• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Júlovo - červencové slniečka 2009

5. októbra 2016 
mon..hej kôli tomu grckaniu, je to s ním kúštik lepšie :slight_smile:

josi..to je nutriton, nie nutilon, je to na zahusťovanie mliečka, aby bábo tolko nevygrckávalo :wink: :wink:

ninuška..tak toho teda máš, nech máte všetky výsledky a vyšetrenia v poriadku :wink: :wink: držím palčeky :slight_smile: :slight_smile:

trakyyyyyyyyyyyy...supeeeeeeeeeeeeeer :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: sa moc teším, že bude traktor späť :wink:
20. okt 2009 o 18:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
in cez noc vylestime, poopravujeme a zajtra sme tu v plnej krase..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. okt 2009 o 18:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte bambulky ... chvilu sme tu neboli ... zbalili sme veci a boli sme u mojich rodicov :slight_smile: ako sa mate

my mame dnes 3 mesiacikyyyyy drobec ma 60cm a vazi 5340g.

co tu je noveho?
20. okt 2009 o 18:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aahojte babule.. monr, co mate s ockami? nam uz prepichovali kanalik ci cistili.. ale teraz nam aj tak ocka slzia, ale nie su zapalene ani nevyteka hnis..ked sme sli k dokyne, tak jej okolo ocka dost zostalo cervene.. ale dr. tam nic nevidela, ze mohla si pichnut do ocka, alebo ze reakcia na vietor.. no neviem, ale ak sa to bude opakovat tak pojdeme zas na ocne..
my uz mame tri mesiace, dneska sme boli na ockovani, tak cakam, ze aka bude noc.. malinka si dost poplakala pri tom ockovani..
20. okt 2009 o 18:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaj a som zabudla mame 5750g :wink:
20. okt 2009 o 18:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zabka my gratulovali ráno ale zopakujeme vše nej k3 měsíčkům cmuky a supr váha i míra :wink:
Inesko vím že nutrilon jen jsem nevěděla jaký, teď chápu myslela jsem že dáváš UM jako doplněk :grinning: :grinning: :grinning:
20. okt 2009 o 18:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
josi dakujeme kraaaaasne :slight_smile:
20. okt 2009 o 18:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky Raonko no očička nás mrzí, snad to bylo jen podráždění :wink: také jsme byli očkování ale bez jakýchkoliv problému snad ani večer nebudou.Malá se jde koupat a pak uvidíme :wink: Váhu máte supr :dizzy_face:
20. okt 2009 o 18:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujeme josife.. no vaha supr.. z materskeho mliecka :grinning: :grinning:
len tie ocka ma trapia, ano to zacervenanie moze mat z podrazdenia, len to slzenie ma trapi, bo to mava, aj ked nema cervene ocka.. len tak jej zacne slzicka vytekat..
20. okt 2009 o 18:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak vsetkym co dnes oslavuju vsetko naj naj naj :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: , chori nech sa rychlo uzdravia :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: , nespavci nech krasne zaspia :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a ostatny nech sa dobre napapaju a ....... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
20. okt 2009 o 18:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
traky, krasne si to napisala... :wink:
20. okt 2009 o 18:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hups, som sa zabudla na netovej lekárni,
rao, pekná váha, my tiež očkovanie dneska
a očká dokina odmietla prepichovať, kým neboli tri mesiace, ale o týždeň nás to čaká. a má stále streptokoka v očku aj po preliečení atb.
20. okt 2009 o 19:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inn, hlavne aby pomohlo.
20. okt 2009 o 19:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Napapkané ,přebalené okoupané a už spinkáme :grinning:
20. okt 2009 o 19:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inn dakujem za recept na tu smotanovu tortu bola mnammm :dizzy_face:
aj ja prajem všetko najlepšie oslavencom :dizzy_face:
môj najstarši dnes oslavuje 11 rokov ako ten čas rychlo leti :grinning:
20. okt 2009 o 19:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ninuška tak Janíčkovi všechno nej a ať je zdravý jak řípa cmuky :dizzy_face: :dizzy_face:
20. okt 2009 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Inn aj ja cem receptík na mnamky tortu :grinning:
20. okt 2009 o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Josi dakujeme :dizzy_face:
20. okt 2009 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monr,ako sa jej ten streptokok prejavuje ??
20. okt 2009 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
baby neviete, kde by som zohnala túto deku okrem mimibazaru?
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=6207581
20. okt 2009 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adka...bol to receptík na smotanovo piškotovú tortu, tú asi poznáš :wink:

ninuš....tak janíčkovi prajeme všetko naj, hlavne zdravíčko :wink:

josi...ako inak by to mohlo u vás byť, pol 8 a pokojný večer pred vami...erik sa ešte škerí a blaboce...ale už by spal, stále si žmolí očka...pôjdem ho prezliezť, dať infantík a hajde do postielky :slight_smile:
20. okt 2009 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
inn piskoty, ovocie, smotana s tvarohom, piskoty, ovocie a smotana s tvarohom?
20. okt 2009 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Inesko snad také zaspinká :grinning: posíláme pusinu na dobrou nocku Eričkovi
Adka takovou jsem neviděla tak neporadím :wink:
20. okt 2009 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adka...hej tá, ale ja robím len z kyslej smotany a cukru :wink: bez tvarohu :slight_smile:

josi...dakujeme :wink:
20. okt 2009 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A som zase tu :slight_smile: Obidve dievky uz spia, tak dufam, ze 1.budicek bude az po polnoci :grinning:
Idem pozriet, co ste popisali.
Nasa mala v 2 mesiacoch 5100 g a po 3 tyzdnoch sme si ju doma odvazili a mala 5300 g, co sa mi zdalo malo, tak som zacala davat Nutrilon. Ktovie, ci som sa neunahlila, ale na druhej strane, aspon bude vediet pit z flase, co a starsej podarilo naucit, az ked mala 11 mesiacov - mlieko som pri nej pomaly stracala, ale z flase ani mysliet, tak len kasicky na lyzicku, sme si uzili nocne varenie :grinning:
20. okt 2009 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Paulap ty jsi dala nurilon jen tak sama?????A tu zkušenost máš za sebou hlavní je že jste to zvládly :wink:
20. okt 2009 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No ano, a odvtedy mi krasne spinka aj cez den :sunglasses: Dovtedy to boli len take 15 min. spanky. Asi som sa mala poradit s lekarkou, ale neratala som s tym, ze vobec potiahne z flase. Nutrilon davam, len ked ideme na prechadzku, inak kojim.
20. okt 2009 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to jo alespoň víš že ji je fajn, my kojíme čistě bez flašky ani čaj jsme jěště nedali, tak nevíme zda bude kamoška s flaškou :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a se spinkáním my problém nemáme my jsme spachtošci ve dne v noci :grinning: :grinning: :grinning:
20. okt 2009 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a my sme nespachtoši :grinning:
20. okt 2009 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lucinko vy jěště nespinkáte :wink:
20. okt 2009 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok