Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

zmurkaz
20. okt 2009

Lucia 32 - aj ja mám Vietnamskú džungľu 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 -a určite existuje - lebo ju máme my dve 😀 😀 😀 😀 😀 😎

zmurkaz
20. okt 2009

Nooo - a zase sama --- a čo ja nejdem vlas umyť a učlovečiť seba samú?!?!? Alebo aspoň 2-3 minútky oko zavrieť? Šak mi to už vôbec nefunguje 😠 😅 🙄 😀 😀 😀 😀

zmurkaz
20. okt 2009

Tak som vám to tu "vytapetovala" a idem sa poriešiť - ma nespoznáte keď si sem sadnem za .... .... no ... v .... no niekedy na búdúce..... 😀 😀 😀

majkas
20. okt 2009

pochopite to????? http://www.chiramax.sk/cennik4a.jpg

idem do trebisova 🙂

lucia32
20. okt 2009

majkas....jééé to mám aj ja blízko 😀

žmurki...krááásna tapeta...

riusik
20. okt 2009

maka: zozenieme autobus, vybavime mnozstevnu zlavu a ideme vsetky 😀

traky
20. okt 2009

je to normalne ze sa neviem k svojmu nicu dostat cely den? to co je tu za bordel? 😠 😠 😠 😠

majkas
20. okt 2009

traky to sa ta snazia oducit od zavislosti

rius dobry napad 😉

majkas
20. okt 2009

traky este smajliky tam mali byt 😀 😝 😀 😝 😀 😝 😀 😝 😀

majkas
20. okt 2009

luci dostanem za to cokoladu? 😀

traky
20. okt 2009

maji ja sa tu aj tak dostanem... 😀 😀 😀 , pre mna za mna si ho mozu nechat len sa potrebujem dostat do IP , mam tam adresy dievcat co im predavam aj tie u ktorych nakupujem...nemozem im napisat...tak aby si nemysleli ze som nejakya podvodnicka.... 🙄 ....ani jeden admin nereaguje, tak naco su tu...aj do IP som im pisala...nikto nic....sa zblaznim toho...

majkas
20. okt 2009

no to hej to nastve
a tie inzeraty aspon co kupujes su uz zmazane? tak by si mohla nasjt tie osobky
no ale to co predavas to je fakt ze bez IP sa nepohnes 😒

traky
20. okt 2009

no ved prave...aspon poucenie do buducnosti...ale tiez by sa mi mohli ozvat ved nato su tu , aspon nieco napisat, ci sa to da ....

majkas
20. okt 2009

traky mozno nie su online cely den aj ked by asi mali byt

a co ti vypise ked sa prihlasujes pod menom traktor so starym heslom?

lucia32
20. okt 2009

traky....a neskúšala si to z iného PC, možno by to šlo?

inneska
20. okt 2009

kuk 🙂

traky, traky, traky 😀

napadlo ma napísať to čo majka....ked zadáš login traktor a svoje heslo, tak ti čo napíše? že nesprávne heslo?? ak áno, tak hned pod tým máš napísané, zabudli ste svoje heslo? tam klikni 😉

traky
20. okt 2009

luci nejde.....uz som rozmyslala ze tu zacnem hresit...mozno si ma konecne vsimnu...... 😀 😀

traky
20. okt 2009

in, in , in ....to som robila vcera uz asi 20x a dnes tiez...a prd...na moj mail nic neprislo....to co ma tu ignorujuci co?

traky
20. okt 2009

hej a pise ze nespravne heslo.....rano mi adminky poslali 3 x heslo ale to nove na traky....ked som pisala ze chcem na traktor, dala udaje tak nikto nic ziadna odpovede...do piiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiip

traky
20. okt 2009

ja vela znesiem ale teraz som uz vytocenaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, a mam toho dosttttttttttttttt, a hodim ten pocitac z oknaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa a budem v telkeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee 😝

inneska
20. okt 2009

vonku bolo fajn...krstovú čiapku sme nekúpili, ona mi doniesla všetko dievčenské 😀 bola v tom, že mám dievčatko 😝 ale stretla som kamošku, že ona by mala mať bielu...tak mi ju pozrie a dá vedieť 🙂 a
a papier ku krstu mám, a kahance som nekúpila, pôjdem vo štvrtok....ale prešli sme, pozreli babku...a po ceste domov erik spinkal 2 hodky 🙂

inneska
20. okt 2009

traky, to ti verím, že si napálena a riadne...ja by som bola neskutočne 😀 😀

a zadávaš tú mailovú adresu, čo si zadala aj pri registrácii?? ja som to teraz skúsila a poslalo mi heslo do 30 sekúnd...

majkas
20. okt 2009

traky urcite este odpisu

mala sa zobudila, idem off
papa

traky
20. okt 2009

zadavam, ved mam len tu jednu....a teraz som otvorila novu temu tak cakam...ked sami nikto neozvezacnem hrubo hresit....

inneska
20. okt 2009

traky...tak ešte počkaj, ak neopíšu, tak odpíšem im ja 😀

josifek
20. okt 2009

Jsme doma já promrzlá a Karamelka pořád v limbu 😀 😀 😀 😀

josifek
20. okt 2009

Traky božatko naše nikdo tě nebere na vědomí 😀 😀 😀 udělej rozruch 😀
Inesko no tak dej kuslíškovy papírovou jako večerníček jen bílou 😉 když chlapecké nevedou 😀

traky
20. okt 2009

tak mi po 4 x posali heslo k novemu nicu traky....no su normalny? ja chcem heslo k traktooooooooooooor

traky
20. okt 2009

mam 4 deti a nezblaznila som sa ...ale teraz z toho tu sa zblaznim 😀

josifek
20. okt 2009

Traky to je tedy domluva 😀 😀 😀 😀 😀 a neblázni chuděry dětičky 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre