• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Júlovo - červencové slniečka 2009

5. októbra 2016 
:grinning: :grinning: este ma napadlo vycistenie pred porodom...
21. okt 2009 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jáj si to myslela, že ju už tlačí na WC, že dlho nebola? :grinning: , ale to je iný tlak, si myslím :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. okt 2009 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby...no ked porodi doma!!! tak na mna nezabudne...Ked mne ludia s oblubou hovoria o svojich hrubych domacich produktoch......ale ved je to dolezite :grinning: :grinning: to sa v TT tak hovori...ze sra...i a zrani dobre....to odpoved na otazku, ako sa mas?
21. okt 2009 o 09:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lu..no vidíš, to ma nenapadlo :grinning: ale ked písala, že jej vyvolali ... som sa toho chytila :sweat_smile:
21. okt 2009 o 09:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zacala s tym, ze bola na WC...a ze mala kope...a jej ci tvrdne pri tom bruch...ze ci ma pocit menst.bolesti a nech sa ide osprchnut a uvidi...ze co to spravi...a potom sa rozhodne...
no uvidííííme, brin budeš nás informovať.....
Ja som mala kontrošky ako silnejšie menšt. bolesti, v pohodke sa dali predýchať...po klystíre to už bolo horšie, to som akurát podpísala 2 lajstrá, posedela 2 kontry na stoličke, prešla na 3 kontry do izby, vyvalila sa na postel, tlaky na konečník a zas som šla o dúm dál :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
brin..tak bude mediálna hviezda :grinning: :grinning:
21. okt 2009 o 09:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
však ked už jedno dietko mala, hoc aj vyvolávané, určite vie čo je to pôrodný tlak na kon...myslím, že ho má asi každá, že? Teda mňa nikdy neobišiel :grinning: A nemyxslím, že tlak príde bez kontrošiek, no možno na nejaké zázračné výnimky....bo som už aj počula, že babenka rodila a ani to necítila, len monitor ukazoval kontry...kto to tu spomínal??? :grinning:
21. okt 2009 o 09:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som len zvedava...ak by sa sla dolu umyt...a samovysetrenie...tak by asi aj vedela, ci sa krcok otvoril, nie?-ci to je max hliúpost??
21. okt 2009 o 09:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
júúúj hladná som, idem niečo zjesť...naša malá beruš si dnes zmyslela, od pol 4 do 5 byť hore a rozoberať naše spanie :grinning: , tak som len vstala urobila kafčo a šla....
21. okt 2009 o 09:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no uz mam aj ja tlaky... :grinning:
21. okt 2009 o 09:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
brin...myslím, že nie, ak hlavička je už dolu a bránka skoro zájdená, určo by cítila hlavičku...ja som tiež skúšala :stuck_out_tongue_closed_eyes: a bola tam :grinning:
21. okt 2009 o 09:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem..ak budem mat dalsie info..napisem...idem sa venovat deturencom..ale :grinning: :grinning: najprv moje tlaky...a potom ine poriesime...pa..Riu...sa ozvem...kedy pojdeme. Baby...inak som 2dni pila vineu a diduse tecu , ze az...
21. okt 2009 o 09:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
brin :grinning:
21. okt 2009 o 10:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahooojte.....sme dom.....suuuper.. :dizzy_face: .. :dizzy_face: .maly ma tabletky na pečen,priedušky su celkooom ok....
dnes pojdeme na očkovanie...bohužial až 3x...a to prevenar a prva hexa...a ešte aj rotavirusy....
už mal byť davno zaočkovaný...
o 2tyždne na odbery a 11.11 na sono bruška....
som rada že ste na nas mysleli....tak ideeem off...lebo mám ešte koopec prania,upratovania...atd...
cmúúúúúúúúúúúúúúúúúkame....
21. okt 2009 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
voskyyyy to je super, ze uz vam je lepsie. :slight_smile:

my ideme s kamoskou na nakupy do Trnavy, drahy ma v sobotu narodky, tak snad mi nejaky darcek frnkne do nosa. a potrebujeme aj kopec drogerky, napr. plienky a obrusky a sampony.
uz je tu kamoska, tak paaaaaa :dizzy_face:
21. okt 2009 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj - tak nás zasa ťahám z druhej strany...

lucim - V je prvý škorpión, že? pamätáááám si... lebo ja som druhý :slight_smile:))

vosky -super že ste doma. cmučkaj si drobčekov a nech vás už všetky pliagy obchádzajú.
21. okt 2009 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: ahojte...chcem sa vas opytat na zubky,lebo u nas to vyzera uz idu pomaly horne stolicky :cry: ...sme to skusali a niesme si isty,ale stale vsetko chce kusat, slinta - strasne a stale je nevrly, mava zvysenu teplotu z nicoho nic a az 28 ideme k dokine, tak az potom sa jej mozem na to opytat :confounded:
21. okt 2009 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
anavi , stolicky to urcite nebudu ,...tie nejdu ako prve babetkam.....a placko moze byt, vsetky babetka okolo toho 3 mesiaca to maju, asi tym presli vsetky nase konikove babulka...
21. okt 2009 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a slintanie, okusovanie vsetkeho...rucku si strci skoro celu do pusy, vsak? tak to patri k ich veku...to robia vsetky babetka.....nechaj ho nech si okusuje kolko chce....o chvilku si bude ochutnavat aj nozicky, nas matko to uz robi.... :grinning:
21. okt 2009 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
anavi,aj men malá slintá ako doberman.Minule som sa aj ja pýtala,či aj druhé detičky tak slintajú.
A keď ma malý zvýšenú teplotku a je nervózny,určite skoč k dokine,lebo môj Patrik mal v tom veku 37,5 teplotku,bol plačlivý a málinko soplil.Keď som prišla k lekárke,tak mu dala skontrolovať moč,a on mal chúďatko zápal obličiek.Ešte aj dnes sme boli na kontrole na moči... kontrolujú,či sa nevyvinie recidíva.
Takže aj so zvýšenými teplotami treba skočiť.Radšej 2 krát zbytočne,ako niečo zanedbať !
21. okt 2009 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som si az teraz vsimla ze ma aj teplotu :sweat_smile: , tak s takym malym babom pri teplote treba ist, netreba cakat.....
21. okt 2009 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeej ale nás tu zrazu je.. ako makuuuu
21. okt 2009 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeeeeeeeeeeej...aj ja sa tesim ...za vas..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. okt 2009 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
môžeme tam potom spraviť aj stertko.Podľa toho,čo som len tak zbežne pochopila,tak by to malo byť väčšie
21. okt 2009 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojtéééééééééé...tak aj my slintáme a ručičky si mále ide spapať obidve naraz no nevie ktorú skôr..nožky ešte nie k tým sa ešte nedostala ale aj nato dôjde..teraz zalomila pod hrazdičkou..no normálne kukám bez zavinky tak potlesk prosím ale potichu aby sa nezobudila :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. okt 2009 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tap, tap, tap...pssssssssssssssst :grinning: :wink:
21. okt 2009 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
traky,hoď ešte nejaký link od Haberu. Už som si pustila všetky najmenej 3 krát. :grinning: :grinning:
21. okt 2009 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani aj ty si haberovka? :grinning: :grinning:
21. okt 2009 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok