Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

traky
20. okt 2009

zaba anebude to preto ze je teraz prechladeny? ked ti to predtym nerobil....nebolia ho nahodou uska.....

zaba2707
20. okt 2009

no dokina ta stara tetka jedna nesympaticka mi povedala ked ho pokukala ze uska citlive nema ze je to v poriadku ... a to tych soplov zasa nema tolko podla mna traky ... ja ti neviem ... taky strasne nespokojny mi pride .. .moja mama zasa na mna davala ze boze aky on je len nervozny sak furt sa mrvi ... tak som jej povedala ze je to zivy tvor a ze s amusi hybat proste

zaba2707
20. okt 2009

preto som to pisala sem ze ci este niekto ma take problemy ... nie ze by ma tesilo ze este niekto to takto ma ... ale som kustilincek kludnejsia

traky
20. okt 2009

vies on nemusi mat sopliky napohlad, stacize mu zatekaju do hrdielka, tak preto aj ten sirup od kaslu, ....v mesiaci mi to mal matko....a dokyna vravela , ze treba davat pozor aby sa to nestiahlo na uska....ved on ti doteraz bol v pohode, ci si ta len milim s niekym?

traky
20. okt 2009

slovencina moja rodna.... 😀

zaba2707
20. okt 2009

prave to ze bol v absolutnej pohode spinkaval nadherne a vecer som ho polozila do postielky a ked aj nie hned ale casom sa pomojkal s plienockou pritlacil si ju k tvaricke a zabuval ... no ved ten stoptusin mu davam ... tak uvidime ci sa to zlepsi

inneska
20. okt 2009

traky..aj tak si naša 😉

žabik...možno ho niečo bude trápiť...ak má tie soplíky, tak možno aj z toho..a teplotku nemá?? 😅

lucim
20. okt 2009

zabi a to zavinutie si vyskusala? nam sa tym skludnil

traky
20. okt 2009

in 😉 , ja si teraz pisem mena , z tymi priatelmi sa roztrhlo vrece...som rada...sem sa farmarikovia, sem..... 😀 😀 😀

inneska
20. okt 2009

žabka...mne erik chodil spinkávať o pol 8, 8...presne po 3 mesiaci začal zaspávať o 22,23,24...ako kedy, ale skôr ako o 22 nezaspí...raz zaspal o pol 8, ale zato už o pol 12 bol hore zas...

traky
20. okt 2009

aj tak si myslim , ze je to lenod prechladnutia, ked to predtym nerobil, hlieniky mu zatekaju...

lucim
20. okt 2009

traky vies kolko je roboty s velkou farmou a vela priatelmi? tooooooooooooolko 🙂

inneska
20. okt 2009

traky, som ťa našla navo farmville tu na koňovi 😀

zaba2707
20. okt 2009

teplotku vobec nema ... ako nemusi mi zaspat vzdy o 8 presne ale on je strasne taky nekludny a ja som si myslela ze ak by to bolo tymi soplikmi ... ze by bol taky aj cez den ... ale toto je len vecer ked zaspava alebo v noci ked sa budi na kojenie ☹

lucim ake zavinutie??? spinkava v tom spacom vaku a pekne este prikrity ...

zaba2707
20. okt 2009

este rozmyslam ci mu hlavicku trosku nezdvihnut aby nelezal na rovnom aby mu tie hlieniky teda stekali co myslite???

lucim
20. okt 2009

zabi nas matko - no kolko to bude - 3 tyzdne? zrazu sa strhaval zo spanku, ci cez den, alebo v noci, mikal sa a sermovat ruckami - tak som si spomenula, ze som citala, ze niektore deti potrebuju byt zavinute ... hned ako mu dame rucky k telu a zatocime ho do tenkej jemnej deky sa skludni a velmi rychlo zaspi.
zavijam ho vzdy ked na nom vidim unavu a neklud. netreba vzdy.

lucim
20. okt 2009

zabi, kludne ho daj na vyvysene

zaba2707
20. okt 2009

ahaaa lucimka tak to som este fakkt neskusala ale oki myslim ze najblizsie dnes v noci alebo zajtra skusame zavinutie

a ako ho dat vyssie normalne mu mam dat daky vankusik pod hlavicku ... nemam tu vecicku co tu o nej davnejsie pisala inneska ....

lucim
20. okt 2009

zaby da sa vyvysit matrac, aby telo bolo vlastne rovno, ale hlava vyssie ... alebo vacsi tenky vankus aj pod chrbatik?

aj jennnka zacala zavinovat presne ked aj my ... proste, dieta sa zacalo viac metat, asi ma viac podnetov na sny, si myslim. skusila to aj samy aj rei, len tam maly uspech. 😒

zaba2707
20. okt 2009

velmi pekne dakujem lucimka za radu ... si poklad proste ... dufam ze to vyriesi aj to nase spanie nespanie

lucim
20. okt 2009

zabi nie som poklad, ale verim, ze vam to pomoze, nie kazdemu to zda sa zabralo, ja vam maminecky doprajem spanku ...
ja mam kludne dieta a aj tak po nociach tukam do pc a pocuvam telku. 😉

zaba2707
20. okt 2009

oki mojka idem ja do lovist zakial dietko buva prenesiem si ho k sebe do postele tak dobru vsetkym 🙂 cmuk

lucim
20. okt 2009

jeee, uz je zase skoro zajtra?
sladke sny .

ostali tu este tie 2 farmarky? 🙂

inneska
20. okt 2009

kto?? ja?? 😀 😀

inneska
20. okt 2009

ale práve sa chystám do hajan 🙂

inneska
20. okt 2009

ešte idem rýchlu sprchu a šup do postielky 🙂 brúúúúúú 🙂

lucim
20. okt 2009

jo 🙂

lucim
20. okt 2009

bruuuuuuuuuuuuuuuuu 🙂

traky
21. okt 2009

som odisla vcera ako nevychovanec 😀 , odisiel mi net....tak dobre ranko bambulky a bambuliatka ...a nech je ten den krasny a bez problemou 😉

traktor
21. okt 2009

jabadabaduuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre