• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Júlovo - červencové slniečka 2009

2. februára 2017 
no dali nové darčeky, tak ich všetcia posielajú :grinning: ako to bolo aj so slonmi, aj s trávovými zvieratkami :grinning:

ale tuším na tej farme robia každý deň čosi... :rolling_eyes:

a idem kuknúť trakinu farmu :slight_smile:
22. okt 2009 o 23:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
darceky aj mne obcas blbnu, niekedy pusti vsetky naraz niekedy len po 3 a niekedy nic...
22. okt 2009 o 23:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a de si bola doteraz..... :grinning: :grinning: :grinning:
22. okt 2009 o 23:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mam taku chudobnu, som musela vsetko predat aby som sa rozsirila,...doteraz som kupovala same dekoracie a blbosti...stacilo, setrim nadom, bo spim v stodole.... :grinning:
22. okt 2009 o 23:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja mam same farebne seno. :slight_smile:
tak sa zbalme a podme sa past.... :grinning: :grinning: :grinning:
neviete kde je ta tabulka zabudnuta s tymi vahami a mierami?
22. okt 2009 o 23:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a este som mala kopec zelenych potvor a tekvic, sa nezmestili, predala som ich v mimibazare :grinning: ale uz neviem co dalej, nemam kam rozsirit, nemam co kupovat a kam davat, mozno asi urcite aj mna to prestene bavit. drahy mi tam vyklcoval plac, ze kutik pre neho na dielnicku, tak som mu tam strcila hydinu. :grinning:
22. okt 2009 o 23:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
traky...bola som v kuchyni, kúpelke...asi idem zalahnúť, som už ako omáčka :rolling_eyes: :grinning:

tak idem ... dobrúúúúúúúúúúúúúú :slight_smile:
22. okt 2009 o 23:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem aj ja bo uz klipkam, zajtra nech je pekny vesely den...dobru noc vsetkym babulkam aj maminkam :slight_smile:
22. okt 2009 o 23:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuz netusim ...

in dobruuuuuuuuuuuuu :slight_smile:
22. okt 2009 o 23:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
traky dobruuuuuuuuu
22. okt 2009 o 23:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
este ste tu? vidim, ze pomenej, ja som tiez bola v kupelni
asi sa tiez luucim, tak dobruu vam vsetkym
22. okt 2009 o 23:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zase som tu sama? aj nevesty zmizli?
mne pada net ... zmiznem asi aj ja ... tak keby som sa nehlasila, tak dnes nie som za hulvata, kricim dobruuuuu. :slight_smile:
22. okt 2009 o 23:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobru dobru :grinning: ja som upratovala farmu
22. okt 2009 o 23:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ahojte...ako asi ma je do toho prd, ale chcem len vyjadrit názor...myslím, že rei sa potrebovala postazovat ako nečudujems a jej...teda nasa simonka neplače skorovôbec, ale ked plače tak je to na nič....a tiež sme si zažili koliky....aj 9 hodinové....a tiež si myslím,ž e rei n ežiadala kamilečku o radu..lebo ked vyskúsas aj nemožné tak asi fakt nič nepomáha.....ako mne jedna poradila...že daj jej espumisan to pomáha...a to bolo po 4 týždnoch kolík...a ten som skúsala ako prvý....

ja podporujem rei, ono neviem či je sama či ma niekoho...ale ked je žena sama s dieťaťom tak je to obdivuhodné....ja mam okolo seba perepút ludí a dobré dieťa a aj tak som niekedy na nervy....takže len obdiv....
23. okt 2009 o 07:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
perla :wink:
23. okt 2009 o 08:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte mne starši synovia mavali tiež koliky a do polnoci sme nespavali,,unas dnes odrana prši,
Traky chcela som sa ťa opytať,čo davaš malemu po očkovani?
23. okt 2009 o 08:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
23. okt 2009 o 08:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj my teba LOVE karamelka :grinning:
Bré ráničko...aj my sme včera cvakali, len sme ešte nestiahli do PC...samé hrázdičkové foto...no aspoň som pod jasným svetlom blesku zistila, že malá je fľakatá, ohádzaná...uff to to slintanie, ona ma cicuška citlivú kožu, tak sa natierame opäť s protiplesňovým krémom :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:
23. okt 2009 o 08:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lucinko děkujeme a malá si zvykne jen co to jednou vyléčíte a pak už bude mít papulku jako alabastr :wink:
23. okt 2009 o 08:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krásne ránko všetkým :slight_smile: a najmä karamelke :dizzy_face: :dizzy_face:
23. okt 2009 o 09:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte..brééé ránko...včera večer zase šoky..malá okupkaná...revy ani papať necela..tak som ju musela ukludniť na rukách a to zaspala...naposledy jedla o piatej a potom až o jednej ráno a dalšie papaníčko o siedmej..my robí šoky...neviem prečo tak plakala ale až mi srdce rvalo :frowning2: ...a teraz zase zalomila..jojo zlátičko moje
a inak čo nové?? :grinning:
23. okt 2009 o 09:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
My už zase spinkáme :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. okt 2009 o 09:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak my sme da zajtra, možno do nedale bez tatina...išiel k rodičom, my sme doma kôli blaváčkam..tak si budemr gazdovať sami s erikom :slight_smile:
23. okt 2009 o 09:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ineska takže slaměná vdova z tebe no budete se na tatina těšit a s Eričkem budete mít pohodové dníčky :grinning:
23. okt 2009 o 09:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme od 8 hore :slight_smile: a teraz vám spolu píšeme, erik ožužláva kocku...
23. okt 2009 o 09:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som sa zabudla trochen na farme :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
23. okt 2009 o 09:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ajajaja vy farmářky :grinning: :grinning: :grinning:
23. okt 2009 o 09:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko
karamelka krasna ako vzdy a dakujeme, aj my prajeme krasny ruzovy dnik :wink:

inn: niekedy je fajn byt trosku sama s malym... niekedy som si to vedela celkom fajn uzit. tak dufam, ze nebude tatino velmi chybat... :slight_smile:

a aj moja alexandra vcera vecer veeeelmi plakala, pekne zaspala, po hodine sa zobudla a velky plac :frowning2: a po hodinke spanku znova :frowning2: celu noc velmi prdkala a ja neviem z coho, naozaj, jedine co mi vyslo je tarhona????
23. okt 2009 o 09:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok