Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

traktor
22. okt 2009

ja reichapem, ak vyskusate vsetko, a nic nezabera, a mate sa pozerat na svojeuplakane dieta, a nevladzete.....a esteked viete, ze to nie je plac preto ze je hladny, smedny, .....je to tazke....neodsudzujte, skuste sipredstavit ze mate doma take dieta a stena to same....

zmurkaz
22. okt 2009

malka - nebol to zámer - ja som len v dobrom chcela.... ale.... Asi sa mám osprvedlniť....

samayka
22. okt 2009

kami , dlho si tu nebola... reily skusala uz vsetko... ozaj vsetko.

tvoje rady su mile, urcite funguju... ale asi nie na petrika...nenapisala si totiz nic nove. toto vsetko sa tu uz riesilo a skuslo

malka18
22. okt 2009

zmurky:neviem skus to ale asik to bude na nič bo rei si všetko vymazala 😒

malka18
22. okt 2009

myslím dievčence že ste rei dali riadne kapky..to nebolo od vás pekné....

zmurkaz
22. okt 2009

Traky- 😕 😕 😕 😕 to nemyslíš vážne!!!!! Nikto ju tu neodsudzoval - teda aspom ja URČITE NIE!!!
A nemysli si že aspom ja osobne mám na ružiach ustlané... malá má tiež večerné revy... niekedy dlhšie niekedy kratšie...a mám aj Jurka... a muž mi málokedy pomôže... bo aj živiť nás niekto musí.... A NEHOVORÍM ŽE TO MÁ ĽAHKÉ!!! Treba si to prečítať od začiatku - a ak to vyznelo inak ako obyčajná zvedavosť a snaha pomôcť. tak to sa úprimne ospravedlňujem!!!!! VŠETÝM 😉

riusik
22. okt 2009

uffff...
odkedy chodim na konika neviem pochopit jednu vec - niekto tu nieco napise, lebo to tak citi a ocakava pomoc, pripadne neocakava nic, iba sa potrebuje vykecat. a vzdy sa niekto mudry najde a zacne rypat. jasne, ze nemusi kazdy s kazdym suhlasit, ale mamicky, sebakriticky sa treba zamysliet, ako by sa nam citali niektore nase vyjadrenia, ak by to bolo adresovane nam...

rei: objimam a myslim na ta... drz sa svojich instinktov...

zmurkaz
22. okt 2009

Nechápem - vymazala? 😕

samayka
22. okt 2009

myslím že kami to trošku prehnala, ostatné ju chápeme pretože vieme ako to je a aké to má ťažké a čo všetko už pre petríkove dobro spravila...

reiuškááááá hybáááj nazad k nám

no... a drnda už je medzi nami.. končím, ideme dnes cvičiť znovu.. zas ju to odrovná, ale aspoň vypadneme medzi detičky... a medzi ludí...

traktor
22. okt 2009

a rei uz vyskusala hadam vsetko...ved sme to tu rozoberali...a sme tu na to aby sme si vypoculi, poradili, podrzali....ja som tu tiez cely den tapetaovala, co sa mi stalo / ked mi vypadal nic- a to je uplna hovadina oproti rei- a nakoniec to bola moja vina, nikto sa ale do mna nepustil....poradili ste , pomohli ...ze dakujem / o inom pisat nemozem, matko zatial nema problem/, tak aj rei treba vypocut...uz to nie je o pomoci, ved skusila vsetko, ide k dokymu....drz sa moja a nej petkovi nic nenajdu , ale zas nech mu pomozu.... 😉

zmurkaz
22. okt 2009

baby som of f - som nemyslela, že to zoberiete tak smrteľne - a tiež som tu nebola dlho.... musím predýchať - ba NEM CHÁPEM!!!!! .. že by za dobrotu na žobrotu????

PA

riusik
22. okt 2009

tiez si myslim, ze zmurka je v tom nevinne... ono, mozno iba niekedy tie napisane slova nevystihuju presne to, co chceme povedat... nie kazdy ma dar slova, resp. nie sme vsetci naladeni na jednu vlnovu dlzku...

malka18
22. okt 2009

zmurky: ved už ani fotku ani album nemá..

traktor
22. okt 2009

zmurka ale tak to vyznelo...fakt ak mas problem a toto si precitas tak ti to nepomoze skor naopak... 😅

traktor
22. okt 2009

no ze super den dnes....

lucim
22. okt 2009

clovek sa chvilu hra s fotkami a tu sa deju veciiiiiiiii 😕

ale kocky, mame sa radi, snazime sa, kazda sme najlepsia mamina, len tie nase deturence su ine. pokecame, povieme, co zafungovalo u nas, co nefunguje inde. hladame riesenia.
alebo kecame len tak.
alebo sa hrame.
boli sme tu a budeme, boliestky raz prejdu a radosti si vychutname, pofotime, natocime, pochvalime sa.
ved o tom je zivot. aj konikovy.

ze? 😵 ja vas lubim.

ale matyska najviac 😅 . uz sa mi asi budi.

traktor
22. okt 2009

no fajn tak ste vsetky zmizli, ...tak nadychnut, vydychnut, a podme nazad...uz sme tolko spolu preskakali, toto nas nemoze zlozit.......

josifek
22. okt 2009

Traky jsme tu neboj 😀

traktor
22. okt 2009

lucim aj ja toho svojho matejka mam rada najviac/ vsetkych mojich 🙂 /, ale aj toto tu je ako moja rodina, preto ma to mrzi.....baby neblaznite....

josifek
22. okt 2009

I my Vás máme všechny rády a cmukáme Vás babajzny a malí miláškové 😵 😵 😵 😵

kamilecka
22. okt 2009

Samayka tak prepac,ano nebola som tu dlho tak som chcela aspon napisat co by mohla vyskusat, mozno na nieco zabudla alebo o niecom nevedela ale dakujem aj pekne za to ked mi napise ze netrep..... nikto jej nepovedal ze to bude lahke mat babatko.

traktor
22. okt 2009

ahoj josi 😵 😵

lucia32
22. okt 2009

😲 😲 😲 😖
Reilyy potrebovala pochopenie, nie odsúdenie...

traktor
22. okt 2009

ahoj luci 😵

malka18
22. okt 2009

aj ja som tu..no a rei nech sa šikovne vráti chuda naše...moja Silvuška sa akurát zobudila...no a inak rei držím palčeky teda všetky ti držíme palčeky a nech su všetky bolesti preč a malý Peťko nech už len smiechom prekypuje 😀 😀

riusik
22. okt 2009

aj ja som tu. vypisujem ip-cky...

mam dilemu - vonku krasne a ja sm chcela ozehlit vsetko...
co teraz???
uz viem, co mi napisete........... 😎 ale pockam si na to 😉

riusik
22. okt 2009

lucim: lubime.... 😎

traktor
22. okt 2009

rius naco zehlit...mas dieta úpovies ze si pokrcena s toho ze ju mas na rukach 😀 😀 😀 😀 vyuzi slniecko kym sa da...u nasprsi....

lucia32
22. okt 2009

kamilecka • 2d • Dnes o 10:13

Reilyy ja si myslim ze ty si nechces ani dat poradit.... si stale hovoris dookola to svoje a kazda co ti tu nieco radime tak nas niekam posles????? Neviem ale pozri sa kolko nazorov je tu takych istych a vacsinou su to mamicky co maju 2 deticky,takze nieco uz maju za sebou a chcu ti poradit.

Co cakala si ze budes mat svoje dieta a bude v kuse spat a jest a samo sa vsetko nauci a nebude od teba nic potrebovat, akoze prepac ale toto co ty tu pises je uz fakt dost. Musis len skusat a skusat a skusat a ked nieco nezaberie skusit to o par dni zasa.

Kamilečka...nikto nechce spať vkuse a jesť vkuse...ale ked máš dieťa, ktoré pol hodinu plače, hodku ho nosíš na rukách aby vôbec zaspalo a po položení je do 5 sekúnd hore a tento kolotoč trvá celý deň, tak ver mi, že by si takto nerozprávala...Je to vyčerpavajúce hlavne ak to trvá dlhé týždne...a ver mi, že takéto deti existujú....
A ked sa tu niekto ponosuje, tak nie preto aby bol " zdrbkaný" ale preto lebo potrebuje podporiť, pohladiť...aby mal silu ísť dalej... 😉

riusik
22. okt 2009

traky: vdaka, toto som chcela pocut/citat 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre