Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

lucia32
25. okt 2009

Ani, nie, len máme 3 mesiačiky a chceme zožať gratulácie... 😝 😀

ani3012
25. okt 2009

tak všetko najlepšie 😉
Ale tam si písala,že sa malá dusí či čo...tak som si myslela,či nie je nemocná

lucia32
25. okt 2009

Ani : 😀 😀 😝 , že sa dusia hrušky na výživu...tak to vyzerá, ked sa nečíta od začiatku 😀

lucia32
25. okt 2009

Vidíš a tu vetu: a čo je Natálky ? som ja pochopila, že či má dnes meniny, že či je Natálky? Ubzikne jedno písmenko a už to idééééé 😀

jajona
25. okt 2009

Ahojte,

tak oslávenkyniam Natálke a Samy všetko naj... 😵

jajona
25. okt 2009

my dnes ohlásené 2 návštevy 😒
dajako ma to ani neteší. my si ani poleňošiť nemôžeme.

lucia32
25. okt 2009

jajo...dodatočne Matúškovi všetko naj k 3 mesiačikom...my ideme von, tu je krásne...

jajona
25. okt 2009

díky. no mm je na ping-pongu. napapáme sa a tiež asi vybehneme von, pokým sa všetci "nedovalia" 😀

adka12
autor
25. okt 2009

všetko NAJ oslávencom 😉

lucia32
25. okt 2009

Adka, fúúú vy už máte za sebou 4 mesiačiky...takže prvý príkrm? Paráda, neboj bude jej chutiť 😀
No my o chvíľu vyrážame, len sa napapáme...

traktor
25. okt 2009

ahojte tak az teraz som si sadla , dnes som sa ošalela 😀 😀 😀 , kuracia polifka, mesko na hubach a omeeta a ryza a hranolky,studena torta, pudinga 2 farebny kolac ze mnamky mnam....a potom ze priberam.... 😀 😀 ale to somlen chcela urobit detom nieco aby ma pustila nakonika a farmu....

traktor
25. okt 2009

a vsetko naj naj naj naj oslavencom ci uz malym a ci mladiciam nasim 😀 😀 😵

traktor
25. okt 2009

a ven ano matko uz prespi celu noc , zacne vecer o 7 a tahaaaaaaaa....a dnes bol hore len chvilku trosku sa poskeril a doteraz este spi 😅 , zeby to dohanal za vcerajsok?

traktor
25. okt 2009

acakam zas trojnasobne fuuuuj 😀 / teda tajne dufam ze ta tretia osobka mi ho sem da 😵

nina41
25. okt 2009

Ahojte 😵
Oslavenkyniam prajeme všetko najlepšie 😵 😵 😵

lucim
25. okt 2009

adka mala sa super tvari pri tej mrkve 🙂

traky tak ja ti pridam stvrte fuuuuuuj, kym sa ti dostavia tie ostatne 3, zase sa chvalis , ale sa nezdas, ja som robila len tiramisu a kuracie kridelka a stacila mi kuchyna. 🙂
a nas matko tiez prespal pol dna, uz sa tu zase rehni. 😉

inneska
25. okt 2009

fúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúj 😀 😀 😀 traky to bolo pre teba 😀 😀

a natálke k 3 výmesačiu len to naj, hlavne kvalitného mliečka 😉

a samy našej prajem tiež len to naj...hlavne zdravé a šťastné dievčatko a spokojného manžela 😉

a my sme blavačky vyprevadili na vlak a už sme domka..dnes sa erik prekonal a spal mi 3x po 1 1/2 hodine 😀 a máme problém s kakaním..po tom nutrilone 🙄 mu ho už nebudem dávať, radšej nech mi vygrckáva, ako by sa mal každý deň trápiť ... chudáčik, ako ked som ja rodila 😅

a super link na to sterilizlovanie 🙂 mne sa jedna banánova pokazila..bublinkovala 😀 ostatné sú ok 🙂 aj tie šťavy sterilizovať je super nápad 🙂

traktor
25. okt 2009

dakujem dakujem dakujem a dostalo sa mi aj od tej co som cakala ale nie fuj, som velmi rada 😵 😵

gabrielkabj
25. okt 2009

ahojky je tu ešte niekto? potrebujem radu

lucim
25. okt 2009

gabi co sa deje?

gabrielkabj
25. okt 2009

joj Lucim som trocha vystrašená, lebo Ellka sa mi nepriťahuje do sedu keď ju ťahám za ručičky a vraj už to má robiť dufam, že nás nepošlú cvičiť Vojta lebo minule lekárka povedala že ak na 3 mes... nebude sa dvíhať tak nás pošle

vaše sa dvíhajú už všetky detičky prosím napíšte pre porovnanie dufam že nie sme jediný

lucim
25. okt 2009

http://www.mamaaja.sk/index.cfm?module=Calculat...
gabi, tu jeto dost podrobne, co by mali deticky robit, ale naozaj, kazde dieta je individualne, treba to brat orientacne. my sa uz pritahujeme, ale aj mame o mesiac viac ako vy.
nic sa neboj, ak bude nahodou treba cvicit, tak pocvicite, Ellka to isto dobehne. ja mam taky pocit, ze sme s tym pritahovanim len zacinali tak pred mesiacom, este ma cas. 🙂 ale ako zacal, tak uz neprestava.

lucim
25. okt 2009

a prisla nam navsteva, idem sa venovat, paaaaaaaaaaaaaaaa

traktor
25. okt 2009

gabi neboj vojta nie je strasne cvicenie, ja som chodila s patkom , mal vpaceny hrudnicek / na hrudnicku mal taku priehlbinku/ tak sme cvicili a nebolo to nic strasne....to ti ukaze jeden cvik a ten cvicis potom doma, dietatko si na to raz dva zvikne ...a ja ti poradim jeden tip ako bude viac dvihat hlavicku, posilni si telicko....lahni si dvihni si nohy, pokrc a malu si na ne uloz tak aby tvarickou pozerala na teba, a dvihaj nohy hore, dole, jednak to posilni teba / dobre aj pre baby ktore chcu schudnut/ a jednak aj svaly babetkamusi dvihat hlavicku, trup.... 😉

traktor
25. okt 2009

a potom este hyt ju za obe rucky a pomahaj jej akoby sadat, rob to castejsie, pritom sa smej, spievaj....proste komunikuj, jej sa to bude pacit, a bude sa snazit tahat aj sama, ja som tak robila pri matkovi, tiez to nechcel robit, je spachtos...ale moje blbnutie sa mu velmi pacilo.... 😉

gabrielkabj
25. okt 2009

dik lucim myslím že ešte mame trochen čas ale som zvedavá aky názor povie lekárka idem k nej v Stredu aj na očkovanie tak dám vedieť

a ako znášali vaše detičky očkovania?

gabrielkabj
25. okt 2009

dik traktorka 😀 😀 😀 skusim to 😵

lucia32
25. okt 2009

Gabka ahoj....Eluške všetko naj k 3mesačiu...a neboj, ona to dobehne...moja stále nepasie koníky, len občas aj to biedne, a nemyslím si, že jej niečo chýba 😀

gabrielkabj
25. okt 2009

veď ani ja si nemyslím,že niečo chýba Eluške, ale naša lekárka už trochen robí z toho halo
musím utekať ešte sa vratim neskor pa

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre