Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

vendulacky
25. okt 2009

brý ranko traky, koukám, že máš zpátky i svůj nick🙂 Tak nakonec poslaly? 🙂
To matějíček spí takhle durch? My chodíme spát v 19, dneska se vzbudila v 1,30 a pak v 5,30 a bylo po spaní, vrrr
Jinak spí normálně tak do 7, přijde na to kdy se pokákne, pač přebalováním se probudí. Nejdřív čovek nadává, že nakadí a ted si říkám, že by mohla kadit třeba o hodinu později 😀

lucia32
25. okt 2009

trak ahoj...no my sme zas cez noc spinkali, ale ráno bolo ukričané a uslzené 😝 Zas asi tie nešťastné prdy 😝 😀
Teraz už spinká.Ja idem pohľadať recept na hruškovú výživku...doniesli nám kopu hrušiek.
Len tak by the way, máme dnes 3 mesiačky 😀
P.S. Gratulácie príjmame celý deň......

lucia32
25. okt 2009

vendy...moja jeden čas kakávala ráno o 3 😝 😀

lucia32
25. okt 2009

tak som našla tú so zžlatým klasom, ale tá asi nie je vhodná pre 4. mesačné bábo...idem ešte hľadať...

malka18
25. okt 2009

lucia: tak Gratulka velká k 3 mesiačikom... 😀 😀 😀 😀 Natálka nech je zdravunká..usmievavá štastnučká a mamina tiež 😉 😉 😉 😀 😀 😀

lucia32
25. okt 2009

Malka: dakujemééééé 🙂

vendulacky
25. okt 2009

Tak přejeme lásky moje vše nejlepší k tříměsíčninám!!!!! At je natálka zdravá jako řípa a hodná na maminku 😉

Jo luci, kdyby se mi pokákla ráno ve 3, tak to ještě uspíme, ale v 7 nebo v 6 to jsme už relativně vyspaný a nepomůže nic. Začne se v postýlce mrskat, kvičet, vztekat...dokud jí nevytáhnu do lehátka🙂 hlavně ven z ložnice a ven z postele 😅

lucia32
25. okt 2009

Vendy...cmuky, diki 🙂
jj, no bol z toho beh na dlhé trate, ale ešte zaspala, väčšinou to hodku zožrala...a už pištíííí 😝

lucia32
25. okt 2009

to kakanie zožralo hodku, nie ona 😀
A osobné dakujem od Natinky: tfgfghjkl fswertzzh

lucia32
25. okt 2009

výživka bez cukru a konzervantov... http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=15603

lucia32
25. okt 2009

zaujímavý link ohľadne sterilizácie príkrmov http://forum.rodinka.sk/viewtopic.php?t=62715#

lucim
25. okt 2009

dobre raneckoooooo 🙂
luci natynku vseeeeeeeeeeeetko naj naj naj a hlavn klud pre vsetkych . 🙂

my spime od rana uz druhy krat, treba dospat ten vecer. 😉
ven, luci, tiez sme museli hned po ranu kadit a dzavotat. 😝

luci nech sa ti vyzivky vydaria 😵

lucim
25. okt 2009

pisem ako tatar, sorry 😝

lucia32
25. okt 2009

😀 lucim vdaka...my sa uspávame, zatiaľ sa nedarí 😝

lucia32
25. okt 2009

lucim...robila si výživky s cukrom?
v tom linku som čitala, že cukor nie je potrebný, kazia sa zle upevneným viečkom, nie absenciou cukru...ja som robila detom s cukrom, starším aj so zl. klasom....

samayka
25. okt 2009

ahojteee

luci - gratulácie posiela aj sýkorka-netopier...

my sme mali ťažkú noc - sýkorka nie, sýkorka sa celkom bavila... rehnila sa do polnoci a od polnoci bol už plač... čo už.. každú hodinu hore. zvykáme si

a mimochodom aj my prijímame gratulácie celý deň... dnes mám 23... alebo 32???

lucia32
25. okt 2009

samy....tak všetko náááááj, aj Naty gratuluje, ešte straší 😀
Vidím, že k šúpaniu ovocia sa tak skoro nedostanem....moje zlato maminku šetrí 😝 😀

lucim
25. okt 2009

samyyyyyyyyyyyyyy si ma predbehla, uuuzzzz uzzz som isla pisat gratulku tebe,

tak vsetko krasne, vela lasky a zdravicka a srandiciek v zivote. 🙂 s usmevom je vsetko lahsie. cmuuuuukkkkk 😵 😵 😵

lucim
25. okt 2009

luci, robila som bez cukru. a je to sladke akurat, mali sme sladucke jablcka aj hrusky. len ciste ovocie. a na vrch stipku kys. citronovej, ze konzervuje ... zatial ziadna flasticka neprotestuje.

lucim
25. okt 2009

fiiiha, citam si ten link a dufam, ze mam tie vyzivky dobre zasterilizovane .... idem asi jednu otvorit . nenalievala som to tam 80stupnove a hned nezatvarala ... aaaach jo , ked radi odbornik, je v tom moc hacikov ...

lucia32
25. okt 2009

už spíme a čistíme 😀
Lucim, ja tam hodím mrkvičku, fľaštičky a viečka idem vyvariť, tak uvidím...a asi pokombinujem aj jablčko a hrušku, máme jabká v pivnici 😉
Čistú kyselinu citronovú nemám, len citronku tekutú 😝

lucia32
25. okt 2009

tak čo?

zmurkaz
25. okt 2009

dobrý deň

😵 Blon 😵 dýna:
Blondýna sedí doma naštvaná, nemá ani korunu, a přemýšlí, jak by přišla k penězům.
Vtom ji napadne únos dítěte. Hned běží před školu, tam si vyhlídne prvního hezkého kloučka a spěchá s ním domů. Doma usedne ke stolu a píše anonym:
"Milá maminko, dnes jsem ti unesla syna a chceš-li ho ještě vidět, tak dej do
igelitky 1 000 000 Kč a nech mi je zítra v 16.00 v centru u kašny. Blondýna".
Zalepí obálku, předá ji kloučkovi a pošle ho s ní domů.
Na druhý den běží ke kašně a tam igelitka s milionem a dopisem:
"Milion Vám posílám jako výkupné, ale můžu Vám říct, že my, blondýny, bychom si takové sviňárny dělat neměly!"

zmurkaz
25. okt 2009

jááj mi ubehli tí smailíci....

lucia32
25. okt 2009

😀

zmurkaz
25. okt 2009

Lucka - gratulujem k 3 mesiačikom 😵 😵 😵

ani3012
25. okt 2009

dobrý vtip 😀
Dobré ráno,či už poobedie ?
Aj ste spali o hodinku dlhšie ? Ja som spala túto noc asi tak 4 hodinky. Do pol druhej som si čítala a reval (Kvety pre Lauru ) potom sa mala zobudila,bola asi smädná,lebo mlieka mi vypila len 30 ml a ráno o 7 už boli obaja hore. Vlastne o 6 ale keď sa ten čas posúval 😀

lucim
25. okt 2009

otvorena testovacia vyzivka je mnam a v poriadku. 😝

lucia32
25. okt 2009

zmur...vdaka 😀
Ani...my nie, lebo o pol 7, bolo len pol 6 😝
Lucim...tak paráda...naša sa už dusí 😝 , dúfam, že sa nezadusí a prežije to 😀

ani3012
25. okt 2009

a čo je Natálky ?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre