .. keď ja som tu ? 😅 😀 😀 😀 😀

lucia32
20. okt 2009

jééé žmur...ja som tu 🙂

traky
20. okt 2009

ahoj vinka chcem byt tvoja suseda co mam robit? 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre