• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Júlovo - červencové slniečka 2009

2. februára 2017 
zabka já jsem tady :wink: a nevím plísňové syry jím a malá neprotestovala samozřejmě jen ty čerstvé.Musíž zvážit možná to pujde do mléka a malému nemusí chutnat :wink: Nevím proč by se teď neměly :slight_smile:
27. okt 2009 o 07:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juuuj josi taaaak velmi som sipriala taku odpoved ako pises ... boli sme v obchode a ja som dostala nenormalnu chut na NIVU - alebo Encian - plesnove syry ... ale samozrejme hned som si nechala zajst chut s tym ze to nemozem ... vecer ma ta chut znovu chytila tak som si vravela ze to tu so skusenymi maminkami skonzultujem a uvidim :slight_smile:
27. okt 2009 o 07:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zabka vyskušej mě to nic nedělala a kojila jsem no zezačátku zkus kousek a pak uvidíš :wink:
27. okt 2009 o 08:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, zaba tak ako hovori josi, nevidim dovod , preco syr nie....a potom deticky suuz velke, treba dostravy pridavat postupne vsetko, nech si zvykaju....
27. okt 2009 o 08:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čúúús :wink:
27. okt 2009 o 08:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
josi karamelke vsetko vsetko vsetko najlepsie...je rozkosna s tym novym kamaratom :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
27. okt 2009 o 08:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Traky díky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
27. okt 2009 o 08:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko :wink:
josi: karamelke prajeme vsetko najklepsie, nech je stale taka dobrucka a krasnucka a zdravucka :dizzy_face:

zabka: kludne skus ten syr, ja jem (by som to nevydrzala) a nevadi jej to. ako pise traky, nasa skusena maminka, treba uz pridavat, aby sme si ich velmi nerozmaznali :wink:
27. okt 2009 o 08:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Riu děkujeme :dizzy_face:
27. okt 2009 o 08:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mia aj my sa pripajame k blahozelaniu malej Karamelke k trom mesiacikom :slight_smile: cmuk
27. okt 2009 o 08:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bre ranko

v prvom rade jenke a dianke, simonito a malinke, mouse a amalke, susy a maximkovi a samozrejme nasej sykorenke vseeetko najlepsie k 4 mesiacikoooom :slight_smile:)))))))))))

mame za sebou lepsiu noc ako boli tie predchadzajuce. nakoniec ani neviem co vlastne zabralo, lebo lucimka mi poradila jeden sirupcek pre mna, zodvihli sme nazad postielku a namiesto kase som jej predsa len dala UM - 90ml nutrilonu a potom sa mi este vrhla na prsko, takze spokojnost na oboch stranach. sem tam sa este budila ale celkovo som ju nemusela tahat z postielky. o pol druhej sme papali prvy krat o 4 druhy a o pol siedmej sme boli hore. medzi tym len raz na chvilocku plakala okolo 5 lae to bola otazka par minut a bolo zasa haji.. citila som sa uzasne. uz o 3 som bola vyspana... stiskala som jej rucicku, z druhej strany tatinkovu.. az mi bolo do placu od stastia ze ich mam..
27. okt 2009 o 08:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeeeeeeeej karamelka ma triiii :slight_smile:)))) gratulujemeeee a cmuky aj maminke :slight_smile:
27. okt 2009 o 08:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
žaby děkujeme :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
27. okt 2009 o 08:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky holky...aj my sa pripájame ku GRATULáCII..Simonke všetečko naj... :wink: :wink:
27. okt 2009 o 08:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dočítané :grinning:
Zhrnutie...
Tamarka je zlatunká,
Markýtka je taký malý cukrúšik,
Karamelke všetko naj k 3 mesiačikom
a Eluške všetko naj k 4 mesiačikom , cmuk, cmuk :astonished: :slight_smile:
27. okt 2009 o 08:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Děkujeme Málka :dizzy_face: :dizzy_face:
samy: a vy máte 4 jéééj tak aj vám všetko naj naj naj..
a samozrejme vsetkuckym co dnes slavia uz 4 mesiaciky tak isto

jeeeej samy tak to je super velmi sa tesim s tebou ze konecne prisla aj takato noc ... neboj uz sa to snad upravi asi je to vsetko fakt len o trpezlivosti ... :slight_smile:
27. okt 2009 o 08:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Samy...tak sa tešíme s tebou, nech sa konečne všetci vyspinkáte a budete šťastní :wink:
27. okt 2009 o 08:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kocky dakujem, dufam ze uz to bude len lepsie. teraz zasa spinka, lebo od pol siedmej buntosila s tatinkom :slight_smile: a to som zabudla napisat, ze o tej pol siedmej sa zobudila s usmevom :slight_smile:))))))))))))))))))) to sa nam tiez uz dlho nestalo :slight_smile:) teda cez den ano, ale rano nie.. tusim este nikdy... jeeeeej :slight_smile:
27. okt 2009 o 08:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Obou Amálkám, Elušce,Dianke a Maximovi vše nejlepší a nejkrásnější ke 4 měsícům :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Maminky si to rozeberou :grinning:
A děkujeme Luci :dizzy_face: :dizzy_face:
27. okt 2009 o 08:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sedim na sedacke a maly vedla mna zacal zaspavat ... take je krasne len tak pozerat na vlastne dietatko jaaaaaaaaaaaaj len co trosku zabuva pojdem nieco hodit pod zub :slight_smile:
27. okt 2009 o 08:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
samy: sykorke vsetko naj :dizzy_face: a krasne si to napisala, az mi slza vysla.... :sunglasses:
27. okt 2009 o 08:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rius, ved aj mne bolo do placu, od stastia :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
27. okt 2009 o 09:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre raaaankooooooooooooooooooooo :slight_smile:

samy, hura hura hura, 3X HURA , konecne pekna noc :slight_smile:

a mrnuskovia, nech vam maminky odkazu, ze vam s matkom zelame vseeeeeetko naj naj naj naj naj a vela sikovnych uspechov a spokojnych rodicov - menovite Elluske, karamelke, amalke, malinke, maxikovi, dianke. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

a sorry, ze som vcera vecer len tak vypadla, nesiel net.
27. okt 2009 o 09:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nesla som jest ale trosku som sa pohrala konecne zasa raz s foteckami a pridala ich na FB tak mozte kuki

http://www.facebook.com/photo.php?pid=98770&id=1694829568#/album.php?page=3&aid=4160&id=1694829568
27. okt 2009 o 09:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zabka já na fb nechodím ale určo jsou krásné :slight_smile:
Ahojky Lucímmmm a děkujeme :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
27. okt 2009 o 09:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zabi uz som videlaaaaaaaaaa na FB :grinning: jeeeej
27. okt 2009 o 09:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre mamulienky.. uz sa to tam mrvenkuje v tej postielke.. idem jej za vas potrias packou a dat cmucika na celicko.

pekny dnik vam prajeme a veeela vela usmiatych stuplikov :slight_smile:)))))))
27. okt 2009 o 09:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok