• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Júlovo - červencové slniečka 2009

5. októbra 2016 
Samy vše naj ke včerejšku :wink: a nemáš sudeky co mají holky aby povozili?hold věřím že je to těžké ale nějak se to musí dát zařídit a co tvůj neveme si alespoň 2-3dny dovči? aby mohl jezdit s kočárkem a ty si odpočinula?????.
No děvčátka my také asi kojit nebudeme nějaký čas v sobotu jsem uklouzla na listí na schodech a spadla na záda beru inkekce a tablety od polesti.Tak je malá momentálně na sunarku a já odstříkávám.Záda bolí ale už míň tak uvidíme snad mléčko vydrží a budeme opět kojit a nebo alespoň půl napůl :unamused: Radost z toho nemám ale Karamelce jak koukám chutná a spí pořád stejně :slight_smile:
26. okt 2009 o 08:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Kubík je roztomilý...a má super kámoša :grinning:
26. okt 2009 o 08:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Blani Kubíček je supr :wink:
26. okt 2009 o 08:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Josi :frowning2: , chudatenko naše, máš problémy s chrbátom a ešte aj toto...tak sa rýchlo daj do poriadku a Karamelka nech má hlavne zdravú maminku, či už mliečlo bude, či nebude. :wink:
26. okt 2009 o 08:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte...maminy....
nemam ani čas chodiť sem...synovia zamestnavaju,navyše som nemala doma počitač...tak veselo...niečo nove????
26. okt 2009 o 08:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
holky, díky :slight_smile:

Josi, jáááááj, takový škaredý pád :frowning2: No hlavně že není nic zlomeného...
26. okt 2009 o 08:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Samy, tak odpověď na otázku o mléku už mám..
26. okt 2009 o 08:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Luci nedělám si z toho hlavu jen ať je malá spokojená :wink:
Blani zlomenou už jsem měla mám v páteři hřeby :frowning2: tak jsem ráda že jen bolí a neruplo :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: jen mě mrzí bo mléka mám dost :confounded:
26. okt 2009 o 08:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
s mliekom sme na tom akurát, a skúšala som jej po kojení doložiť trošku Nutrilonu, prdla mi na to a tvárila sa že má dosť.

kubík je neskutočný... fááákt na zjedenie.

možno je to tak, že vy čo ste sa natrápili v tehotenstve si teraz chrobáčikov užívate. my čo sme ani nevedeli že sme tehu - nebyť pár drobných starostí, tak si to teraz "vychutnáme"

ale inak je skvelá, vyspevuje, smeje sa nahlas ako starý chlap :grinning: :grinning: , gúla sa z boka na bok, nohy na hrazde.. no neskutočná...
26. okt 2009 o 08:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
fuuu josi, tak to tfuj tfuj tfuj nech si čo najskôr fit...

luci - rozmýšlam, že jej skúsim dať večer UM namiesto kojenia.. vtedy by ho možno zbodla.. ale keď mne je tak lúto dávať jej Um keď mám mliečko...
26. okt 2009 o 08:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Samy ale můžeš zkusit někdy i když je mléka dost prostě je slabší a nestačí , vyzkoušej a uvidíš za to nic nedáš :wink:
26. okt 2009 o 08:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
samy...aj ja som mala mliečka dosť, za 2 tt mi pribrala 450g...ale ked som už bola zúfalko a dala jej večer po kojení mliečko, asi po pol hodinke revu, tak mi scucla 90 ml...tak kde bol pes zakopaný? Dodnes som na to neprišla, ale zrejme niečo v mojom mliečku ju iritovalo. Ona sa ani nesmiala, len plakávala, alebo smitne na nás hľadela, stále ju asi bolelo bruško... a možno aj bola hladná, doky vravela, že som asi mala málo toho zadného mlieka :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tú noc prespala vkuse 6 hodín...tiež mi to bolo ľúto, odstaviť ju od prsníka, aj som skúšala opäť kojiť, ale bolo to opäť na prd...ani kombinácia UM a kojenie sa nevydarila...teraz sme všetci spokojní, občas ešte hádže nejaké finty, ale nič strašnééé...týmto nechcem nikoho odhovárať od kojenia...len u nás to nevyšlo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
26. okt 2009 o 08:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
josi..jj, je to paradox, mlieka na pohľad dosť a dieťa zrejme hladné :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. okt 2009 o 09:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja ked som odsávala ručne, tak som za 10 minút z prsníka vytlačila 60 ml...čo vraj dosť...aké sú vaše skúsenosti? Bo neviem, či to bolo fakt dosť, či málo...
26. okt 2009 o 09:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Luci jojo znám takové případy a nic jiného v tom není přikrmíš a dítko je ready :wink:
26. okt 2009 o 09:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Luci já měla za sobotu a neděli z každého prsa 90 ml a jak mě bolelo srdíčko když to musíš vylít :frowning2: co 4 hodiny :frowning2: ale dnes už to je jen 60 a tak si myslím že je to těmi léky :frowning2:
26. okt 2009 o 09:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Josi...ja som si ho potom dávala do kávy :grinning: , ked som už malkú nekojila, ale velké terno to nebolo, zo dna na den ho bolo menej a menej, ale ja som šla do stratena, už som kojo nemohla, teda sa to tak vyvrbilo...vraj ručne nikdy tak neodstriekneš, dá sa to uhrať len pár dní...lebo produkcia klesá...
26. okt 2009 o 09:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ja idem k doktorke ,traja najstarši su chory :frowning2:
26. okt 2009 o 09:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
máme pár nových fotiek

http://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImageID=3454293&vReferer=

hmm.. špekulujem nad tým a asi to dnes vyskúšam. držte nám palčeky..

inak teraz herečka dospáva, asi ju pôjdem zobudiť :grinning: :grinning: :grinning:
26. okt 2009 o 09:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Kolko budeš brať tie injekcie a lieky? Lebo ak dlhšie a chceš aj potom kojo, tak by bola lepšia elektrická...a možno si Karamelka zvykne na cumel a mamkino prso už okašle :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Ja som tak dopadla u Bianky, mala som teploty a malá nechcela piť, revala, dali sme UM na 2 dni a kojenie bolo v háji...v noci sa ešte nechala oblbnúť ale cez deň len dudel...som ešte odstriekavala 3 tt, ruky a prsia som mala ako orangután :grinning:
26. okt 2009 o 09:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
luci - veď toho sa aj ja bojím, že mi potom prsko oprdne keď jej flaša a UM zachutí...
26. okt 2009 o 09:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Luci no to vím ale když je malá ok tak si nezoufám spinká pořád stejně , mám zlaté dítko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: jen mě to mrzí :frowning2:
Ninuška fůkáme a at jsou brzy ok cmuky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
26. okt 2009 o 09:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
samy...tá baretka je suprová...na foto vyzeráte šťastne :grinning:

Nina...čo za pliagu ste chytili? :angry: :frowning2: Nech sú chlapci čo najskôr fit :wink:
26. okt 2009 o 09:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte.....dnes poradna a mame....... :grinning: :grinning: :grinning: 8 kg :grinning: :grinning: :grinning: ....hodte ma niekto do tabulky , este stale to neviem, dakujeeeeeem
26. okt 2009 o 09:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ninka aj tebe tfuj tfuj nech ste fit.. a nech sa aj ostatní nenakazíte.

luci - cez deň je naša sýkorka najšťastnejšie dítko na svete.. preto si nemyslím že by to bolo mliekom.. to by mala hlad hlavne cez deň, keď je aktívna - či sa mýlim???
26. okt 2009 o 09:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
nina na vas sa vsetko lepi....tak drzime prsty nech ste raz dva fit :dizzy_face:
26. okt 2009 o 09:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
traky a cm máte kolko??
26. okt 2009 o 09:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
samy, mas to tazke, nevzdavaj sa....skusila si cez den len kojit a na vecer jej dat miesto kojenia napr krupicu? / detske kasicky od 4 mesiacou - urobis redsiu do flasky
26. okt 2009 o 09:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
68 cm :wink:
26. okt 2009 o 09:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Samy malá je kouzelná :dizzy_face:
čusík Traky :slight_smile: gratulka k Váze Matějíčka je to opravdový obr chlapík :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: když si představím že malá od kamošky má 11 měsíců a má 8 a půl kg :grinning: :grinning: :grinning:
26. okt 2009 o 09:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok