• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Júlovo - červencové slniečka 2009

5. októbra 2016 
traky, necitala som to, ale ze si ty uradovala v konikovskej teme o farmville? :grinning: :grinning: :grinning: ked mas tolko novych susied :grinning:

berus juuuj, tak sa rychlo vyliecte :confused:
21. okt 2009 o 22:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
lucim nie cezo mna, som sa na nu mrkla ma peknu farmu, takze jej ide o susedstvo a myslim, ze je tu zaregistrovane aj, na stranke o farme sa mi mari, ja ju mam...
21. okt 2009 o 22:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Lucim diky. Utekám sapť, nech dačo pospím ak by malý v noci moc kašlal. papa :slight_smile:
21. okt 2009 o 22:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
lucim mala som malo susedou, a trebalo mi dvoch aby som mala stuzku :grinning: , kto vedel ze ed sa ozvem tak strhnem lavinu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. okt 2009 o 22:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahoj berus, a nech je raz dva zdravy :wink:
21. okt 2009 o 22:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
sorry babule, zberala som jahody :grinning: :grinning:

no ja už dávnejšie frčím na koníkovskom farmville :grinning: no čo vám budem 101 susedov vraví za všetko :grinning: :grinning:

traky..mirka medňanská prnová je feria :wink:
21. okt 2009 o 22:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
beruška...nech je lukinko čo najskôr zdravučký...posielam pusinky :wink: a tebe krásnu noc..
21. okt 2009 o 22:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
cauteee, hlbokoo sa ospravedlnujem, ze vas trochu zanedbavam
21. okt 2009 o 22:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Pusinkaaaaaaaaaaa :grinning:
21. okt 2009 o 22:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
in to kolko mozem cez den pridat susedou?
21. okt 2009 o 22:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
traky..mirka halvadová neviem kto je...ale tá koníkovka(feria) je tá vyššie uvedená mirka :slight_smile: a dokonca je z dediny pár kilákov od nás :slight_smile:
21. okt 2009 o 22:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
traky no, lavina sa vali :grinning: aj na dalsich :grinning: ja potrebujem este asi 16 do modreho, ale zase tolko darcekov po jednom posielat a prijimat je zabava na cely den aj noc
21. okt 2009 o 22:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no kde jedna hned aj druha :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Tomu sa hovori intuicia a prava laska ze sme sem naraz kukli
prijať susedov môžeš kolko chceš...to ked ty posielaš žiadosť o susedstvo je obmedzené...mna to tuším vždy pustilo okolo 10 susedov za deň :slight_smile:
lucim mneuz ukazuje ze nemozem dnes nic posielat, musia vydrzat do zajtra...
21. okt 2009 o 22:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
caute cicusky
21. okt 2009 o 22:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
hoj zeny, ako? u mna stale mako :grinning:
21. okt 2009 o 22:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja už modrú stužku mám dávno :grinning: :grinning:
21. okt 2009 o 22:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
čaute manželky :grinning: :grinning:
21. okt 2009 o 22:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja teraz setrim / a furt mam malo/ musim to rozsirit, bo je akosi tesno...
21. okt 2009 o 22:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
a kym vsetko pochopim vy uz budete mat svoju farmu dakde v mexiku... :grinning: :grinning:
21. okt 2009 o 22:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
pozerala som teraz zbezne co ste popisali a vcera sme s mojou maminou "vydiagnostikovali" ze David nevie zaspat
ale pozor!!! pozor! musim ho pochvalit, vcera mi prespal celu cestu do Ruzomberka!! Ale len co som dochadzala na meter k nasim spustil krik takze tomu sa povie presne nacasovanie, alebo zeby nahoda? ;)
21. okt 2009 o 22:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
traky aj mne je tesno, len rozsirit sa nemam uz kam, uz sa neda, som musela popredat nejake ozdobne rarohy. a nove uz ani nedokupujem.

zuz alex uz mate vyzehlene plavky? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. okt 2009 o 22:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
zuz tak to je spravne strategicke planovanie, ziadna nahoda :grinning: :grinning: :grinning:
21. okt 2009 o 22:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
hej myslis tie pasiky medzi ritnymi polovicami?? heh, to len budu ziirat co za plavky mame! :grinning:
21. okt 2009 o 22:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
luci...nepopísala si to moju farmu?? :grinning: :grinning: :grinning: tiež vo velkom predávam darčeky...a oni furt nie a nie otvoriť to najväčšie rozšírenie :angry:

zuzi...aj erik vždy zaspí v aute a zobudí sa, ked parkujeme auto :grinning: posledný mesiac je to pravidelne :slight_smile:
21. okt 2009 o 22:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
:grinning: jooo dame si len takzvane kapesnicky so snurkami jak hovori moj mangel tangacom :grinning: xixi , dokelu puska a co ked tam je nejaky dress code ze cele plavky musia byt, bo ja cele nemam
21. okt 2009 o 22:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte.Tak my máme pravdepodobne niečo s uškom.Cez deň pomrnkávala,večer som ju okupkala,papať nechcela,tak som ju dala ľahnúť.Moc sa jej nepáčilo,ale zaspala.Po 10 min.sa zobudila a strašne plakala.Zistila som,že ju bolí uško a kedže som nemala doma pos..té kvapky,tak mi ich sestra musela priniesť.Plakala veľmi ,keď som jej dávala gázu do uška ,ale potom sa ukľudnila aj napapala.Teplotu nemá.Teraz spinká a dúfam,že do rána vydrží.
Neviete,ako často môžem dávať tie kvapky do ucha? Mne sa marí,že každé 2 hodiny ale niesom si istá
21. okt 2009 o 22:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja tiez cele nemam
a mne tie kapesnicky so snurkami nejak nejdu ho hlavy, blba som?
21. okt 2009 o 22:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok