• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Júlovo - červencové slniečka 2009

2. februára 2017 
a my sme spachtosi :grinning: :grinning:
20. okt 2009 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jojo jo Karamelka a Matějíček :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. okt 2009 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a už sme spachtoši :grinning:
20. okt 2009 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luc :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
kuki další dárek pod stromek pro synovce :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
http://www.mimiaukce.cz/aukce.php?id=4162138
20. okt 2009 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Josi zaspinkala o pol 9, ale predchvíľou sa prebrala, oči ako veverička, tak som ju vzala k sebe na MK a zalomila, už spinká...ešte o 10 mliečko...ideme trenovať spinkanie cez noc...
20. okt 2009 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
supr Luci :dizzy_face:
20. okt 2009 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bry vecer :dizzy_face:
ze alexandra veeeelmi pekne dakuje za blahozelania k 3mesiacikom :dizzy_face:
neviem presne miery, co ma mrzi, mozno skocim k dr, nech ju premeria a prevazi, ale pred dvoma tyzdnami mala 5600g a 61cm (dvojnasobok porodnej vahy a 10cm na vrch)

zaspala o pol siestej a spi. som zvedava dokedy... a co potom. povodne som ju chcela budit, ale bola tu kamoska a sme sa zakecali, tak som ju nechala tak.
Josi...paráda...my sme tiež mali, ked mal syn asi 6 :grinning:
Riusko vítej do klubu spachtoškůůůůů
:wink:
20. okt 2009 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a samozrejme, zabka aj filipkovi vsetko naj :slight_smile:
20. okt 2009 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
riusik...no toto? kde vy na ten spánok chodíte :grinning: :grinning:
20. okt 2009 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lu: zasa spi cely den :slight_smile: ale dnes zasa chvilu plakala - chcela spat prave vo chvili, ked tomasko bol u dr, P nemohol byt doma, tak musela s nami... ale bolo to iba chvilku, dr popocuvala, sestra pichla do nohy a bolo... hned ako som pohla s kocikom, zalomila....
20. okt 2009 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babenky.Ešte ste tu?Riusik ak som dobre pochopila tebe spí krásne malá?Joj ta mne neuveritelne.Nieže zakríknem.A ked nespí tak sa sama hraje s rúčkami bez slova. :grinning:
20. okt 2009 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vinka já tu sem stále pokud nejsme naprocházce a nebo nemakám :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
20. okt 2009 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A zas sme boli hore :stuck_out_tongue_closed_eyes: a už o5 spinkáme :pensive: :wink:
20. okt 2009 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Sa lúčim, idem kuki Housa...brú nôcku :wink:
20. okt 2009 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj kočky - že neviete kto som :grinning: :grinning: :grinning: - som si vlas umyla, džungľa síce preriedená nie je, ale deti spia o 106 ... a Jurko dnes dal 39,3 ..... to akože teplota ... malá opäť nerevala.... no a tak si tu žijeme... nepretržite :grinning: :grinning: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :pensive:
20. okt 2009 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak nič - idem si ľahnúť .... pa :wink:
20. okt 2009 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No aj ja ked nemám čo robiť tak som tu.Len tu nie som velmi často. :grinning:
20. okt 2009 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babulenky já jdu kuknut na Ano šéfe a jdu pak hají zítra mě čeká rachota :wink: dobrou nocku cmuky cmuky cmukkkkk :dizzy_face:
20. okt 2009 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
riusik dakujeme krasne a tak isto aj malej alex vsetko len to naj
20. okt 2009 o 22:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
filipko a alexandra, do snickov vam zelam vsetko naaaaaaaaaj. :dizzy_face:

je tu nejaka nocna smena?
20. okt 2009 o 22:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babusky chcem sa spytat ci niektora poznate take nieco co nas Filip robi uz presne stvrty vecer. dve noci sme mali take ze o pol druhej sa zobudil a bol hore do pol piatej nechcel byt v postielke ani vo vajicku ani na nasej posteli ani na rukach proste nikde ... a stale mrncanie prechadzajuce do placu ocicka mal ako cinan co by uz uz spinkal ale nie a nie sa ulozit ... o pol piatej som ho dala do kocika a tam po dlhsom boji nakoniec zaspal. No a dva vecery mame take ze okupany napapany vykakany vyprdkany v suchej plienke odgrgnuty proste vsetko ako by malo byt a zasa to mrncanie prechadzajuce do placu a je fakt jedno ci ho mam na rukach a cicikam ho alebo je vo svojej postielke alebo v nasej a uz ani kocik nezabera proste nevie zaspat a ja som zufalka z toho uz ... myslite ze je to ok alebo mam s tym ist k dokine???
20. okt 2009 o 22:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zabkaaaaaaaaa ja uz to mam s malou asi dva tyzdne a myslela som ze su to zuby, ale cera doktorka povedala ze este neidu, ze mala ich mozno citi ale to este potrva,tak ma potesila ze mi nevi povedat co s nou je
20. okt 2009 o 22:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj lucimka dakujeme krasne aj ked som zufalko z tych nasich vecerov a noci
inak cez den uplne super zaspinka sam a hoci kde ... ja tomu fakt nechapem
20. okt 2009 o 22:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fuuuu alex tak to nie je bohvieco ... ja osm vlastne vcera sla aj k nasej dokine .. kvoli tomu ze sa mi zda ze ma maly vela spolikov .. a ze sa jej rovno spytam aj na toto ... no ale ked som vliezla do ordinacie tak som zistila ze nasu zastupuje nejaka stara a to bol des normalne som odchadzala vytocena ... isli sme so spolikmi a jedine co mi kazala bolo kupit si stoptusin ci ako sa to vola a davat mu 3x5 kvaapiek proti kaslu ... ktory okrem ineho vobevc nema
20. okt 2009 o 22:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ja neviem jednu tu noc uz bolo okolo stvrtej som si veru aj poplakala .. unavena a zufala ... ako mu len drobcovi pomoct
20. okt 2009 o 22:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zlatinka nase, nech vas ti mali nespavci netrapia, samy teraz mala nieco podobne tusim .
20. okt 2009 o 22:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ty kokso ale to z nicoho nic teraz lezi v kociku a to od 20,12 je plne pripraveny buvat .. samozrejme este poriadne nespi ... ach jaj
20. okt 2009 o 22:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem hodit sprch
20. okt 2009 o 22:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok