Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

inneska
22. okt 2009

no dali nové darčeky, tak ich všetcia posielajú 😀 ako to bolo aj so slonmi, aj s trávovými zvieratkami 😀

ale tuším na tej farme robia každý deň čosi... 🙄

a idem kuknúť trakinu farmu 🙂

traktor
22. okt 2009

darceky aj mne obcas blbnu, niekedy pusti vsetky naraz niekedy len po 3 a niekedy nic...

traktor
22. okt 2009

a de si bola doteraz..... 😀 😀 😀

traktor
22. okt 2009

ja mam taku chudobnu, som musela vsetko predat aby som sa rozsirila,...doteraz som kupovala same dekoracie a blbosti...stacilo, setrim nadom, bo spim v stodole.... 😀

lucim
22. okt 2009

aj ja mam same farebne seno. 🙂

traktor
22. okt 2009

tak sa zbalme a podme sa past.... 😀 😀 😀

babyzuzana
22. okt 2009

neviete kde je ta tabulka zabudnuta s tymi vahami a mierami?

lucim
22. okt 2009

a este som mala kopec zelenych potvor a tekvic, sa nezmestili, predala som ich v mimibazare 😀 ale uz neviem co dalej, nemam kam rozsirit, nemam co kupovat a kam davat, mozno asi urcite aj mna to prestene bavit. drahy mi tam vyklcoval plac, ze kutik pre neho na dielnicku, tak som mu tam strcila hydinu. 😀

inneska
22. okt 2009

traky...bola som v kuchyni, kúpelke...asi idem zalahnúť, som už ako omáčka 🙄 😀

tak idem ... dobrúúúúúúúúúúúúúú 🙂

traktor
22. okt 2009

idem aj ja bo uz klipkam, zajtra nech je pekny vesely den...dobru noc vsetkym babulkam aj maminkam 🙂

lucim
22. okt 2009

zuz netusim ...

in dobruuuuuuuuuuuuu 🙂

lucim
22. okt 2009

traky dobruuuuuuuuu

babyzuzana
22. okt 2009

este ste tu? vidim, ze pomenej, ja som tiez bola v kupelni
asi sa tiez luucim, tak dobruu vam vsetkym

lucim
22. okt 2009

zase som tu sama? aj nevesty zmizli?
mne pada net ... zmiznem asi aj ja ... tak keby som sa nehlasila, tak dnes nie som za hulvata, kricim dobruuuuu. 🙂

alexarisko
22. okt 2009

dobru dobru 😀 ja som upratovala farmu

perla200
23. okt 2009

no ahojte...ako asi ma je do toho prd, ale chcem len vyjadrit názor...myslím, že rei sa potrebovala postazovat ako nečudujems a jej...teda nasa simonka neplače skorovôbec, ale ked plače tak je to na nič....a tiež sme si zažili koliky....aj 9 hodinové....a tiež si myslím,ž e rei n ežiadala kamilečku o radu..lebo ked vyskúsas aj nemožné tak asi fakt nič nepomáha.....ako mne jedna poradila...že daj jej espumisan to pomáha...a to bolo po 4 týždnoch kolík...a ten som skúsala ako prvý....

ja podporujem rei, ono neviem či je sama či ma niekoho...ale ked je žena sama s dieťaťom tak je to obdivuhodné....ja mam okolo seba perepút ludí a dobré dieťa a aj tak som niekedy na nervy....takže len obdiv....

traktor
23. okt 2009

perla 😉

nina41
23. okt 2009

Ahojte mne starši synovia mavali tiež koliky a do polnoci sme nespavali,,unas dnes odrana prši,
Traky chcela som sa ťa opytať,čo davaš malemu po očkovani?

josifek
23. okt 2009

Krásné ráno i když někde je zima a pršííííí 😉
https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vRefer...
a šipka doprava 😉

lucia32
23. okt 2009

Aj my teba LOVE karamelka 😀
Bré ráničko...aj my sme včera cvakali, len sme ešte nestiahli do PC...samé hrázdičkové foto...no aspoň som pod jasným svetlom blesku zistila, že malá je fľakatá, ohádzaná...uff to to slintanie, ona ma cicuška citlivú kožu, tak sa natierame opäť s protiplesňovým krémom 😝 😉

josifek
23. okt 2009

Lucinko děkujeme a malá si zvykne jen co to jednou vyléčíte a pak už bude mít papulku jako alabastr 😉

inneska
23. okt 2009

krásne ránko všetkým 🙂 a najmä karamelke 😵 😵

malka18
23. okt 2009

ahojte..brééé ránko...včera večer zase šoky..malá okupkaná...revy ani papať necela..tak som ju musela ukludniť na rukách a to zaspala...naposledy jedla o piatej a potom až o jednej ráno a dalšie papaníčko o siedmej..my robí šoky...neviem prečo tak plakala ale až mi srdce rvalo ☹ ...a teraz zase zalomila..jojo zlátičko moje
a inak čo nové?? 😀

josifek
23. okt 2009

My už zase spinkáme 😀 😀 😀 😀

inneska
23. okt 2009

tak my sme da zajtra, možno do nedale bez tatina...išiel k rodičom, my sme doma kôli blaváčkam..tak si budemr gazdovať sami s erikom 🙂

josifek
23. okt 2009

Ineska takže slaměná vdova z tebe no budete se na tatina těšit a s Eričkem budete mít pohodové dníčky 😀

inneska
23. okt 2009

my sme od 8 hore 🙂 a teraz vám spolu píšeme, erik ožužláva kocku...

lucia32
23. okt 2009

som sa zabudla trochen na farme 😝 😀

josifek
23. okt 2009

ajajaja vy farmářky 😀 😀 😀

riusik
23. okt 2009

dobre ranko
karamelka krasna ako vzdy a dakujeme, aj my prajeme krasny ruzovy dnik 😉

inn: niekedy je fajn byt trosku sama s malym... niekedy som si to vedela celkom fajn uzit. tak dufam, ze nebude tatino velmi chybat... 🙂

a aj moja alexandra vcera vecer veeeelmi plakala, pekne zaspala, po hodine sa zobudla a velky plac ☹ a po hodinke spanku znova ☹ celu noc velmi prdkala a ja neviem z coho, naozaj, jedine co mi vyslo je tarhona????

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre