• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Júlovo - červencové slniečka 2009

5. októbra 2016 
Ani, nie, len máme 3 mesiačiky a chceme zožať gratulácie... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
25. okt 2009 o 10:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak všetko najlepšie :wink:
Ale tam si písala,že sa malá dusí či čo...tak som si myslela,či nie je nemocná
25. okt 2009 o 11:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ani : :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: , že sa dusia hrušky na výživu...tak to vyzerá, ked sa nečíta od začiatku :grinning:
25. okt 2009 o 11:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vidíš a tu vetu: a čo je Natálky ? som ja pochopila, že či má dnes meniny, že či je Natálky? Ubzikne jedno písmenko a už to idééééé :grinning:
25. okt 2009 o 11:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,

tak oslávenkyniam Natálke a Samy všetko naj... :dizzy_face:
25. okt 2009 o 11:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my dnes ohlásené 2 návštevy :unamused:
dajako ma to ani neteší. my si ani poleňošiť nemôžeme.
25. okt 2009 o 11:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jajo...dodatočne Matúškovi všetko naj k 3 mesiačikom...my ideme von, tu je krásne...
25. okt 2009 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
díky. no mm je na ping-pongu. napapáme sa a tiež asi vybehneme von, pokým sa všetci "nedovalia" :grinning:
25. okt 2009 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
všetko NAJ oslávencom :wink:
25. okt 2009 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Adka, fúúú vy už máte za sebou 4 mesiačiky...takže prvý príkrm? Paráda, neboj bude jej chutiť :grinning:
No my o chvíľu vyrážame, len sa napapáme...
25. okt 2009 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte tak az teraz som si sadla , dnes som sa ošalela :grinning: :grinning: :grinning: , kuracia polifka, mesko na hubach a omeeta a ryza a hranolky,studena torta, pudinga 2 farebny kolac ze mnamky mnam....a potom ze priberam.... :grinning: :grinning: ale to somlen chcela urobit detom nieco aby ma pustila nakonika a farmu....
25. okt 2009 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a vsetko naj naj naj naj oslavencom ci uz malym a ci mladiciam nasim :grinning: :grinning: :dizzy_face:
25. okt 2009 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ven ano matko uz prespi celu noc , zacne vecer o 7 a tahaaaaaaaa....a dnes bol hore len chvilku trosku sa poskeril a doteraz este spi :sweat_smile: , zeby to dohanal za vcerajsok?
25. okt 2009 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
acakam zas trojnasobne fuuuuj :grinning: / teda tajne dufam ze ta tretia osobka mi ho sem da :dizzy_face:
25. okt 2009 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :dizzy_face:
Oslavenkyniam prajeme všetko najlepšie :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
25. okt 2009 o 15:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adka mala sa super tvari pri tej mrkve :slight_smile:

traky tak ja ti pridam stvrte fuuuuuuj, kym sa ti dostavia tie ostatne 3, zase sa chvalis , ale sa nezdas, ja som robila len tiramisu a kuracie kridelka a stacila mi kuchyna. :slight_smile:
a nas matko tiez prespal pol dna, uz sa tu zase rehni. :wink:
25. okt 2009 o 15:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúj :grinning: :grinning: :grinning: traky to bolo pre teba :grinning: :grinning:

a natálke k 3 výmesačiu len to naj, hlavne kvalitného mliečka :wink:

a samy našej prajem tiež len to naj...hlavne zdravé a šťastné dievčatko a spokojného manžela :wink:

a my sme blavačky vyprevadili na vlak a už sme domka..dnes sa erik prekonal a spal mi 3x po 1 1/2 hodine :grinning: a máme problém s kakaním..po tom nutrilone :rolling_eyes: mu ho už nebudem dávať, radšej nech mi vygrckáva, ako by sa mal každý deň trápiť ... chudáčik, ako ked som ja rodila :sweat_smile:

a super link na to sterilizlovanie :slight_smile: mne sa jedna banánova pokazila..bublinkovala :grinning: ostatné sú ok :slight_smile: aj tie šťavy sterilizovať je super nápad :slight_smile:
25. okt 2009 o 16:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem dakujem dakujem a dostalo sa mi aj od tej co som cakala ale nie fuj, som velmi rada :dizzy_face: :dizzy_face:
25. okt 2009 o 16:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky je tu ešte niekto? potrebujem radu
25. okt 2009 o 17:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gabi co sa deje?
25. okt 2009 o 17:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
joj Lucim som trocha vystrašená, lebo Ellka sa mi nepriťahuje do sedu keď ju ťahám za ručičky a vraj už to má robiť dufam, že nás nepošlú cvičiť Vojta lebo minule lekárka povedala že ak na 3 mes... nebude sa dvíhať tak nás pošle

vaše sa dvíhajú už všetky detičky prosím napíšte pre porovnanie dufam že nie sme jediný
25. okt 2009 o 17:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
http://www.mamaaja.sk/index.cfm?module=Calculator&page=Evolution
gabi, tu jeto dost podrobne, co by mali deticky robit, ale naozaj, kazde dieta je individualne, treba to brat orientacne. my sa uz pritahujeme, ale aj mame o mesiac viac ako vy.
nic sa neboj, ak bude nahodou treba cvicit, tak pocvicite, Ellka to isto dobehne. ja mam taky pocit, ze sme s tym pritahovanim len zacinali tak pred mesiacom, este ma cas. :slight_smile: ale ako zacal, tak uz neprestava.
25. okt 2009 o 17:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a prisla nam navsteva, idem sa venovat, paaaaaaaaaaaaaaaa
25. okt 2009 o 17:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gabi neboj vojta nie je strasne cvicenie, ja som chodila s patkom , mal vpaceny hrudnicek / na hrudnicku mal taku priehlbinku/ tak sme cvicili a nebolo to nic strasne....to ti ukaze jeden cvik a ten cvicis potom doma, dietatko si na to raz dva zvikne ...a ja ti poradim jeden tip ako bude viac dvihat hlavicku, posilni si telicko....lahni si dvihni si nohy, pokrc a malu si na ne uloz tak aby tvarickou pozerala na teba, a dvihaj nohy hore, dole, jednak to posilni teba / dobre aj pre baby ktore chcu schudnut/ a jednak aj svaly babetkamusi dvihat hlavicku, trup.... :wink:
25. okt 2009 o 17:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a potom este hyt ju za obe rucky a pomahaj jej akoby sadat, rob to castejsie, pritom sa smej, spievaj....proste komunikuj, jej sa to bude pacit, a bude sa snazit tahat aj sama, ja som tak robila pri matkovi, tiez to nechcel robit, je spachtos...ale moje blbnutie sa mu velmi pacilo.... :wink:
25. okt 2009 o 17:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dik lucim myslím že ešte mame trochen čas ale som zvedavá aky názor povie lekárka idem k nej v Stredu aj na očkovanie tak dám vedieť

a ako znášali vaše detičky očkovania?
25. okt 2009 o 17:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dik traktorka :grinning: :grinning: :grinning: skusim to :dizzy_face:
25. okt 2009 o 17:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Gabka ahoj....Eluške všetko naj k 3mesačiu...a neboj, ona to dobehne...moja stále nepasie koníky, len občas aj to biedne, a nemyslím si, že jej niečo chýba :grinning:
25. okt 2009 o 17:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veď ani ja si nemyslím,že niečo chýba Eluške, ale naša lekárka už trochen robí z toho halo
musím utekať ešte sa vratim neskor pa
25. okt 2009 o 17:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok