Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

inneska
20. okt 2009

mon..hej kôli tomu grckaniu, je to s ním kúštik lepšie 🙂

josi..to je nutriton, nie nutilon, je to na zahusťovanie mliečka, aby bábo tolko nevygrckávalo 😉 😉

ninuška..tak toho teda máš, nech máte všetky výsledky a vyšetrenia v poriadku 😉 😉 držím palčeky 🙂 🙂

trakyyyyyyyyyyyy...supeeeeeeeeeeeeeer 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 sa moc teším, že bude traktor späť 😉

traky
20. okt 2009

in cez noc vylestime, poopravujeme a zajtra sme tu v plnej krase..... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

zaba2707
20. okt 2009

ahojte bambulky ... chvilu sme tu neboli ... zbalili sme veci a boli sme u mojich rodicov 🙂 ako sa mate

my mame dnes 3 mesiacikyyyyy drobec ma 60cm a vazi 5340g.

co tu je noveho?

raona
20. okt 2009

aahojte babule.. monr, co mate s ockami? nam uz prepichovali kanalik ci cistili.. ale teraz nam aj tak ocka slzia, ale nie su zapalene ani nevyteka hnis..ked sme sli k dokyne, tak jej okolo ocka dost zostalo cervene.. ale dr. tam nic nevidela, ze mohla si pichnut do ocka, alebo ze reakcia na vietor.. no neviem, ale ak sa to bude opakovat tak pojdeme zas na ocne..
my uz mame tri mesiace, dneska sme boli na ockovani, tak cakam, ze aka bude noc.. malinka si dost poplakala pri tom ockovani..

raona
20. okt 2009

jaaj a som zabudla mame 5750g 😉

josifek
20. okt 2009

Zabka my gratulovali ráno ale zopakujeme vše nej k3 měsíčkům cmuky a supr váha i míra 😉
Inesko vím že nutrilon jen jsem nevěděla jaký, teď chápu myslela jsem že dáváš UM jako doplněk 😀 😀 😀

zaba2707
20. okt 2009

josi dakujeme kraaaaasne 🙂

josifek
20. okt 2009

Ahojky Raonko no očička nás mrzí, snad to bylo jen podráždění 😉 také jsme byli očkování ale bez jakýchkoliv problému snad ani večer nebudou.Malá se jde koupat a pak uvidíme 😉 Váhu máte supr 😵

raona
20. okt 2009

dakujeme josife.. no vaha supr.. z materskeho mliecka 😀 😀
len tie ocka ma trapia, ano to zacervenanie moze mat z podrazdenia, len to slzenie ma trapi, bo to mava, aj ked nema cervene ocka.. len tak jej zacne slzicka vytekat..

traky
20. okt 2009

tak vsetkym co dnes oslavuju vsetko naj naj naj 😵 😵 😵 😵 , chori nech sa rychlo uzdravia 😵 😵 😵 😵 , nespavci nech krasne zaspia 😵 😵 😵 😵 a ostatny nech sa dobre napapaju a ....... 😵 😵 😵

raona
20. okt 2009

traky, krasne si to napisala... 😉

monr
20. okt 2009

hups, som sa zabudla na netovej lekárni,
rao, pekná váha, my tiež očkovanie dneska
a očká dokina odmietla prepichovať, kým neboli tri mesiace, ale o týždeň nás to čaká. a má stále streptokoka v očku aj po preliečení atb.

monr
20. okt 2009

inn, hlavne aby pomohlo.

josifek
20. okt 2009

Napapkané ,přebalené okoupané a už spinkáme 😀

nina41
20. okt 2009

inn dakujem za recept na tu smotanovu tortu bola mnammm 😵
aj ja prajem všetko najlepšie oslavencom 😵
môj najstarši dnes oslavuje 11 rokov ako ten čas rychlo leti 😀

josifek
20. okt 2009

Ninuška tak Janíčkovi všechno nej a ať je zdravý jak řípa cmuky 😵 😵

adka12
autor
20. okt 2009

Inn aj ja cem receptík na mnamky tortu 😀

nina41
20. okt 2009

Josi dakujeme 😵

raona
20. okt 2009

monr,ako sa jej ten streptokok prejavuje ??

adka12
autor
20. okt 2009

baby neviete, kde by som zohnala túto deku okrem mimibazaru?
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=6207581

inneska
20. okt 2009

adka...bol to receptík na smotanovo piškotovú tortu, tú asi poznáš 😉

ninuš....tak janíčkovi prajeme všetko naj, hlavne zdravíčko 😉

josi...ako inak by to mohlo u vás byť, pol 8 a pokojný večer pred vami...erik sa ešte škerí a blaboce...ale už by spal, stále si žmolí očka...pôjdem ho prezliezť, dať infantík a hajde do postielky 🙂

adka12
autor
20. okt 2009

inn piskoty, ovocie, smotana s tvarohom, piskoty, ovocie a smotana s tvarohom?

josifek
20. okt 2009

Inesko snad také zaspinká 😀 posíláme pusinu na dobrou nocku Eričkovi
Adka takovou jsem neviděla tak neporadím 😉

inneska
20. okt 2009

adka...hej tá, ale ja robím len z kyslej smotany a cukru 😉 bez tvarohu 🙂

josi...dakujeme 😉

paulap
20. okt 2009

A som zase tu 🙂 Obidve dievky uz spia, tak dufam, ze 1.budicek bude az po polnoci 😀
Idem pozriet, co ste popisali.
Nasa mala v 2 mesiacoch 5100 g a po 3 tyzdnoch sme si ju doma odvazili a mala 5300 g, co sa mi zdalo malo, tak som zacala davat Nutrilon. Ktovie, ci som sa neunahlila, ale na druhej strane, aspon bude vediet pit z flase, co a starsej podarilo naucit, az ked mala 11 mesiacov - mlieko som pri nej pomaly stracala, ale z flase ani mysliet, tak len kasicky na lyzicku, sme si uzili nocne varenie 😀

josifek
20. okt 2009

Paulap ty jsi dala nurilon jen tak sama?????A tu zkušenost máš za sebou hlavní je že jste to zvládly 😉

paulap
20. okt 2009

No ano, a odvtedy mi krasne spinka aj cez den 😎 Dovtedy to boli len take 15 min. spanky. Asi som sa mala poradit s lekarkou, ale neratala som s tym, ze vobec potiahne z flase. Nutrilon davam, len ked ideme na prechadzku, inak kojim.

josifek
20. okt 2009

tak to jo alespoň víš že ji je fajn, my kojíme čistě bez flašky ani čaj jsme jěště nedali, tak nevíme zda bude kamoška s flaškou 😀 😀 😀 😀 a se spinkáním my problém nemáme my jsme spachtošci ve dne v noci 😀 😀 😀

lucia32
20. okt 2009

a my sme nespachtoši 😀

josifek
20. okt 2009

Lucinko vy jěště nespinkáte 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre