• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Júlovo - červencové slniečka 2009

5. októbra 2016 
Hator a jak se vám vede :wink: ?
22. okt 2009 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hathor..... :confused: :confused: a čo to má Nicol za problém teda???
22. okt 2009 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jenn, babuska sa pytaju na cicik castejsi,ked potrebuju aby im telo upravilo mliecko podla ich potrieb. ked rastu,tak potrebuju viac... a mozno je fakt iba smadna...

hallo vsetci :grinning: sme tu :grinning:
no to zdravotnictvo...riesi sa ked je to uz na hrane... :rolling_eyes:
dakujeme skusim polozit.....
22. okt 2009 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jennn no ty si taky zivy cumel.... :grinning:
Babulky - som si všimla aj predtým - ako sa dieťatko dopracuje k zápalu uška? Že čomu sa mám vyhýbať...
jenn,netusim. ja sa bojim zapalu v crievkach... uz beham vise mesiaca po doktoroch a vsade,ze vraj ma koliku!!! ani len moc,hovienko alebo krv jej neskontrolovali!!!
prosto ignorace :angry:

snad to uz bude lepsie...

a inak,vsetky ste sa dobre zahojili?
22. okt 2009 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
treba davat pozor na prievan, aj doma, aj v aute...preto zvyknu mat male babulky aspon tenku ciapocku...aj v lete...uska su u takychto malych babuliek najcitlivejsie.....a potom este zvykne zapal prejst ked je dietatko chore, nepreliecene , tak sa stiahne aj na uska...
22. okt 2009 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hathy...to mi je ľúto!!! dúfam, že to teda vyriešia....a že to maličkú nebolí!!!!!
22. okt 2009 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
júj...ani o tom zápale radšej nehovorte!!!!

my máme furt problém nájsť normálnu čiapočku, bud máme zakryté oči alebo oči....ani jedna nesedí ako by mala
22. okt 2009 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zmurky vôbec neviem,veď keď fúka,tak ani nikam nechodíme.Len dúfam,že jej nestúpne teplota a bude sa držať do 38 stupňov
Patrik ale ma soplíky a keď ich ma,tak väčšinou vyšiel z výteru pneumokok,tak dúfam,že malá ho od neho nedostala.Veď očkovaná bola len nedávno.
a dolezite je necistit babetkam uska vatovymi tycinkami, ak je v usku maz je to dobre, ten chrani usko....tak mi hovoril doktor ked mala simonka zapal a ja som samu pochvalila, ze uska cistim vat, tycinkami...hned ma sprdol....
traki - dík ... bo mám dve detúchy, ale ani jedno to našťastie nemalo :slight_smile:
hattor - no sa držte!!! A ja by som asi tiež soptila!!!
aj ja dufam,ak nie,letime na slovensko. sme sice menej vybaveni ale zato doktori su tu omnoho lepsi a hlavne nenechju babo len tak bez akychkolvek testov!!! len mi povedia,ze vyzera vporiadku :angry:
nejdem sa rozculovat...

ozaj,a co rei,este maju take koliky?
22. okt 2009 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a som zabudla napísať,že aj Eva trochu soplí,ale to je len málinko.Ale možno jej to steká do trubice.Veď zajtra budem múdrejšia.
22. okt 2009 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani staci doma otvorene okno..ani si to neuvedomis...a je prievan....
22. okt 2009 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
traki...ja len vysušujem....lebo po kupkaní plno vody v nich... ale keby ste videli ako jej to dobre robí... to má po mamičke!!! :grinning:
22. okt 2009 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rei bola na sone bruška.... a ešte pôjde... takže nevieme..
22. okt 2009 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale inak dnes strašne fúka....aj mňa začínaju uši bolieť.teda ani nie bolieť,ale mám ich citlivé
zmurka ja som si vsetkym presla pri simonke...ona jetakym mojim testerom na vsetko,,,ostatne deti boli uplne bezproblemove...to len teraz nimi hadze predcasna puberta :grinning: :grinning: :grinning:
ahojte vsetci a ahoj hath :slight_smile:

hat, dufam, ze sa skoro dostanete do normalu, ak budu hnusni, dojdite radsej domov. :confounded:
idem ja kukať ODSúDENé.... čauky čauky.... a prajem dobrú nôcku§!!
ani - ja dávam takú našuchovaciu .... a na to kapucku od overalu ... a šup do kožušinky :confused: :confused: :confused: aj pri Jurášovi som tak :confused: :confused: :confused: A ani ja nechodím von ... keď je na figu počasko - to radšej zavriem dvere, poobliekam sa a kočíkujem v spálni :grinning: :grinning: :grinning: ,
traki - si si dala!!!
22. okt 2009 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ten vietor je hnusoba... ja musim mat rain cover vkuse lebo tu je sice bez dazda,ale vetrisko fuka nonstop :unamused:
22. okt 2009 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hat ono je to naozaj pravda,že síce nadávame na zdravotníctvo ale keď sa pozrieme do zahraničia,tak su na tom horšie ako my.
22. okt 2009 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani ked sopli moze to mat aj s toho, steka jej do hrdielka ...tak nech vas len pozrie dokyna a ste raz dva fit...to sa da cakat aj v tomto psom pocasi.....o leeeto, moje leeeeeeeeeeeeto, kde si.... :grinning: :grinning:
22. okt 2009 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem aj ja sa najesť TV a potom dočítať knihu.
Dobrú noc ! :wink:
22. okt 2009 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani,su. je tu privela ludi a nevenuju sa im tak dlho ako u nas... prosto 10minut u doktora a zenie ta s prazdnymi rukami domov :angry:

a nezahojila som sa dobre a doteraz cakam aby som dostala miesto u gynekologa! najblizsi termin maju pre mna o vyse mesiaca!!!
22. okt 2009 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zmurka...a si predstav ked zo mnou zacne hadzat puberta...ja ju este obcas mam...teda casto.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. okt 2009 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok