Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

ani3012
22. okt 2009

Jáj,Patrik to ma vzadu na hlavičke.Doktorka mi povedala,keď sa narodil,že mám byť rada,že to ma tam. A nezmizlo mu to a keď je upachtený,tak viac sčervenie.

ani3012
22. okt 2009

mu to viac sčervenie

riusik
22. okt 2009

ani: jeeejda, jasne ze na stolicke 😀 nezvyknem vam pisat tie druhe veci, pre mna je to prilis intimne 😎

riusik
22. okt 2009

aj tomasko mal vzadu na krku a do roka mu to zmizlo... ale neviem, ci je to to iste ako ma traky, ale podobne urcite...

riusik
22. okt 2009

lucim: detska praca jje zakazana 😉 tak pekne krasne var sama 😎

riusik
22. okt 2009

a chcela som este napisat, ze kraaaaasny syncek svojej maminky 😉

malka18
22. okt 2009

babulky tak mi prosím poradte čo mám Silvuške dať na to ramienko aby sa jej to zahojilo po tom očkovaní (tbc) ved furt jej to hnisa..už som snad vyskúšala všetko ale iba snád.... ☹ ☹ ☹

riusik
22. okt 2009

tak, este nieco si popisem sama sebe? hmmmm, tak dobre - moj P potrebuje ostrihat, tak ideme k nasim, striha ho moja svagrinka. zavolala som mame, ze aby sa nenudili, tak prideme v sobotu na obed a zostaneme aj na nedelny 🙂

josifek
22. okt 2009

Traky no tak se jdi znovu optat nebo na kožní snad ti poradí víc 😉
Málka neporadím malé se to zhojilo krásně, tak nevím ☹
Riusko nazdárek 🙂

riusik
22. okt 2009

aaa, predsa len je tu niekto... uz vas nebavilo citat moje vyevy, co? 😉

malka, je mi luto, neviem poradit, a dr na to co???

mia, pozdravujem 😵

malka18
22. okt 2009

doktorka mi poradila aby som jej to potierala rermanokovým čajikom no a prd furt to má také isté...ved to už je niake divné nie??? 😒 😒 ☹

malka18
22. okt 2009

hermankovým

ani3012
22. okt 2009

rius
tak mala dotlačila aj vrchom aj spodkom a ja som si práve nabrala lečo.
malka
Evičke sa ruka už zahojila,ale ešte tam ma chrastu.Sem tam to pretriem len liehom.Minule som písala,že už to vyzeralo v poriadku,ale znovu to zahnisallo.Ale teraz je to už OK.Očkovali ju v 6 týždňoch.
traky
tiež by som zbehla kožnej,viac sa tomu rozumejú ako pediatričky.

mifinka
22. okt 2009

Josi my máme takový znamínko říkal roman přímo na šulínkovi 🙂 anetka se smála, prý abych si ho poznala a taky by m to mělo do roka zmiznout..
Lucim máme stafordy, však koukni album, tam je pesan..
Doktorovi jsem to neříkala že přikrmuju, jen mu to oznámím za měsíc na očkování.. Nebudu za ním lítat s každou capinkou přeci 🙂 ale jak ho znám zak by stejně řekl že je to dobrý.. Jednou mi pil přes den co hodinu, v noci spal dobře a on mi řekl že můžu být ráda že v noci spí 😀 Takže nějak jednu flašku neřeším.. Vojtíšek si s ní celkem i rozumí, ještě se to pořádně musím naučit já.. Za ty 4 dny co ho dokrmuju jsem vystřídala 3 flašky, a vypadá to že ta poslední je dobrá 😅

malka18
22. okt 2009

ani: aj liehom potieram... 😒

ani3012
22. okt 2009

malka skús radšej repíkový čaj

traktor
22. okt 2009

ani to nebude asi to iste, matko to ma take vypukle zilky, dokyna hovorila ze ked to nezmizne bude sa to riesit ...nemyzne to, ...

malka18
22. okt 2009

ani:skusím musím ale najskor kupiť..

traktor
22. okt 2009

ale je to na takom mieste ze to nevidno...asu aj horsie veci, len som chcela vediet ci o nahodou dakto este nema

josifek
22. okt 2009

Mifi no alespoň si ty naše poklady poznáme, a máš recht on by řekl kojit a kojit nebo nechat vyhladovět a pak nakojit 😀 😀 😀 😀 myslím že je fajn že mu to dělá dobře a hold není to o flašce ale o dudlíku my dáváme občas čajík jak je v bytě sucho tak aby se trošku napila a používám ten žlutý pryžák ten ona může 😀
Málka a zkus dubovou kůru , ta hodně léčí 😉 Udělej vývar a potírej 😉

traktor
22. okt 2009

nam to 2 x cistili, a potom uz en dokyna kazala dat framikoin puder a uz to mame krasne/ myslim tbc

ani3012
22. okt 2009

mifi ty aj kojíš aj prikrmuješ ? Super !
to som chcela pri Evke aj ja,že by som na noc umelým a cez deň kojila.Vraj je to najideálnejšie pre dieťatko.
Ale to som čítala nejaký článok,tak aby sa nikto toho nechytil 😉 Len som sa s ním stotožnila

josifek
22. okt 2009

Traky a řekla kdy to zmizne 😉

riusik
22. okt 2009

traky: no, to je ine aj ako mal toma, on to nemal vypukle a bol to taky flak cerveny... a to zmizlo, mozno to este aj matkovi zmizne a ked nie, ako pises... mojej kamaratky syn ma na lici tmavohnede znamienko ai 3x1,5 cm. dos velke, bola nestastna, ale to vobec nevadi, ho to robi zaujimavym 😉

josifek
22. okt 2009

Ani já to také schvaluji pokud to prospívá miminku proč né,a myslím že to je hlavně o tom aby bylo bábo spokojené 😉

malka18
22. okt 2009

baby..aj vy ste ešte v porodnici dostali papier na plucne vyšetrenie..to s tým ramienko..bo my hej a nám doktorka povedala že už sa tam nechodí..neviem čomu mám veriť..

josifek
22. okt 2009

Traky ale my to máme také trochu vystouplé není to ploché 😒 vypadá to jako červené znamínko tak nevím 😠

riusik
22. okt 2009

ani: nie zly napad, kedze sa vravi, ze po UM lepsie spia... ja sice zatial neriesim, ale co clovek vie, co bude zajtra? kazda rada je dobra...

dubova kora je naozaj dobra...na rany...

ani3012
22. okt 2009

malka
myslíš po očkovaní TBC?

malka18
22. okt 2009

ani: ano

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre