• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Júlovo - červencové slniečka 2009

5. októbra 2016 
tak trojuholnicek vpredu na susku a potom uz len snurky, to su moje gatky, on to vola kapesniky, nepytaj preco, stale len frfle ze furt ti musim prat tie kapesnicky
21. okt 2009 o 22:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nevesty si myslim, ze pokial budete mat nejaku handricku na sebe, bude to ok.

ani, to ma mrzi ... a ano, na gazicku kazde 2 hod.
21. okt 2009 o 22:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani....juj, uško...furt stále čosi sa na tie detičky lepí :angry: dúfam, že to prejde čo najskôr :wink:

alex :grinning: :grinning: kapesnííčky :grinning: :grinning: myslím, že by nemalo byť predpísané aké plavky by si mala mať...u nás v dca som videla aj aj...ale či zrovna kapesníčky to boli :grinning:
21. okt 2009 o 22:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ďakujem baby,ste zlaté.Idem spať,lebo naozaj neviem ako dlho.Uši sú potvora ...
Prajem vám dobrú noc :wink:
21. okt 2009 o 22:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby....môžem malú nechat spat na brusku v noci? lebo mala nejaké bolenie asi, ale dala som ju pre istotu do kočíka a mam ju pri hlave....bojím sa:( ale inak nechcela zaspat...takto zaspala po dvoch hodinách
21. okt 2009 o 22:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
perluš...ja by som nenechala :sweat_smile: jedine, že by som bola hore...to by som asi ani nezaspala :unamused: a keby si ju opatrne pretočila?? zobudí sa? :confused:
21. okt 2009 o 23:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babulky bola som sa umyt a pojdem si vynimocne skor lazkat, som nejaka unavena a chcem si oddychnut, tak dobru nocku vam nocnym smenovym, ale mali by ste si dat aj vy volno a sup do postielky k vasim pokladikom!
21. okt 2009 o 23:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som si citala diskusiu, kde pise vacsinou inn a traky :slight_smile:
uz som pri vas ....
perluska, asi by som ti radila to iste co inneska.

zuz bruuuuuuuuuuuu :dizzy_face:
21. okt 2009 o 23:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzik...dobre robíš, že si ideš pospať...ja sa zatial cítim fit :grinning: ale ráno :rolling_eyes: :grinning: dobrú nocku tebe aj davidkovi :wink:

luci...ja som posielala farebné krafky :grinning:
21. okt 2009 o 23:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inn ja mam aj rana dobre, ja vstanem, lebo som vyspata a krpec este minimalne pol hodinku hodinku taha. :slight_smile:
na fv nemozem hnojit ani darcekovat. fnuk, preco ja mam taku smolu? :cry:
21. okt 2009 o 23:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luci...ráno práveže je erik ten čo buntoší :sweat_smile: tak ja musím s ním...ale ešte že v celkom rozumných hodinách(okolo 7,30 - 8 ) :slight_smile:

ani ja som ešte nemala šťastie na hnojivo :angry: a darčeky mi idú zatial :slight_smile: :slight_smile:
21. okt 2009 o 23:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inn matko pol 9 - 10 :slight_smile:
21. okt 2009 o 23:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jáj, v dobrom závidím :wink:

idem asi aj ja do hajan...aj tak kým zalahnem, bude zajtra :grinning:
dobrúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúú :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
21. okt 2009 o 23:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krásné podzimní raníčko přejeme všem mamulinkám a špuntíkům :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
22. okt 2009 o 07:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krasne uprsane ranko... :slight_smile:
22. okt 2009 o 07:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ráničko....u nás len zamračené :slight_smile:
22. okt 2009 o 07:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem sa najesť, príšerne som hladná...erik buntošil od pol 7..ja som len tak podriemavala...teraz je už v plnej zbroji :grinning: nabitý energiou sa vrtí a pretáča pod hrazdičkou :slight_smile: a samo že to patrične komentuje :grinning:
22. okt 2009 o 08:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: u nás svítí sluníčko :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale okolní střechy jsou bílé od námrazy :grinning: :grinning:
22. okt 2009 o 08:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bré ránko...
22. okt 2009 o 08:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
toto jsme dostali ráno do icq od tátínka a posíláme dál pro všechny :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
http://www.youtube.com/watch?v=XkXeb2UA3zc&feature=related
22. okt 2009 o 08:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kráááásne, až ma to dojalo
22. okt 2009 o 08:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky Ludka mě také tatínek más potěšil po ránu :grinning: a tak jsme chtěly i my Vás potěšit :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
22. okt 2009 o 08:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pekné, milé :wink:
22. okt 2009 o 08:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj ahoj ahojte bréééé ránko.my buntošíme od pol osmej...a teraz zase zalomila a poprdkáva pritom :grinning: :grinning: :grinning:
22. okt 2009 o 09:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj kočky, len jednou vetou, bo musíme vypnúť net, včera miška celý deň teplotkovala, bola hore len asi hodinku, inak stále spinkala, dnes už ok. (teda dúfam). to z očkovania.
tak sa zatiaľ majte babuľky.
22. okt 2009 o 09:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko...u nas chlando, ale krasne slniecko :dizzy_face:

josi: nadherne, dojalo a rozplakalo... prislo prave vo chvili, ked si pisem s kamaratkou, ktora sa trapi, lebo sa nedaria dve ciarky :pensive:

inak zehlim, lebo vcera som nie a mam toho taaaaaaaaaaak vela...
22. okt 2009 o 09:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Riusko tak jí přejeme ať ty dvě čárky brzo objeví.Nás také dojalo to náš tatínek občas umí vyrazit dech :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Já také žehlím :grinning: :grinning: :grinning:
22. okt 2009 o 09:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky babulky...ja okuki kočiar čo kupovala lucim...golfačik Moon buggy....
22. okt 2009 o 09:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kočky tá naša drnda zasa buntošila do pol desiatej večer a ráno už od tretej sa hádzala v postielke... o piatej som jej dala papať a vzali sme si ju k sebe ale pokračovala aj tam... normálne som stratila nervy... až je mi to lúto a sama som sa zlakla mojej reakcie... ale už fakt nevládzem.. od šiestej spala do 7:09 a teraz som ju o 9 ledva uložila... čo s ňoooouuuuu??? veď ona potrebuje hajať...
22. okt 2009 o 09:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte

konecne mam trosililinku casu napisat,citat ale nestiham.

Samayka mne Sarah cez den malo co spinka ale vecer zaspava o 20, potom sa zobudi o 2-3 rano na mliecko a potom az o 4-5 kedy ako. Ak kojis mozno ze jej nestaci tvoje mliecko a chce viac a castejsie papat,preto sa ti moze budit tak casto ale aj na bolest bruska ze si nieco spalala co jej velmi neurobi dobre.
22. okt 2009 o 09:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok