Júlovo - červencové slniečka 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku x-)
lucia32
20. okt 2009
Ako vieš, že malú svrbia dasná? Povedala ti to? :-p 😃 Žartujem... :-p
Aj naša ožižláva ruku a sliní ako malý buldoček 😃
traky
20. okt 2009
ven adminkam som uz pisali , odpisali mi 3x a poslali heslo k tomuto niku k staremu traktor nie, uz som im pisala vsade kdesa dalo....co na tom nerozumeju ze chcem heslo k niku traktor..... :-N
traky
20. okt 2009
luci nas matko je jak riadny buldog...nestacim prezliekat...jemu tecu slinky este aj v spanku 😃 😃 😃
vendulacky
20. okt 2009
traky máš v přátelích veroniku bláhovou?
lucia32
20. okt 2009
traky...ty naše chudiatko :-p 😃

Vinka...máte krásne šaty na krst 🙂
brinzulka
20. okt 2009
ahojte...traky si tu nova? 😃 😃 😃
nas si pcha ruky do pusy...najlepsie obe dve..alebo jednu a peke ho napne...ked az po zapastie...sem tam sa zavrzne 😃 😃
krowky asi dakde pojdeli...niet ich..
lucia32
20. okt 2009
ven čaaaaau, teba som už 100 rokov nevidela, nečítala....
lucia32
20. okt 2009
brin...naša si ožižláva decentne, pekne len jednu a bez napínania na zvracanie 😃
paulap
20. okt 2009
Ahojte 🙂 Mozme sa k vam pridat? Ste sice rozbehnute v debate, ale priebezne som si zvykla vas precitat 😉 Ivka je tiez julove slniecko, narodila sa 22.7. a ma starsiu sestricku Inku.
A hned sa aj opytam - Ivku prikrmujem Nutrilonom, 2x denne po 120 ml, musi teraz kazdy den kakat? Neviem, lebo pri starsej som kojila do 11 mesiacov a teraz nejak to nejde, ale nic to, hlavne ze je Ivka napapana a spokojna.
traky
20. okt 2009
ako paulap vitam ta tu...ja sa o chvilku zmenim tak potom nebud prekvapena 😃 / citaj visie co som porobila/, a kakat nemusi kazdy den....
lucia32
20. okt 2009
paulap...vitaj...
No neviem či musí každý deň, pri kojení nemusí, a ty predsa ešte aj kojíš, že?
brinzulka
20. okt 2009
servas poulap-som si precitala najprv, ze papula...
lucia...no je to dama... 😉
traky
20. okt 2009
a ano hlvne ked ti je malicka spokojna a je jedno ci je na UM alebo kojena, tu tiez uz vela bab nekoji vobec alebo prikrmuju.... 😉
brinzulka
20. okt 2009
ja kojim..preto pisem jak tatar :-p akoze kojim aj pisem ...sucasne
traky
20. okt 2009
ven veroniku mam.... 😉 a sa dobre na mne zabavate co? 😃 😃 😃 ...aj ked take nieco sa dalo cakat pri mojom talente....... 😃 😃 😃 😃
traky
20. okt 2009
a povie mi uz niekto ako si mam pridat vinku za susedu vo farme.....a tak zrozumitelne poprsim.... 😃 😃 😃 :-p
brinzulka
20. okt 2009
to tam...si myslim..kde mas...susedov kliknes...a niekto uz sused je...niekto nie...a hodis, ze chces aby bola..ale najjednoduchsie..ak Ta vinka sama poziada o susedstvo...mozte cez plot potom kvakat 😃
brinzulka
20. okt 2009
my neighbors...ad vinka as a nieghbor
traky
20. okt 2009
vinka tak ma ziadaj.............. 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃
brinzulka
20. okt 2009
o ruuuuuuuucku malickuuuuuuuuuuuuuu
paulap
20. okt 2009
Papulu mam podrezanu, suvisi s niekdajsim povolanim 😃
Heej, aj kojim, prave sa mala zobudila, tak idem kojit a potom hajde von na prechadzku s oboma babami, esteze pride sestra pomoct. Starsia Inka je ako utrhnuty ventil :-p
traky
20. okt 2009
tak to mas vesele dievca...to poznam...teraz mi to neukazuje ale ja mam 4 deti.... 😃 😃 😃 😃 😃
zmurkaz
20. okt 2009
Lucia - nepovedala 😃 😃 😃 - ale by si ich najradšej asi vyhodila z pusy a aj viac kakáva ....
samayka
20. okt 2009
tak a sme dievčatko... babulky prečo ste ma od toho neodhovoriliiiiii!!!

keby som vedela ako strašne bude plakať, tak to vzdáme a nech si v 18 prepichn ušká sama...
samayka
20. okt 2009
lujgoí j,
samayka
20. okt 2009
tak to zdraví eluška
lucim
20. okt 2009
bttttubvhnv hhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh hnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnfcvrc txx gvnnnn

a takto recni mates 🙂
traky
20. okt 2009
mnfrthzikhtrk,....a takto zdravim ja mateja aj elusku 😃 😃 😃 😃
lucim
20. okt 2009
pre zmurku - paralen sa ibuprofenom mozes striedat s minimalne 4 hodinovym odstupom, ale v sucasnosti uz doktori neodporucaju kombinvat , skor davat len 1 z nich.
mundisal mozes, ale nie je to fakt skoro? su to isto dasienka zubky a bolia?

sme sa odmlcali, bo sme robili full servis, jest, kak, grc, grg, pebal, prezliek . :-p
samayka
20. okt 2009
ahoj lucik a matejko.

elinka dakuje za pozdravy uz z hlbokeho spanku mne na hrudi... zalomila knucinko moj uplakany,tak mi jej je luto...ale robila jej to super sestricka... ta co to robila aj mne. je to taka stara uzasna babina.