Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

brinzulka
21. okt 2009

😀 😀 este ma napadlo vycistenie pred porodom...

lucia32
21. okt 2009

jáj si to myslela, že ju už tlačí na WC, že dlho nebola? 😀 , ale to je iný tlak, si myslím 😝

brinzulka
21. okt 2009

baby...no ked porodi doma!!! tak na mna nezabudne...Ked mne ludia s oblubou hovoria o svojich hrubych domacich produktoch......ale ved je to dolezite 😀 😀 to sa v TT tak hovori...ze sra...i a zrani dobre....to odpoved na otazku, ako sa mas?

inneska
21. okt 2009

lu..no vidíš, to ma nenapadlo 😀 ale ked písala, že jej vyvolali ... som sa toho chytila 😅

brinzulka
21. okt 2009

zacala s tym, ze bola na WC...a ze mala kope...a jej ci tvrdne pri tom bruch...ze ci ma pocit menst.bolesti a nech sa ide osprchnut a uvidi...ze co to spravi...a potom sa rozhodne...

lucia32
21. okt 2009

no uvidííííme, brin budeš nás informovať.....
Ja som mala kontrošky ako silnejšie menšt. bolesti, v pohodke sa dali predýchať...po klystíre to už bolo horšie, to som akurát podpísala 2 lajstrá, posedela 2 kontry na stoličke, prešla na 3 kontry do izby, vyvalila sa na postel, tlaky na konečník a zas som šla o dúm dál 😝 😀

inneska
21. okt 2009

brin..tak bude mediálna hviezda 😀 😀

lucia32
21. okt 2009

však ked už jedno dietko mala, hoc aj vyvolávané, určite vie čo je to pôrodný tlak na kon...myslím, že ho má asi každá, že? Teda mňa nikdy neobišiel 😀 A nemyxslím, že tlak príde bez kontrošiek, no možno na nejaké zázračné výnimky....bo som už aj počula, že babenka rodila a ani to necítila, len monitor ukazoval kontry...kto to tu spomínal??? 😀

brinzulka
21. okt 2009

som len zvedava...ak by sa sla dolu umyt...a samovysetrenie...tak by asi aj vedela, ci sa krcok otvoril, nie?-ci to je max hliúpost??

lucia32
21. okt 2009

júúúj hladná som, idem niečo zjesť...naša malá beruš si dnes zmyslela, od pol 4 do 5 byť hore a rozoberať naše spanie 😀 , tak som len vstala urobila kafčo a šla....

brinzulka
21. okt 2009

no uz mam aj ja tlaky... 😀

lucia32
21. okt 2009

brin...myslím, že nie, ak hlavička je už dolu a bránka skoro zájdená, určo by cítila hlavičku...ja som tiež skúšala 😝 a bola tam 😀

brinzulka
21. okt 2009

dakujem..ak budem mat dalsie info..napisem...idem sa venovat deturencom..ale 😀 😀 najprv moje tlaky...a potom ine poriesime...pa..Riu...sa ozvem...kedy pojdeme. Baby...inak som 2dni pila vineu a diduse tecu , ze az...

lucia32
21. okt 2009

brin 😀

voskovka
21. okt 2009

ahooojte.....sme dom.....suuuper.. 😵 .. 😵 .maly ma tabletky na pečen,priedušky su celkooom ok....
dnes pojdeme na očkovanie...bohužial až 3x...a to prevenar a prva hexa...a ešte aj rotavirusy....
už mal byť davno zaočkovaný...
o 2tyždne na odbery a 11.11 na sono bruška....
som rada že ste na nas mysleli....tak ideeem off...lebo mám ešte koopec prania,upratovania...atd...
cmúúúúúúúúúúúúúúúúúkame....

lucim
21. okt 2009

voskyyyy to je super, ze uz vam je lepsie. 🙂

my ideme s kamoskou na nakupy do Trnavy, drahy ma v sobotu narodky, tak snad mi nejaky darcek frnkne do nosa. a potrebujeme aj kopec drogerky, napr. plienky a obrusky a sampony.
uz je tu kamoska, tak paaaaaa 😵

samayka
21. okt 2009

ahoj - tak nás zasa ťahám z druhej strany...

lucim - V je prvý škorpión, že? pamätáááám si... lebo ja som druhý 🙂))

vosky -super že ste doma. cmučkaj si drobčekov a nech vás už všetky pliagy obchádzajú.

anavi85
21. okt 2009

🙂 ahojte...chcem sa vas opytat na zubky,lebo u nas to vyzera uz idu pomaly horne stolicky 😢 ...sme to skusali a niesme si isty,ale stale vsetko chce kusat, slinta - strasne a stale je nevrly, mava zvysenu teplotu z nicoho nic a az 28 ideme k dokine, tak az potom sa jej mozem na to opytat 😖

traktor
21. okt 2009

anavi , stolicky to urcite nebudu ,...tie nejdu ako prve babetkam.....a placko moze byt, vsetky babetka okolo toho 3 mesiaca to maju, asi tym presli vsetky nase konikove babulka...

traktor
21. okt 2009

a slintanie, okusovanie vsetkeho...rucku si strci skoro celu do pusy, vsak? tak to patri k ich veku...to robia vsetky babetka.....nechaj ho nech si okusuje kolko chce....o chvilku si bude ochutnavat aj nozicky, nas matko to uz robi.... 😀

ani3012
21. okt 2009

anavi,aj men malá slintá ako doberman.Minule som sa aj ja pýtala,či aj druhé detičky tak slintajú.
A keď ma malý zvýšenú teplotku a je nervózny,určite skoč k dokine,lebo môj Patrik mal v tom veku 37,5 teplotku,bol plačlivý a málinko soplil.Keď som prišla k lekárke,tak mu dala skontrolovať moč,a on mal chúďatko zápal obličiek.Ešte aj dnes sme boli na kontrole na moči... kontrolujú,či sa nevyvinie recidíva.
Takže aj so zvýšenými teplotami treba skočiť.Radšej 2 krát zbytočne,ako niečo zanedbať !

traktor
21. okt 2009

ja som si az teraz vsimla ze ma aj teplotu 😅 , tak s takym malym babom pri teplote treba ist, netreba cakat.....

ani3012
21. okt 2009
samayka
21. okt 2009

jeeej ale nás tu zrazu je.. ako makuuuu

traktor
21. okt 2009

jeeeeeeeeeeeej...aj ja sa tesim ...za vas..... 😀 😀 😀 😀

ani3012
21. okt 2009

môžeme tam potom spraviť aj stertko.Podľa toho,čo som len tak zbežne pochopila,tak by to malo byť väčšie

malka18
21. okt 2009

ahojtéééééééééé...tak aj my slintáme a ručičky si mále ide spapať obidve naraz no nevie ktorú skôr..nožky ešte nie k tým sa ešte nedostala ale aj nato dôjde..teraz zalomila pod hrazdičkou..no normálne kukám bez zavinky tak potlesk prosím ale potichu aby sa nezobudila 😀 😀 😀 😀 😀

traktor
21. okt 2009

tap, tap, tap...pssssssssssssssst 😀 😉

ani3012
21. okt 2009

traky,hoď ešte nejaký link od Haberu. Už som si pustila všetky najmenej 3 krát. 😀 😀

traktor
21. okt 2009

ani aj ty si haberovka? 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre