Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

traktor
22. okt 2009

teda zas som tomu dala, si dolezita...ale v ten den nie...no chapes ako to myslim, ze?.... 😀 😀 😀 😀 😀

babyzuzana
22. okt 2009

no nemyslis vaaazne! tak ty tot od Martina? Ja ze si z Bojnic! 😉
david bol ako ciganske dieta, jeho "nezodpovedna" matka mu zabudla kombinezu doma, tak jeho skvela babka musela vyhriebst medzi starymi smatami nejaky zimny OHOZ po mojom braskovi (ma skoro 21 rokov) 😀 😀 Heheh, v zivote by som jej to nedovolila navliect to na neho, ale kriiiza je kriiiiza 😀 😀 😀
alex moja manzelka jedina este vydrz bezomna do nedele, v pondelok som na kave ako na koni (ehm to je pekny dvojzmysel ze) ?

inneska
22. okt 2009

ja viem, že nás rei aj tak jedným očkomo číta 🙂

dakujem za božtek 😉 😉 mňam, dobre padol 😀

traky...veru, sme si tu tolko toho prežili, radost a starosti a takáto banalita naruší naše ročné priatelstvo...a dobre si spomínaš, nenela prišla o dievčatko...

traktor
22. okt 2009

lucim jasne, aj kamilecka tu patri, len sa dve baby nepochopili...ale bude dobre...to bude tou zmenou pocasia...clovek je nervny, hoc co ho vytoci....ale tu sa to zvladne.... 😉

lucim
22. okt 2009

inn ty si kocka aj v obycajnom copiku. a farbu este urcite nemas vyrastenu. 🙂

este pridavam cmukyyyyyyyyyyyy traky zuzke alex matkovi lili, davidkovi, erickovi . 🙂

traktor
22. okt 2009

dakujemeeeeeeeeeee a vraciame cmuuuuuuuuuuuuuuk 😵

lucim
22. okt 2009

alex tak aj vy riesite dohodnute manzelstva? 😀
zuz, no uz to tak bude, polku zivota som bola tam, dalsiu zatial polku sa flakam vselikde inde. 😉
tvoja mamka sa nezda, ze odklada take veci, u nasich urcite nic take nie je. len stara mama mala moje ruzove topanocky. 😉

inneska
22. okt 2009

určite aj kami sem patrí...nikoho nebudeme odtialto vyhadzovať, alebo ho odsudzovať...občas sa stane, že sa ludia nepochopia, povadia...ale vždy sa to dá rozumne vysvetliť 🙂

traky..jasne že sa chňapeme 😀 😀

luci...no ked povytrham šediny, tak to bude ofkej 😀 ale potrebujem to zostrihať ako sol..sú dosť dolámené vlasy, padajú...vlasy sú doma v každej ... dúre 😀erikovi som minule z riťule vlas ťahala 😅

zuzi..davidko bol frajírek v tom ohoze 😀

asparaguska
22. okt 2009

Tak, už sme zaspali, idem aj ja , len som sa došla rozlúčiť, nech neodchádzam ako hulvát, bez pozdravu.

Prajem dobrú noc... Majte sa..

babyzuzana
22. okt 2009

alex ty potvora! a ja ze si lily slubila davidovy a ty taka zrada, tam kujes plany s inym!! 😒 😲 😲

lucim
22. okt 2009

inn ja som dnes po kupkani odmotavala moj vlas matkovi z pisulaka, je jesen, padaju nam vlasy. 😉

inneska
22. okt 2009

jáj, u svokruši je ešte pytel vecí po mm, švagrovi a švagrinej 😀 malá miška občas čosi vyfasuje na oblečenie 😀 mne sa zatial neodvážili ponúknuť 😀

a tiež dakujeme za cmuka 😉

lucim
22. okt 2009

aspar sladke snicky, paaaa

a za hulvata somm tu ja, ked to tu posledna vypinam, sa vacsinou nezdravim prazdnej obrazovke. 😀

alexarisko
22. okt 2009

Laska moja, s davidkom su si sudeny, ale tak mozno nejaka skusenost so starsim bude treba aby davidka vedela uspokojit 😀

babyzuzana
22. okt 2009

alex 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 moderna matka, jeden chlap na cely zivot nestaci..... 😀 😀 😀 😝

inneska
22. okt 2009

aspi..papa a dobrú 😉

luci...mne nikdy takto nepadali 🙄 a sú dlhé, tak sa lámu...vlasy furt z erika oberám, sa divím, že mm ešte v tanieri nenašiel 😀 ale som si povedala, že by som si mohla aspoň nejaké zábaly robiť...aspoň med, citron, olej, žltok..

babyzuzana
22. okt 2009

luci ty si taka diplomatka 😀 😝

alexarisko
22. okt 2009

hovorim z vlastnych skusenosti , skusenosti su dolezita vec 😀 aj davidko by sa mal najprv vyburit aby potom boli spolu stastni az na starobu

lucim
22. okt 2009

inn ani mne nikdy takto nepadali 😒 uz 😒 si davam zinok a panthenol, uvidime, ci bude efekt. 😕

zuz dakujem za kompliment 😝 co pijes?

a suhlas s alex, treba nabrat skusenosti, kym sa deti okruzkuju. 😀

traktor
22. okt 2009

ja som sa zabudla nafarme...a aha ho co som stvorila...utekajte kuknut... 😵

traktor
22. okt 2009

aj mne padaju vlasy...v kazdom tehu to tak bolo, po kojeni este asi polroka a potom sa dali dokopy...hold dan za kojenie...budeme krasne plesulky.... 😀 😀 😀

alexarisko
22. okt 2009

Baby aj Vam niekedy tak spomalene leze farma? jakokeby mi masina nestihala to stahovat ze dve hodiny kym oberem jeden strom , dost mi to leze na nervy

babyzuzana
22. okt 2009

baby to este farmarcite?

heh, ja okrurzkovana nie som, to mam este naberat skusenosti? 😅

lucim
22. okt 2009

traky dobreeeeee, to ho budu vidiet aj z lietadla 😀 😀 😀

alexarisko
22. okt 2009

Zuzik ,snad ma nemienis podvadzat? ?????

kua asi 20 darcekov som mala a same farebne seno, sameeee farebne seno, to mam ako chapat? 😀

traktor
22. okt 2009

alex niekedy je to katastrofa, niekedy na prvy sup...a niekedy v polke sekne a kaput....

lucim
22. okt 2009

alex, nieco tam instalujju na farme furt, tak to blbne ... a dnes to po mne chcelo novy flash player a lusii to vobec neslo. mne to dnes islo normalne.
zuz jasneeeee, kym nie je kolecko na prste, este si uzivaj . 😝 😀

traktor
22. okt 2009

alex aj mne dneschodi same seno...ze ideme sa past...ci ako? 😀 😀 😀

lucim
22. okt 2009

a furt mi blbnu darceky. obcas poslem, obcas to nejde ... ozaj takto verejne sa vam priznam, ze nebudem posielat kazdemu jednotlivo, pokial mi to nejde hromadne, to by som nic ine nerobila.

traktor
22. okt 2009

lucim som sa nechalainspirovat...jedna baba tam urobila nasu vlajku...no na to som ja este nedorastla mne staci meno mojho najmladsieho....chcela som aj ostatne deti ale to by som musela vsetko zrusit aby sa mi tam vsetci zmestili..... 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre