• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Júlovo - červencové slniečka 2009

2. februára 2017 
ale veď aj Simonka.A aby ste vedeli,tak presne pred rokom som zostala tehotná :dizzy_face:
+ - týždeň :sweat_smile:
Ale to asi väčšina,nie ? Jak ten čas strašne letíííííí...........
26. okt 2009 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hm tak to jej trva....ale na vsetko krasne sa caka, tak verim ze budes veeeeelmi spokojna....teda matko bude spokojny.... :grinning: :wink:
26. okt 2009 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luci,nemám síce žiadne problémy s Evulkou,ale normálne ti Matka závidím....
26. okt 2009 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vyrocie? :slight_smile:
ja som tusim takto pred rokom nasla // :slight_smile:
26. okt 2009 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nas matko sa uz nevie smiat tak naozaj / boze neviem sa zas vyjadrit, len si to predstavujem a myslim , ze to vidite :grinning: :grinning: :grinning: , on v kuse vyska, ale tak az ako pistalka az to usi reze...kde je ten jeho hrdelny smiech..
26. okt 2009 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ani jo já přesně vím bylo to 1.11. a 26.11 jsem dala manžovy k narozkám test se dvěma čárkami,Prý to byl nejkrásnější dárek k narozkám jaký dostal :grinning: :grinning: :grinning:
26. okt 2009 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
trakyho Maťka nepochválim, ta sa pochváli sama :grinning: :grinning: :grinning:
Ale nie, je strašne šikovný.Myslím si,že bude medzi prvými,čo bude chodiť
26. okt 2009 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak urobme tym nasim drobcom oslavu...ci nam ...ci vsetkym.....ci ako.... :grinning: :grinning: :grinning:
26. okt 2009 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani dakujem :dizzy_face: ... vyvoj situacie - matko zaspal, ruka mi trpne, ale esteho neodnesiem.
predosle 3 dni to bol dost hlasny boj o spanok.
26. okt 2009 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani chvalim, chvalim....uz sa hanbim...ale potom by som musela byt furt ticho...a to ja neviem.... :grinning: :grinning: :grinning:
26. okt 2009 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani a stym chodenim neviem, neviem...pri jeho vahe...kedto takto pojde dalej....no co budeme sa kotulat pri vas..... :grinning: :grinning: :grinning:
26. okt 2009 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja sa môžem teraz pochváli%t,že obe detičky spia,teda Eva spí a Patrik musí
Inak vám poviem,že jediná výhoda,že nekojím malu je tá,že mi nezaspáva na prsníku ale sama v postielke.
A nevýhoda je tá,že o to dochádzam,lebo aj to malo svoje čaro...
26. okt 2009 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
josi..aj my 1.11 na dušičky :grinning: . bububu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
26. okt 2009 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
xixi
som išla skontrolovať váhu...šak to je malý sumo :grinning: :grinning: :grinning:
Ale on to vylieta,je vidieť,že ho váha neobmedzuje,takže v pohode.Veď ty ho len kojíš,nie?
26. okt 2009 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kto nas pochvali, ked nie sami, chvalme sa chvalme :slight_smile: :dizzy_face: :grinning:
a to bysme ten dnesok fakt mali oslavit, mia, dame si do nosu? aspon caro :slight_smile:

traky, pridavam sa k ani, je sikovnyyyyyy :slight_smile:
26. okt 2009 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani len kojim...kym ma celu nezje budem kojit... :grinning: :grinning: :grinning:
26. okt 2009 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lucia no u nás dušičky 2.11 to vím to má děda výročí narození :wink:
26. okt 2009 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucim ja som si dala kakao, ze uz v predstihu som to oslavila....tak nazdravie vsetkym ...detickam ze k nam zaklopali :dizzy_face: a maminam a tatinom ze im otvorili :dizzy_face: :dizzy_face:
26. okt 2009 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a už vás kúšu detičky ?
Vraví sa,že také deti nevedia robiť niečo schválne,ale vedia.
Patrik ma v tomto veku nechtiac kúsol,som zvýskla,až mi slzli vyleteli zlakol sa,tak som ho utešila,že nič to a bla bla bla.
Dala som mu prsník naspäť a on dudá...dudá...dudá...zrazu prestal,pozriem na neho on sa pozrel na mňa tak po očku,pousmial sa a kúsol ma! :angry:
26. okt 2009 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a vsetky babulky su tu sikovne, ...a ked pozriete vahu kolko mali pri porode a teraz tak je to super, vsetky krasne priberaju.... :dizzy_face:
26. okt 2009 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak sviatok všetkých svätých..ale možno už bolo aj po polnoci, čo ja viem? Prišli sme domov neskoro a v nálade :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
26. okt 2009 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani to tak chyti pusou a zatne / keby mal zubky tak poviem zatne zubky a nepusti...a ten pohlad pri tom...no nebolito , uvidime ked pridu zubky aky to bude divoch :grinning: :grinning: ale ja som ani pri patkovi nevedela co su zubky, nekusol ma.....
26. okt 2009 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano,som pozerala prírastky na váhe,lebo som zvedavá,kedy vás dobehneme.A to si píšte že áno :slight_smile: :wink:
26. okt 2009 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luci,my sme robili v nálade obidve deti :grinning: :grinning: :grinning:
26. okt 2009 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no idem ja pá, malá spí a manžel sa dožaduje mojej prítomnosti :grinning:
no a poviem vam, ked tak dlho spi a potom sa konecne zobudi a uvidi prso....normalne horor, meta s hlavou, krochka, ochka, par krat mu zo zaciatku zabehne...a potom pride nato ze mu to nikto nezoberie, ze je to len jeho , tak sa ukludni.... :grinning:
aj ja padám,ešte som poriadne nič nejedla,len uštipkávam,tak hlad som doteraz ani necítila
26. okt 2009 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem ,
dobrú noc nech vás blšky štípu celú noc.
( prečo sa to tak hovorí? :fearful: :confused: )
26. okt 2009 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja neviem kedy to bolo, ale sa tesim ze matko bol taky bojovnik uz na zaciatku, taky rychli, ze to vyhral prave on a krasne dorazil do ciela.... :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
uz tu mam obe ruky :slight_smile:
koho vyhodia superstaristi?

zatial som mala len to, ze matko zatal pusku a vrtel sa s bradavkou, au au.
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok