Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

ozi
24. okt 2009

asi tak, aj keď našťastie malá Sárinka nebude až tak náročná ako moji dvaja starší čerti.

lucia32
24. okt 2009

rao ahoj...trošku som ti okuki album, Sára je fešanda...

raona
24. okt 2009

dik luci 😉

ozi
24. okt 2009

no, ma zmáha únava, idem 😔 , ešteže dnes spíme o hodinku dlhšie 😉

ozi
24. okt 2009

majte sa 😉

raona
24. okt 2009

jee fakt musim prestavit hodinky 😀 😉
ja by som tiez uz sla do hajan ale mala este nespi ☹

raona
24. okt 2009

bru noc ozi

ozi
24. okt 2009

brúúúú 😵

lucim
24. okt 2009

sorrryyyyy srdiecka, ze som sa odmlcala, neviem, ci tu este ste, ale nas maly velitel ma divny vecer ... dooost vrzgal, zaspal, o par minut s placom hore, nevedela som uz co, tak sme supli po dlhej dobe rr a aj nieco vyslo a odvtedy sa rehniiiiii a zabava nas oboch, len spanok v nedohladne.

aj nas krpcek sa uz dviha dalej ako do sedu, darmo mu vysvetlujem, ze chodit este nemoze. 😝 a tiez sa mu nechc moc pretacat, len obcas mi da ako za odmenu.
a s tymi zubkami som fakt zvedava, kedy to vylezie, lebo aj mojim porstom si suchal dasno, no fakt ma chytil a pouzival ako hryzadlo. 🙂

teraz viska na tata.

raona
24. okt 2009

ahojkz lucim.. ja som tu este.. prave som odlozila malu z prsa do postielky 😉 snad uz bude spinkat.. posledne strasne dlho trva, kym uplne zaspi.. ak aj zaspi, tak na chvilu a potom je zas hore.. predvcerom takto robila do jednej v noci.. pred polnocou som to nevydrzala a zavesila som ju mm a on ju do jednej uspaval.. a ja uz davno spala.. zobudila som sa az rano na kojenie.. a o cucani a hryzeni vsetkeho ani nehovorim, ked ju kupem a pretocim si ju na brusko kym jej umyjem chrbatik, tak ona mi zatial na ruke urobi cucak.. 😀

lucia32
24. okt 2009

Tak aj ja sa lúčim, idem haji, Nataly už vyše hodky a pol spí, ide aj mama...
A prvý zúbok u syna vyšiel v 5,5 mesiaca, u dcéry v 7...takže indi -vindi...ale svrbieť môžu už teraz...aj moje prsty sú hryzadlo 😀

vendulacky
24. okt 2009

tak jsem dodělala naplánovanou práci na dnešek, jdu do sprchy a odbobřit....mmch. včera mi zkončilo druhé šestinedělí 😀 😀 😀
Tak dobrou 😲

lucim
24. okt 2009

uz snad matko zaspal, tiez to nejak islo tazko .... to asi patri k tomuto veku???

raona
24. okt 2009

zeby luci??? ja som z toho jej zaspavania niekedy riadne zufala.. ale potom krasne spinka celu noc..

lucim
24. okt 2009

ven tak to si mala poriadne dlho ... uz si zase uzi chvilu bez mrchy. tebe aj luci dobruuuu

jarka, my sa budime na jedlo - teda nebudime, v polospanku papa , hned zaspime obaja, takze sa to v noci da. ak to nie je casto.

raona
24. okt 2009

no ano v noci jee to pohodka, ak sa naahodou zobudi v noci, tak to je polospanok, chvilu cucne a spime.. len zaspanie na tvrdo, to je problem, dlho jej to trva 😉

lucim
24. okt 2009

ozaj, nechystate sa chodit plavat?

raona
24. okt 2009

ano rozmyslame o tom.. a vy??

lucim
24. okt 2009

uz som volala do TT do klubu kvapka, v novembri maju zacat aj mi volat presne terminy

raona
24. okt 2009

maju nejaku stranku?

lucim
24. okt 2009

prepac, zase mrnkal, vypadol dudel a este ho chcel . matko.

http://www.klubkvapka.sk/Prihlaska.aspx

raona
24. okt 2009

d.. kuknem, zvazime..
vy idete urcite??

lucim
24. okt 2009

my ideme urcite. ja mam vodu rada a matkovi sa tiez paci. a potrebujeme niekam vyvetravat hlavu a telo.

raona
24. okt 2009

aj nasa mala ma rada vodu, tak sme preto nad tym rozmyslali, zeby sme zacali chodit.. len ja sa bojim, ze sa utopi 😒 😉 tak som hovorila Romanovi, ze bude s nou on chodit.. he he.. ale take plavanie detureniec je asi do obeda, vsak?

lucim
24. okt 2009

vobec netusim, ale urcite budu mat viac terminov. a urcite sa neutopi. videla som video, co plavala josifkova karamelka, ma to uplne nadchlo. a je to zdrave aj na obranyschopnost. skus si o tom nieco najst nanete.

raona
24. okt 2009

jj najdem urcite..
jaaj idem hajat, rano je tu hned.. bru nocku.. poviem romanovi o tom plavani, uvidime.. dam vediet, ci pojdeme

lucim
24. okt 2009

dobruuuuuuuuuu

vendulacky
25. okt 2009

tady ještě tucho po pěšině? 😅 My jsme vzhůru od 5,30 nového času, ausgerechnet se musela při kojení pokadit a pak už nezabrala 😠 tak koukáme na pohádky 🙂

traktor
25. okt 2009

krasne slnecne ranko 😉 , tak sme celu nockrasne spinkali, zobudil sa rano o 7 rozpravanim hrackam v postielke 😀 , napal sa prebalilisme a spime zas....tak mam nazad svoje dieta 😀 , vcera daco asi bolo vo vzduchu...

traktor
25. okt 2009

napapal 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre