• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Júlovo - červencové slniečka 2009

2. februára 2017 
Lucia 32 - aj ja mám Vietnamskú džungľu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: -a určite existuje - lebo ju máme my dve :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :sunglasses:
20. okt 2009 o 15:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nooo - a zase sama --- a čo ja nejdem vlas umyť a učlovečiť seba samú?!?!? Alebo aspoň 2-3 minútky oko zavrieť? Šak mi to už vôbec nefunguje :angry: :sweat_smile: :rolling_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. okt 2009 o 15:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak som vám to tu "vytapetovala" a idem sa poriešiť - ma nespoznáte keď si sem sadnem za .... .... no ... v .... no niekedy na búdúce..... :grinning: :grinning: :grinning:
20. okt 2009 o 15:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pochopite to????? http://www.chiramax.sk/cennik4a.jpg

idem do trebisova :slight_smile:
20. okt 2009 o 15:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majkas....jééé to mám aj ja blízko :grinning:

žmurki...krááásna tapeta...
20. okt 2009 o 15:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maka: zozenieme autobus, vybavime mnozstevnu zlavu a ideme vsetky :grinning:
20. okt 2009 o 15:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
je to normalne ze sa neviem k svojmu nicu dostat cely den? to co je tu za bordel? :angry: :angry: :angry: :angry:
20. okt 2009 o 15:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
traky to sa ta snazia oducit od zavislosti

rius dobry napad :wink:
20. okt 2009 o 15:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
traky este smajliky tam mali byt :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
20. okt 2009 o 15:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luci dostanem za to cokoladu? :grinning:
20. okt 2009 o 15:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maji ja sa tu aj tak dostanem... :grinning: :grinning: :grinning: , pre mna za mna si ho mozu nechat len sa potrebujem dostat do IP , mam tam adresy dievcat co im predavam aj tie u ktorych nakupujem...nemozem im napisat...tak aby si nemysleli ze som nejakya podvodnicka.... :rolling_eyes: ....ani jeden admin nereaguje, tak naco su tu...aj do IP som im pisala...nikto nic....sa zblaznim toho...
20. okt 2009 o 15:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to hej to nastve
a tie inzeraty aspon co kupujes su uz zmazane? tak by si mohla nasjt tie osobky
no ale to co predavas to je fakt ze bez IP sa nepohnes :unamused:
20. okt 2009 o 15:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ved prave...aspon poucenie do buducnosti...ale tiez by sa mi mohli ozvat ved nato su tu , aspon nieco napisat, ci sa to da ....
20. okt 2009 o 15:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
traky mozno nie su online cely den aj ked by asi mali byt

a co ti vypise ked sa prihlasujes pod menom traktor so starym heslom?
20. okt 2009 o 15:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
traky....a neskúšala si to z iného PC, možno by to šlo?
20. okt 2009 o 15:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kuk :slight_smile:

traky, traky, traky :grinning:

napadlo ma napísať to čo majka....ked zadáš login traktor a svoje heslo, tak ti čo napíše? že nesprávne heslo?? ak áno, tak hned pod tým máš napísané, zabudli ste svoje heslo? tam klikni :wink:
20. okt 2009 o 15:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luci nejde.....uz som rozmyslala ze tu zacnem hresit...mozno si ma konecne vsimnu...... :grinning: :grinning:
20. okt 2009 o 15:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
in, in , in ....to som robila vcera uz asi 20x a dnes tiez...a prd...na moj mail nic neprislo....to co ma tu ignorujuci co?
20. okt 2009 o 15:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej a pise ze nespravne heslo.....rano mi adminky poslali 3 x heslo ale to nove na traky....ked som pisala ze chcem na traktor, dala udaje tak nikto nic ziadna odpovede...do piiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiip
20. okt 2009 o 15:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja vela znesiem ale teraz som uz vytocenaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, a mam toho dosttttttttttttttt, a hodim ten pocitac z oknaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa a budem v telkeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. okt 2009 o 15:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vonku bolo fajn...krstovú čiapku sme nekúpili, ona mi doniesla všetko dievčenské :grinning: bola v tom, že mám dievčatko :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale stretla som kamošku, že ona by mala mať bielu...tak mi ju pozrie a dá vedieť :slight_smile: a
a papier ku krstu mám, a kahance som nekúpila, pôjdem vo štvrtok....ale prešli sme, pozreli babku...a po ceste domov erik spinkal 2 hodky :slight_smile:
20. okt 2009 o 16:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
traky, to ti verím, že si napálena a riadne...ja by som bola neskutočne :grinning: :grinning:

a zadávaš tú mailovú adresu, čo si zadala aj pri registrácii?? ja som to teraz skúsila a poslalo mi heslo do 30 sekúnd...
20. okt 2009 o 16:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
traky urcite este odpisu

mala sa zobudila, idem off
papa
20. okt 2009 o 16:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zadavam, ved mam len tu jednu....a teraz som otvorila novu temu tak cakam...ked sami nikto neozvezacnem hrubo hresit....
20. okt 2009 o 16:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
traky...tak ešte počkaj, ak neopíšu, tak odpíšem im ja :grinning:
20. okt 2009 o 16:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jsme doma já promrzlá a Karamelka pořád v limbu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. okt 2009 o 16:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Traky božatko naše nikdo tě nebere na vědomí :grinning: :grinning: :grinning: udělej rozruch :grinning:
Inesko no tak dej kuslíškovy papírovou jako večerníček jen bílou :wink: když chlapecké nevedou :grinning:
20. okt 2009 o 16:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak mi po 4 x posali heslo k novemu nicu traky....no su normalny? ja chcem heslo k traktooooooooooooor
20. okt 2009 o 16:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mam 4 deti a nezblaznila som sa ...ale teraz z toho tu sa zblaznim :grinning:
20. okt 2009 o 16:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Traky to je tedy domluva :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a neblázni chuděry dětičky :wink:
20. okt 2009 o 16:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok