• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Júlovo - červencové slniečka 2009

2. februára 2017 
asi tak, aj keď našťastie malá Sárinka nebude až tak náročná ako moji dvaja starší čerti.
24. okt 2009 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rao ahoj...trošku som ti okuki album, Sára je fešanda...
24. okt 2009 o 22:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dik luci :wink:
24. okt 2009 o 22:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, ma zmáha únava, idem :pensive: , ešteže dnes spíme o hodinku dlhšie :wink:
24. okt 2009 o 22:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majte sa :wink:
24. okt 2009 o 22:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jee fakt musim prestavit hodinky :grinning: :wink:
ja by som tiez uz sla do hajan ale mala este nespi :frowning2:
24. okt 2009 o 22:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bru noc ozi
24. okt 2009 o 22:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
brúúúú :dizzy_face:
24. okt 2009 o 22:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sorrryyyyy srdiecka, ze som sa odmlcala, neviem, ci tu este ste, ale nas maly velitel ma divny vecer ... dooost vrzgal, zaspal, o par minut s placom hore, nevedela som uz co, tak sme supli po dlhej dobe rr a aj nieco vyslo a odvtedy sa rehniiiiii a zabava nas oboch, len spanok v nedohladne.

aj nas krpcek sa uz dviha dalej ako do sedu, darmo mu vysvetlujem, ze chodit este nemoze. :stuck_out_tongue_closed_eyes: a tiez sa mu nechc moc pretacat, len obcas mi da ako za odmenu.
a s tymi zubkami som fakt zvedava, kedy to vylezie, lebo aj mojim porstom si suchal dasno, no fakt ma chytil a pouzival ako hryzadlo. :slight_smile:

teraz viska na tata.
24. okt 2009 o 22:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojkz lucim.. ja som tu este.. prave som odlozila malu z prsa do postielky :wink: snad uz bude spinkat.. posledne strasne dlho trva, kym uplne zaspi.. ak aj zaspi, tak na chvilu a potom je zas hore.. predvcerom takto robila do jednej v noci.. pred polnocou som to nevydrzala a zavesila som ju mm a on ju do jednej uspaval.. a ja uz davno spala.. zobudila som sa az rano na kojenie.. a o cucani a hryzeni vsetkeho ani nehovorim, ked ju kupem a pretocim si ju na brusko kym jej umyjem chrbatik, tak ona mi zatial na ruke urobi cucak.. :grinning:
24. okt 2009 o 22:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak aj ja sa lúčim, idem haji, Nataly už vyše hodky a pol spí, ide aj mama...
A prvý zúbok u syna vyšiel v 5,5 mesiaca, u dcéry v 7...takže indi -vindi...ale svrbieť môžu už teraz...aj moje prsty sú hryzadlo :grinning:
24. okt 2009 o 22:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak jsem dodělala naplánovanou práci na dnešek, jdu do sprchy a odbobřit....mmch. včera mi zkončilo druhé šestinedělí :grinning: :grinning: :grinning:
Tak dobrou :astonished:
24. okt 2009 o 22:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz snad matko zaspal, tiez to nejak islo tazko .... to asi patri k tomuto veku???
24. okt 2009 o 22:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zeby luci??? ja som z toho jej zaspavania niekedy riadne zufala.. ale potom krasne spinka celu noc..
24. okt 2009 o 22:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ven tak to si mala poriadne dlho ... uz si zase uzi chvilu bez mrchy. tebe aj luci dobruuuu

jarka, my sa budime na jedlo - teda nebudime, v polospanku papa , hned zaspime obaja, takze sa to v noci da. ak to nie je casto.
24. okt 2009 o 22:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ano v noci jee to pohodka, ak sa naahodou zobudi v noci, tak to je polospanok, chvilu cucne a spime.. len zaspanie na tvrdo, to je problem, dlho jej to trva :wink:
24. okt 2009 o 23:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ozaj, nechystate sa chodit plavat?
24. okt 2009 o 23:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano rozmyslame o tom.. a vy??
24. okt 2009 o 23:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz som volala do TT do klubu kvapka, v novembri maju zacat aj mi volat presne terminy
24. okt 2009 o 23:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maju nejaku stranku?
24. okt 2009 o 23:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prepac, zase mrnkal, vypadol dudel a este ho chcel . matko.

http://www.klubkvapka.sk/Prihlaska.aspx
24. okt 2009 o 23:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
d.. kuknem, zvazime..
vy idete urcite??
24. okt 2009 o 23:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my ideme urcite. ja mam vodu rada a matkovi sa tiez paci. a potrebujeme niekam vyvetravat hlavu a telo.
24. okt 2009 o 23:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj nasa mala ma rada vodu, tak sme preto nad tym rozmyslali, zeby sme zacali chodit.. len ja sa bojim, ze sa utopi :unamused: :wink: tak som hovorila Romanovi, ze bude s nou on chodit.. he he.. ale take plavanie detureniec je asi do obeda, vsak?
24. okt 2009 o 23:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vobec netusim, ale urcite budu mat viac terminov. a urcite sa neutopi. videla som video, co plavala josifkova karamelka, ma to uplne nadchlo. a je to zdrave aj na obranyschopnost. skus si o tom nieco najst nanete.
24. okt 2009 o 23:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jj najdem urcite..
jaaj idem hajat, rano je tu hned.. bru nocku.. poviem romanovi o tom plavani, uvidime.. dam vediet, ci pojdeme
25. okt 2009 o 00:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobruuuuuuuuuu
25. okt 2009 o 00:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tady ještě tucho po pěšině? :sweat_smile: My jsme vzhůru od 5,30 nového času, ausgerechnet se musela při kojení pokadit a pak už nezabrala :angry: tak koukáme na pohádky :slight_smile:
25. okt 2009 o 06:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krasne slnecne ranko :wink: , tak sme celu nockrasne spinkali, zobudil sa rano o 7 rozpravanim hrackam v postielke :grinning: , napal sa prebalilisme a spime zas....tak mam nazad svoje dieta :grinning: , vcera daco asi bolo vo vzduchu...
25. okt 2009 o 07:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
napapal :grinning:
25. okt 2009 o 08:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok