• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Júlovo - červencové slniečka 2009

2. februára 2017 
Ako vieš, že malú svrbia dasná? Povedala ti to? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Žartujem... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Aj naša ožižláva ruku a sliní ako malý buldoček :grinning:
20. okt 2009 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ven adminkam som uz pisali , odpisali mi 3x a poslali heslo k tomuto niku k staremu traktor nie, uz som im pisala vsade kdesa dalo....co na tom nerozumeju ze chcem heslo k niku traktor..... :sweat_smile:
20. okt 2009 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luci nas matko je jak riadny buldog...nestacim prezliekat...jemu tecu slinky este aj v spanku :grinning: :grinning: :grinning:
20. okt 2009 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
traky máš v přátelích veroniku bláhovou?
20. okt 2009 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
traky...ty naše chudiatko :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

Vinka...máte krásne šaty na krst :slight_smile:
20. okt 2009 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte...traky si tu nova? :grinning: :grinning: :grinning:
nas si pcha ruky do pusy...najlepsie obe dve..alebo jednu a peke ho napne...ked az po zapastie...sem tam sa zavrzne :grinning: :grinning:
krowky asi dakde pojdeli...niet ich..
ven čaaaaau, teba som už 100 rokov nevidela, nečítala....
brin...naša si ožižláva decentne, pekne len jednu a bez napínania na zvracanie :grinning:
20. okt 2009 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile: Mozme sa k vam pridat? Ste sice rozbehnute v debate, ale priebezne som si zvykla vas precitat :wink: Ivka je tiez julove slniecko, narodila sa 22.7. a ma starsiu sestricku Inku.
A hned sa aj opytam - Ivku prikrmujem Nutrilonom, 2x denne po 120 ml, musi teraz kazdy den kakat? Neviem, lebo pri starsej som kojila do 11 mesiacov a teraz nejak to nejde, ale nic to, hlavne ze je Ivka napapana a spokojna.
20. okt 2009 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ako paulap vitam ta tu...ja sa o chvilku zmenim tak potom nebud prekvapena :grinning: / citaj visie co som porobila/, a kakat nemusi kazdy den....
20. okt 2009 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
paulap...vitaj...
No neviem či musí každý deň, pri kojení nemusí, a ty predsa ešte aj kojíš, že?
20. okt 2009 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
servas poulap-som si precitala najprv, ze papula...
lucia...no je to dama... :wink:
20. okt 2009 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ano hlvne ked ti je malicka spokojna a je jedno ci je na UM alebo kojena, tu tiez uz vela bab nekoji vobec alebo prikrmuju.... :wink:
20. okt 2009 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja kojim..preto pisem jak tatar :stuck_out_tongue_closed_eyes: akoze kojim aj pisem ...sucasne
20. okt 2009 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ven veroniku mam.... :wink: a sa dobre na mne zabavate co? :grinning: :grinning: :grinning: ...aj ked take nieco sa dalo cakat pri mojom talente....... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. okt 2009 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a povie mi uz niekto ako si mam pridat vinku za susedu vo farme.....a tak zrozumitelne poprsim.... :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. okt 2009 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to tam...si myslim..kde mas...susedov kliknes...a niekto uz sused je...niekto nie...a hodis, ze chces aby bola..ale najjednoduchsie..ak Ta vinka sama poziada o susedstvo...mozte cez plot potom kvakat :grinning:
20. okt 2009 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my neighbors...ad vinka as a nieghbor
20. okt 2009 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vinka tak ma ziadaj.............. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
o ruuuuuuuucku malickuuuuuuuuuuuuuu
Papulu mam podrezanu, suvisi s niekdajsim povolanim :grinning:
Heej, aj kojim, prave sa mala zobudila, tak idem kojit a potom hajde von na prechadzku s oboma babami, esteze pride sestra pomoct. Starsia Inka je ako utrhnuty ventil :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. okt 2009 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to mas vesele dievca...to poznam...teraz mi to neukazuje ale ja mam 4 deti.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. okt 2009 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lucia - nepovedala :grinning: :grinning: :grinning: - ale by si ich najradšej asi vyhodila z pusy a aj viac kakáva ....
20. okt 2009 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak a sme dievčatko... babulky prečo ste ma od toho neodhovoriliiiiii!!!

keby som vedela ako strašne bude plakať, tak to vzdáme a nech si v 18 prepichn ušká sama...
20. okt 2009 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lujgoí j,
20. okt 2009 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to zdraví eluška
20. okt 2009 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bttttubvhnv hhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh hnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnfcvrc txx gvnnnn

a takto recni mates :slight_smile:
20. okt 2009 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mnfrthzikhtrk,....a takto zdravim ja mateja aj elusku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. okt 2009 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pre zmurku - paralen sa ibuprofenom mozes striedat s minimalne 4 hodinovym odstupom, ale v sucasnosti uz doktori neodporucaju kombinvat , skor davat len 1 z nich.
mundisal mozes, ale nie je to fakt skoro? su to isto dasienka zubky a bolia?

sme sa odmlcali, bo sme robili full servis, jest, kak, grc, grg, pebal, prezliek . :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. okt 2009 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj lucik a matejko.

elinka dakuje za pozdravy uz z hlbokeho spanku mne na hrudi... zalomila knucinko moj uplakany,tak mi jej je luto...ale robila jej to super sestricka... ta co to robila aj mne. je to taka stara uzasna babina.
20. okt 2009 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok