Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

josifek
20. okt 2009

Zdravíme už jsme z pět no teda já jsem zpět ta naše Karamelka zase chrní 😀 😀 😀 😀
Včelička proběhla ok bez pláče a jen hodila na sestřičku škaredý pohled a pak se začla smát když nani promluvila.Oblíkli jsme a šup do kočárku a hned usnula 😀 😀 😀 😀 😀 Snad to snese i tak dále v supr pohodičce 😀 😀 😀 😀

josifek
20. okt 2009

Samy jste šikulky a Eluška bude krásnáááááá s naušničkami 😀 😵 😵 😵 posíláme pohlazení 😵 😵 😵 😵
Vítám novou mamulku 😀

samayka
20. okt 2009

vďaka josi... už som jubola preložiť do postielky...

aj ja zdravím novú maminu.. kde si sa do teraz túlala, ha?? vitááááj 🙂))

lucia32
20. okt 2009

Júúúj, tu dnes samé pichance, do uška, do nožičky...
Nech rýchlo prebolia 🙂
Žmur... 😀

josifek
20. okt 2009

Luci u nás píchá do dupky 😀 😀 😀

majkas
20. okt 2009

ahojte,

aj ja zdravim vsetky maminy novu aj stare, teda mlade ale stare 😀
a posielam pusy na vsetky bolacky nech su bez complication - josi ta vasa musi byt teda podarena ked sa este aj smiala 🙂

my sme dneska nejaky divny, mala nemohla nejako spat, cely cas mrncala az teraz zalomila pri prsniku o pol2 tak uvidime dokedy potiahne.asi sa jej nechce ist von lebo som je hovorila ze ked sa napapa tak ideme von do zimy sa prevetrat 😀

no a ja si idem hladat vianocny darcek 🙂

samayka
20. okt 2009

josi - karamelka je iný profík.. naša sýkorka pri očkovaní len tak pískla... zato teraz... cucko moje krásne. ale seknú jej, je to kočka s náušničkami.

a moja maminka je choručká.. niekto jej doniesol domov bacila... asi malý maťko. tak sme teraz ako syroty a vydedenci... ani k nej nemôžeme ísť...

samayka
20. okt 2009

majkááás - čo ste robili s uškami po prepichnutí?? nám kázala liehovať... ale čo ja viem... to sa mi nejak nepáči, veď to ju bude stále dokola štípať... brrrr

josifek
20. okt 2009

Majkas ona se nejdřív škaredě na ni podívala a jak sestřička na ni začala mluvit tak se začala smát 😀 😀 😀 Měli z toho prču i doktor prý ji jen tak něco nerozhází 😝 😀 😀 A byli jsme první tak jsme pozitivně naladili druhé maminky 😀 😀 😀 😀

majkas
20. okt 2009

samy, ocistit liehom, namazat framykoinom (dufam ze sa to tak pise) 2krat denne a ked je to namazana tak potocit nausnickou cez tu dierku.

a asi to nestipe lebo mala pri tom neplace, a hoji sa to pekne, uz mame len na jendom uske este trosku cervene

majkas
20. okt 2009

samy my sme tu furt jak vydedenci, nemame ku komu ist... ☹

lucim
20. okt 2009

samyyyy, elus sa nam bude pacit s nausnickami 🙂

majka aky darcek si ides najst? 🙂

matko dnes spal vonku v kociku vyse hodiny. zjavne sa mu to pacilo ... vo vysielacke som len auta pocula, jeho 🙂 nie.

teraz ma tu okopava na gauci a trenuje samostatne podavanie dudlika, je to sranda.

a vitam novu clenku juloviek paulinku. 🙂 mam neter pauvilnku.

majkas
20. okt 2009

luci uz dlhsie snivam o trvalej epilacii predkolenia tak mi mm povedal nech spravim cenovy prieskum ze uvidime, tak som zvedava lebo lacne to asi nebude 😅

hej a aj vam sa budia deti s placom, resp placu pocas spanku? nam to zacala Tami poslednych par dni robit, tak lutostivo sa rozplace a ocka zavrete. uz normalne rozmyslam ci ju niecom nestresujeme ked je hore a potom sa jej to vracia v spanku ale nic ma nenapada lebo zvycajne nie sme nejaki urevani ked nespime

lucim
20. okt 2009

majka neboli to?

matko teraz vseobecnejsie vsetko robi hlasnehsie, aj plac, aj smiech, vsak nam rastu. a ano, asi 2x sa mi tak zobudil, ale ked ma uvidel, tak pohoda.

josifek
20. okt 2009

Jdeme ven když malá spinká ozveme se večer zatím pá babulinky naše 😉

majkas
20. okt 2009

josi ahojte, prijemnu prechadzku

luci podla toho cp pisu na nete tak nie, ale nepoznam nikoho kto ma osobnu skusenost

lucia32
20. okt 2009

hojky, ahojky staronové 😀
Majkas...no trvalo by som si dala aj ja povedať, ja to mám len na dobú určitú, ale pri malej som teraz ako Vietnamská džungľa 😀 ...existuje taká? 😀

samayka
20. okt 2009

existuje luci, aj ja takú mám 😀 😀 😀

medveď brtínk v tehotenstve nebol nič proti tomu čo mám teraz.. ale aspoň je mi teplo pod riflami keď sa s elušíkom venčíme

majkas
20. okt 2009

luci sak ja tiez depilujem strojceom, to mam tak na 2 tyzdne spravidla pokoj kym zacne byt nieco vidiet ale aj tie 2 tyzdne sa mi v lete zdaju strasne kratke, ze zas sa treba holit? 😀 😀 😀

lucim
20. okt 2009

majka bude nas pokusny kralik, ked ju to nebude boliet a bude to trvale, tak si dame aj my 😀

mia paaaaa

majkas
20. okt 2009

lucim

"Ako je zákrok znášaný pacientom
Žiaden zákrok odstraňujúci nežiadúce ochlpenie nie je úplne bezbolestný. Klienti, ktorí sa podrobili epilácii voskom, depilačným strojčekom alebo elektrickou ihlou to môžu potvrdiť. Laserová epilácia prístrojmi Lightsheer ET a Lightsheer XC trvá pomerne krátko. Integrované chladenie chráni kožu pred tepelným poškodením a zvyšuje pohodlie klienta počas zákroku.

Medikácia
Citlivosť pacienta počas zákroku, hlavne pri epilácii veľkých plôch sa dá znížiť užitím liekov proti bolesti (Ibuprofen, Paralen alebo Novalgin asi hodinu pred zákrokom.)
Ďalšou možnosťou je aplikácia anestetického krému Emla, ktorý je dostupný na našom pracovisku. "

no ked to boli tak ako pri strojceku tak potom pohoda

lucia32
20. okt 2009

jj, ja som sa nedepilovala od malej narodenia 😝 , brtník v džungli a k tomu oblečený v kožuchu 😀

lucia32
20. okt 2009

Majkas a keľo taká sranda koštuje? 😕

majkas
20. okt 2009

no baby asi z vianocneho darceka nic, ceny su za jedno sedenie, a aj ked dalsie su v zlave tak je to strasne drahe
http://www.chirmedplus.sk/File/cennikjesen-zima...

este idem kuk ustav lek kozmetiky

lucim
20. okt 2009

majka, no, mozno sa nad tym niekedy zamyslim

lucia32
20. okt 2009

majkas tak budeme naturálne 😝 😀
Kolko takých sedení treba?

majkas
20. okt 2009

no v ULK su trocha normalnejsi, maju to ako balicky- predkolenie+bikiny 183eur za jedno sedenie

odporuca sa 4-6 sedeni, je to individualne, ae aj tak jeto strasne drahe, asi si na tie vianky vymyslim nieco ine...

majkas
20. okt 2009

lucia asi mi nic ine neostane, natural, natural, natural to teraz v zime isti 😀
mozno na vianky vytiahnem strojcek a oholim akoze darcek pre mm 😀 😀 😀

zmurkaz
20. okt 2009

No babulky - som tu zas ... a dnes som úúúplnee KO!
No s tými zúbkami neviem, ale aj keď niekedy spí, sa mi prebudí - akokeby reflexívne stiahne ruky k puse - zamračí sa od bolesti a potom znova zaspí a ruky odtiahne... tak nemviem! Ale skoro to je! Ale zas na druhej strane naša suseda v 4-tom mesiaci jej vyšiel zub a v 4 a pol mala dva 😕 😕 😕 😕 - tak neviem ani načo jej budú tie zuby 😀 😀 😀 😀

Lucim a som nevedela- že sa to neodporúča - veď si hovorila (ešte sme boli tehule) že sa to môže striedať! 😕

zmurkaz
20. okt 2009

No a som jak tatarenko - gratulujem k princezničkám - náušničkovým a fúkam pichance, čo detičky urobia zdravšie... a vítam novú maminku 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre