Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

lucim
21. aug 2009

babyzuz my si chceme objednat vyprazane koleso 😝 alebo nieco ine gumene ................. preco hned myslite na kondomy? 😀
alex kolko ma prist, to bolo tusim na str.35 ... 12? aj tak vsetky nepridu. vzdy to tak je, ze sa do toho nieco vmota.

lucim
21. aug 2009

inn sladke snicky 😵

alex, ziadne prasa nebude, ty by si ho zjedla cele a nam by ostali len uska a chvostik. 😝

babyzuzana
21. aug 2009

hmmm gumeny kondom plneny plnkou by mohol byt fajn 😉

vlastne to by boli take klobasky, moze byt nie?

lucim
21. aug 2009

tak to bolo na str.33
upravujem, skusim tam teda asi zavolat.

ahojte zienky, ja len an skok kojime sa prave chcem nas doplnit
POZOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOR , KOCIKOVA STRETAVKA JULOVCIATOK
koncom septembra by sme sa mohli stretnut a okukat si deticky, a ocmukat sa a vykecat sa na zivo. (uz tu ten navrh bol, len ho oprasujem a zrealnujem. )
kedze sme rozlezene po europe, neda sa vyhoviet vsetkym.
mozeme ale urobit v tom istom termine viac stretiek. napr. vychod, stred, zapad, praha ....

ja (lucim) dokazem prist do bratislavy, teda zvolavam maminy a mimina, aj manzelikov, ak chcete, alebo bez nich nemozete, na 19.septembra v sobotu , POD DUBOM V PETRZALKE, (vzadu je velka terasa, mali by sme sa s kocikmi zmestit) termin, lebo aj posledni mrnuskovia dorastu do prechadzkoveho veku, miesto preto, lebo sa da byt vonku s kocikmi . CAS - TREBARS O 15 TEJ?
je tam restauracia dnu, a terasa von pri pivarni, zmestili by sa tam aj kociky, len pristup je po schodikoch.

mozem zobrat na stretko aj notebook, aby sme boli v spojeni s ostatnym svetom.

kto chce prist - nezavazne, orientacne, len aby sme vedeli : (dopiste sa):

lucim, alex, zmurka, majkas, babyzuz, zuzina, inn? , rius, samy, ani, fibi, oli,zaba2707,

alexarisko
21. aug 2009

inn dobru nocku

Zuzka na co ty nemyslis 😀 tak ja donesem kondomy, niekto doneste plnku a nejako sa uz zabavime 😀

Lucimka uska uz ostali mojej malej 😀 hehe a chvostik by som celkom aj prijala, taky dlhsie a hrubsi a pevnyyyy .... 😀

lucim
21. aug 2009

alex to sa na nieco stazujes, co ti chyba doma? 😝

alexarisko
21. aug 2009

noooo 🙂 ale nie, pohoda, nestazujem si 😀 xixi

lucim
21. aug 2009

jeeejda, uz je zase zajtra?

alexarisko
21. aug 2009

uz som aj dostala prikaz ze si mam ist laskavo lahnut spat, tak uvidime co nam neska mala predvedie v noci

babyzuzana
21. aug 2009

ja som sa bola prave umyt a tiez som si tak nadavala, ze david mi uz hodinu spi a uz som mohla aj ja, ale chce sa mi?

lucim
21. aug 2009

tak podme hajat ... v posteli mam niekolko zverov , ale urcite si pletiem aj tie ... nejaky hroch, zajac, medvede, macka, krpcek este spinka v kolieskovej postielke.
papaaaa nocna smena.

babyzuzana
21. aug 2009

to je aka kolieskova postielka? nemtudom

tak podme spinkat

tak dobruuuu

alexarisko
21. aug 2009

dobruuuuuuuuu, zhasinam, cmuk

lucim
21. aug 2009

este malu lampicku v rozku vypinam, stuk 😵 -----------------------------------------------------------------------------------------

adka12
autor
22. aug 2009

Dobré ránko, tak my sme dnes dali rekoooord - malá spala 8,5 hodiny 😅
Inak nebola ani zacikaná, tak neviem, či tak tvrdo spala alebo sa niečo deje 😖
Je teraz chodá 3-tí deň a vôbec mi nechce papať..... bojujeme riadne - zje polovicu toho, čo zvykne normálne.
Čo s tým mám robiť? Sa bojím....

lusia_99
22. aug 2009

dobre ranko mamicky 🙂
my sme mali hroznu noc Miško vstaval kazdu hodku na kojenie a o 5 sa zacal aj rozkukavat na svet a kukal az do 6... 😖 teraz zaspal tak idem chytro postavit kuraciu polievku uz som z toho varenia zufala dochadza mi inspiracia...inak sme zdravy a vazime uz 4500g z prepustacej vahy 3440g-celkom slusne vsak??? 😀 😀 😀
hej baby a cecky mam mekke jak handry neviem asi ma v noci vycuckal az do spiku 😠

wydata
22. aug 2009

dobje rano ranne kukucky 🙂
my sme mali tiez riadne hard night 😔
zahajala cca o jednej a vstavali sme o siedmej

az som malej musela dat nakoniec ten Hylak...a teda riadne sa skaredila ale zabralo to jednak sa uz nevspierala a prestala plackat a zaroven som si nasla v plienke radostny oznam o cistim fungovani jej crievok 😀
teraz sme na balkone a hajame bo vonku leje jak z krhli u nas takze z doobednej vychadzky nie je nist... 😔
adi - 8,5 ? tak to je cista zavist z mojej strany mi sme zatial viac ako 3 hodky este nedali... 🙄
idem frisko do sprsky bo mam mastny vlas ze az tak sa sebe si trochen povenujem ked sa jej tak dobre spinka pri zvuku klepkajuceho dazdika 😀 😝
zatiiim
jo a in samoska ze nedokonavi - ja chci zit non stop a k tej zakladke sa aj tam mi sem tam ucka povedala ze moja drzost nma hranic 🙂 a to znamena ze mam co? nedokonavu 😀
pocuvala som tieto slova vzdy ked som sa hadala koly znamke lebo sa mi zrovna pri jednej ucke stavalo celkom nahodou - a na to si hold velmi dobre pamatam ze do lepsej znamky mi chybalo pol boda...
😠
us sa tesim az teketo veci budem riesit na rodicku
😀
malu si nedam takto nicit ani keby co
😠
ozik da sa do zoznamu spolku stretavajucich sa zien ece dopisat ci ste len uzavreta osvedcena parta??
😀 😝

inneska
22. aug 2009

bré ránečko 🙂

sa tak vytešujeeeem..erik už krásne SÁM kaká do plienky 😵 😵 ráno o 4 boli také rachoty a pred hodkou pri papaní zase..taká som rada 🙂

wydata
22. aug 2009

tu radost dobre poznam a tesim sa s tebou inn 😀 🙂 😵

inneska
22. aug 2009

adka...ak saška menej papá, tak menej vyciká...a menej papá asi preto, že má tú teplotu...či už jej ustúpila? 😅 ak je teplota, tak je j zrejme tolko nechutí..ani mne nechutí, ak mám teplotu 🙂 ale ak sa ti to nebude zdať, a do pondelka sa to nezmení, tak chod k dokine pondelok 😉

wyd, náš nedokonavý 😀 😀 do nášho spolku si sa zapísala hned prvým príspevkom 😉 to nás bolo zrejme viacero takých, čo po oznámkovaní študovali písomku, či sa učitelka nepomýlila a či by sa nedala zlepšiť známka 😀
in blava prší?? u nás zatial slnečno, sem tam mrak...
a rodičká sú tu čo nevidieť..nedávno sme sa bavili, že sme konečne tehule, teraz už sú bejbinká na svete, o chvílu škôlka a škola 🙂 a z nás budú stareny 😀 😀 😀

inneska
22. aug 2009

wyd...sa teším bo už 4 týždne erik nekakal do plienky a len s pomocou rr, posledné 3 dni bez rr len sme museli tomu pomôcť cvičením a teraz už ani cvičiť nemusíme 🙂 kolko radosti pre hovienka 😀 😀

inneska
22. aug 2009

wyd..už si mala rande s kačičkami?? 😀

lucia32
22. aug 2009

Bré ránko...my sme dnes mali dobrú noc...malá spinkala od 9 do 3 a potom ešte s 2 zobudeniami pri mne v posteli, žiadne uspávanie pochodovaním po byte 😀
A to som včera dala ten pečený bôčik a krkovička, hodila na to 4 žlté slivky a zapila pivom 😀
Malá ráno prdklala ako starý chlap a s úsmevom na tvári...
A vy sa mi ako máte...trošku počítam, malá spí a starší sa chystajú k vode...

wydata
22. aug 2009

😝 vy sa tu už tak dlho poznate?
ja som až nedávno našla úplne náhohou nejaké uzamknuté témy ako to tu vlastne fundžíruje ? 😝
no tu poprchá ale asi už to končí...
no a o tom letiacom čase ani nevrav šak neni dávno čo som besnela nad ružovím pásikom a teraz...
to sladučké stvorenie moje kráááásne je tu pri mne a mám pocit ako keby tu bolo vždy ako keby to nebol len mesiac a pár týždňou ale odjakživa...
teda až na tie chvíle keď si s ňou neviem rady
😀

wydata
22. aug 2009

jj som si po umytí vyčesala vlásočníky a mala som pocit ako keď pes zhadzuje srsť... polovica hlavy v kýbly... 😅

lucia32
22. aug 2009

Čaute babuľky...adka ani moja ráno nebola pocikaná, asi tiež tvrdo spinkala...zato teraz mrnčí zo spánku ako mrnčadlo 😝

inneska
22. aug 2009

wyd..fungovalo to tu tak, že ked sa v téme dosiahlo 10tisíc príspevkov, adminky zamkli tému a my sme si vytvorili dalšie pokračovanie..ale po novom je, že už sa nezamyká..len my sme si vytvorili novú, ked sme sa všetky odkinderkovali 🙂 a píšeme si, odkedy sme si našli // na testíkoch..tak sme si to tu všetko spolu prežívali, ale nikdy nie je neskoro sa pridať 😉

lu..aj ja včera klobása, 2 párky, chrumky, sladké, na to pivo a erik kadí o sto tristo 😀 😀 😀

inneska
22. aug 2009

wyd..aj ja kým rozčešem to moje seno, tak je na zemi vlasov aj na parochňu 😅

lucia32
22. aug 2009

ja neplznem, ale zato malá áno...zhadzuje čiernu hrivu 😀 , bude to blondína? 😅
Inn ja som už 2x jedla slivky a malá hajkala oukej...tak asi ju z toho nepreháňa, ale práve naopak - nakopne jej to plyny 😀 smerom von 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre