Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

inneska
21. okt 2009

jupíííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííí...nech žije traktooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooor 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

a inak vám prajem krásne stredňajšie ráno 🙂 🙂 🙂

inneska
21. okt 2009

to tu dnes ráno nikto nieje??? 😕

brinzulka
21. okt 2009

Traktor sikula....
bre rano....som sa celu noc vydavala a pol rodiny tiez..taka hufna svadba...Polievka uz uvarena...rozmyslam, co s druhym jedlom...pojdeme na vzduch...snad mi to tam nabehne 😀

riusik
21. okt 2009

bre ranko 😵
inn: sa tu bojis sama? 😀

brinzulka
21. okt 2009

ahojte krasviicky...
riu..ako ste pochodili s buffkami? Mne ta jedna prisla...moc sa mi nepaci..ale ak bude skaredo...mi to bude jedno...budem rada, ze mam hlavu v teple...alebo aspon chranenu pred vlhkom....
mm ma od buduceho tyzdna dovolenku...na vikend ide este na kongres ad Donovaly....Co tu s nim budeme 2tyzdne robit? chcela som povedat-ze pojdeme do BA po nakupoch...co nie je na zimu...ze sa tam mozno s niekym stretneme....Kto pojde?

inneska
21. okt 2009

riuš..hej bojim bojim 😀 😀 ale nie...neni s kým reč hodiť 😉

riusik
21. okt 2009

brin: a koho si si brala?

brinzulka
21. okt 2009

joj...svojho byvaleho...ale som utiekla uz pred zaciatkom..nas bolo asi 7neviest...strasne daco 😀 😀

riusik
21. okt 2009

brin: buff zatial nula bodov, aj som bola v auparku, ale som vystihla take mnozstvo ludi hladajucich zimne bundy svojim ratolestiam, ze som rychlo kupila, co som potrebovala a utekala domov... som chcela ist dnes, ale zasa mi P vravel, z bude uzavreta cesta kvoli tomu cirkusu ministerialu nato, tak neviem, ci aj pre pesich, mozno skusim...

ja sa chcem stretnut!!!!!!!!!!!!! kedy, kde???

inn: ved my ta tu nenechame samucku, neboj 😵

riusik
21. okt 2009

brin: 😀 😀 nevesta na uteku?

riusik
21. okt 2009

taaaak mam toho vela v plane, neviem cim zacat, tak tu zatial sedim...... kto to za mna vsetko urobi?

lucia32
21. okt 2009

bré ráničko....

brinzulka
21. okt 2009

riu...Ikea...treba nam poupratovat...potriedit-cize boxy pokupit a potom pancuchy..ozaj take dieta ako mam ja ...to nosi spodare, ci puncochy? 😕 mm nema zimne botken...sa len potom stazuje..ako mu zima....A tak ... skor utorok-strvrtok...ked sa predpoklada, ze nebude natresk...nemam odvahu tam chodit cez vikend...

Inneska...co navareneho...inspirujem sa.

brinzulka
21. okt 2009

sevas lulu...

lucim
21. okt 2009

dobre rankooooooooo 🙂 😵

riusik
21. okt 2009

brin: jasne, vikend v ikea je viac-menej hlupost, milion ludi... ked sa da, treba ist cez tyzden, najlepsie hned po otvoreni... ja by sa ta rada prisla vyobjimat a mrknut na tvoje krasne deticky 😉

lu: bre ranko aj tebe 😵

inneska
21. okt 2009

joj príroda volala 😀 a prázdny žalúdok 😝

lu...ránko 😉

brin...dnes mäsko na smotane a cestovina 🙂

riuš...ja som vedela, že napíšem zúfalý príspevok a niekto sa ohlási 😀 😀 😀

brinzulka
21. okt 2009

lucim-co vstavate? 😉

lucim
21. okt 2009

aaale, uz sme hodinu hodinu hore, uz som si stihla nalakovat nechtiky 🙂 lebo martko ma necha , hrava sa takto po ranu pod hrazdou.

obed? ja ulovim nieco v meste .

brin ,a trnavofilne kocky - pojdete niekto plavat s babatkami????

brinzulka
21. okt 2009

joj...babusky...volala mi maminka v 40tyzdni..nevie...ako ej to s porodom...ani ja-kedze mi ho 2krat vyvolali...aj jej vyvolali..ze ma tlaky na konecnik...a sla na WC...ze zapcha...ale boli ju aj bruch...
Zapcha-myslim, ze z liekov na zelezo...atd...
povedala som jej...nech ide pod sprchu a uvidi...bud to ustane...alebo tomu dopomoze a bude to ono...
mne vzdy zacinali pri vyvolavacke take menzesne krce a stupnovalo sa to ..tvrdol bruch...
Kto ste rodili prirodzene...dobre som jej povedala, ci Vas este nieco napada?

brinzulka
21. okt 2009

do kvapky?-maly ma rad vodu...apson vo vanicke...Ibaze!! co s Davidom? a cestovanim? ☹ -hlavne sa bojim, ze som si konecne vypestovala floru tam dolu a ked sa idem niekde macat...uz som mimo... 😖

lucia32
21. okt 2009

júúj tlaky na konečník...to som ja už rodila 😝 do 5 minút 😉

riusik
21. okt 2009

brin: dobre si jej povedala a dufam, ze je zbalena.... 😉

brinzulka
21. okt 2009

no ja som chcela ist na Wc a sup Andrejko do postele.... 😀

riusik
21. okt 2009

a tiez si myslim, ze tlaky na konecnik uz neprejdu, aspon u mna to tak bolo, ze uz......

brinzulka
21. okt 2009

si to neviem predstavit...ze ako je to tak ako to pride a nie nasilu...ked mi dopomozu...lebo vyvolany porod..to je zrazu...kontrakcia..krc za krcom...a sup koniec...

riusik
21. okt 2009

druhy mi vyvolali a ako vravis... a prvy bol este rychlejsi 😉

inneska
21. okt 2009

no tak pri prvom ked už bol tlak na konečník,tak som tiež už rodila 😀 a ona je už ale v nemocke, že? 😅

brinzulka
21. okt 2009

ne bola sa vykakat na WC...doma...
ja som ku koncu mavala zapchu a ak to prislo konecne...tiez ma riadne bolel bruch...A potom sa to upokojilo a bolo fain..Jejda...no snad nam nejde rodit...ta sprcha ma napadla..ze bud sa to rozbehne...alebo ustane...Ved RZP pride..ne? keby daco 😒 😀

lucia32
21. okt 2009

brin...ja som brala tiež lieky na železo, to s tým nesúvisí, že zápcha...niekoho pred pôrodom preženie, iná ani prd 😝 😀 ...ja som mala 3 spontánne....
No inn myslím, že ked volala brin, tak asi v pôrodke nie je 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre