Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

traktor
22. okt 2009

ja do hyper chodim casto ale detske veci tam nikdy nemaju...su ako po vykradnuti...a v strom som casto, furt daka akciooooo, tak super, ked budu daco mat dam ti vediet? 😀 😀

traktor
22. okt 2009

tak to potom znamena ze som vsetko vykupila...lutujem.... 😀 😀 😀

lucim
22. okt 2009

jennnka preco chces uz zacat prikrmovat?
dianka je plne dojcena, nie? to by malo byt od ukonceneho 6.mes.

pre postup ti hodim link, len si musim spomenut, kde to bolo, dnes som ho hladala pre rei ..

mia dobre hovori, najprv zeleninku, 1 druh, par dni pauza, sladke veci az neskor, potom by odmietali zeleninku

traktor
22. okt 2009

ahoj lucim 😵

josifek
22. okt 2009

Čavko lucimmmmmmko 😀

asparaguska
22. okt 2009

Traky, 😀 😀 😀 , keď je to pre Maťka, buď ti odpustené... 😀

lucim
22. okt 2009

http://www.nasarodina.sk/magazin/modules.php?na...
tu su dobre strucne a jasne popisane prikrmy

traktor
22. okt 2009

a jenn uz prikrmuje UM, ci som si ju zas s niekym splietla...preto som nereagovala na vek, ze na UM moze od ukonceneho 4.....ak koji tak od 6......

traktor
22. okt 2009

a nas patko, potom ked sme uz mohli miesat aj 2 prikrmy spolu miloval spenat zo zemiacikom...len tak na vode...humus ale jemu to chutilo... 😀 😀 😀

jennna
22. okt 2009

lucim...ten link mi už poslala rei...ďakujem...preštudujem

dojčím!!! len sa mi to zdá dosť často... cez deň pýta prinajmenšom každé dve hodiny...ale stane sa , že aj po hodine...akurát v noci je to okey....
takže myslíte, že nemám????? až od toho šiesteho??? ale trošku, raz denne na obedík by sme mohli, nie,??

jennna
22. okt 2009

a ešte chcem podotknúť, že Dianka očividne posledné dni priberá!!!! je čoraz puckatejšia

lucim
22. okt 2009

hned sa vam venujem, len kamoska ma surne potrebuje ...

traktor
22. okt 2009

jennn to vsetky babetka v tomto veku...ja uz kukam na nasho matka ze vyzera jak gulka...dlhy , okruhly....teraz su to uz take baculate poklady.... 😀 😵

zmurkaz
22. okt 2009

...ahojky... neľakať sa 😅 😀 😀 😀

...ja len toľko, že to nemá povedať dokina - kedy prikrmovať? Lebo pred dávnymi rokmi mi to povedala ona.... 😕 A aj papier sme dostali čo kedy a ako.... 😅 😅 A tiež mám ten pocit, že od ukončeného 6.m.

zmurkaz
22. okt 2009

jenn - super že priberá ... tak asi bude maškrtná 😀 😀 😵 😵

hathor1231
22. okt 2009

hallo.
snad sa tu tentokrat zdrzim trochen dlhsie...
jenn a nerobi si len viacej mliecka? ako dlho to trva?

traktor
22. okt 2009

a jennn taha dlho ked po hodine, ci to niejelen od smedu...a ked ti krasne pribera....tak to znamena zemas mliecka dost...vtedy fakt skoda davat takto skoro prikrm, ja som bola v tom, ze davas aj umele mliecko, ale asi to bolaina baba co koji a prikrmuje,,, je nas tu tolko....

ani3012
22. okt 2009

ahojte
tak ja mam nove to,že Evicku bolí aj druhe uško.lezi mi na pravej ruke,a ja jak datel bucham po tme po písmenkach.
jennka a mozno mala ani nepije,len dudká. patko tiez tak bol na prsníku.

traktor
22. okt 2009

zmurka...som sa tak zlakla az som sa skoro pototo.... 😀 😀 😀 😀 , a dnes uz co dokyna to iny nazor, ..kazda povie inac, takze nech si kazdy poradi ako chce... 😀

josifek
22. okt 2009

jennka tvoje je puclatější a moje je jak žížala vytáhla se a tvářičky jsou fuč a to přibíráme dost 😀 😀 😀 😀

traktor
22. okt 2009

hat ahoj, dlho si tu nebola... 😉

zmurkaz
22. okt 2009

... ja myslím, že to nevadí že aj po hodine... presne takto mi papal Jurko keď bol mrňa... priberal tak som neriešila... len ide o to čo sa furt hovorí o kojení... musí vyhovovať obom... keď je to pre teba náročné až nezvládateľné....tak sa poraď s dokinou....

traktor
22. okt 2009

joj ani nezavidim, usi to je velka bolest...

josifek
22. okt 2009

čuste babulky co jste dorazily na nočku 😵

lucim
22. okt 2009

jennka, ja by som neprikrmovala, naco, pokial pribera, a to ze si pyta castejsie je podla mna momentalna potreba, dieta predsa nie je hodinky, vypyta si mliecko, ked potrebuje. mliecka mas dost?

ani3012
22. okt 2009

traky ja som si ani nevsimla,ze je tu hat
iba som precitala jej prispevok 😀

zmurkaz
22. okt 2009

... no ja mám takú dosť dobrú dokinu na ktorú dám ... má 4 vlastné, je mladá a vie všetky novinky...aj starinky 😀 😀 😀 - tak preto ... 😅 . Ale maminovská intuícia nepustí 😵

jennna
22. okt 2009

no dudká sa veľmi rada!!!! je to total závisláčik cecíkový..... a samozrejme po každo m papaní aj grcká....

hathor..tú poslednú otázku som nepochopila,??

josifek
22. okt 2009

Ani fůkame Evince ouška aby se brzo zahojilo 😵

hathor1231
22. okt 2009

hi trakus, mali sme to vseliake...

poslednych 6t len skriekala a skriekala,mala c plienocke krv,vrackala atd. ked som chcela testy,tak som bola depresivna mamicka 😠 az teraz,ked uz mava zrazeninky krvy v plienke jej konecne urobia testy na hovienku a som objednana ku pediatrovi... v anglicku vse taaak strasne dlho trva 😔 uz som bola nachystana,ze letime domov...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre