Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

josifek
27. okt 2009

zabka já jsem tady 😉 a nevím plísňové syry jím a malá neprotestovala samozřejmě jen ty čerstvé.Musíž zvážit možná to pujde do mléka a malému nemusí chutnat 😉 Nevím proč by se teď neměly 🙂

zaba2707
27. okt 2009

juuuj josi taaaak velmi som sipriala taku odpoved ako pises ... boli sme v obchode a ja som dostala nenormalnu chut na NIVU - alebo Encian - plesnove syry ... ale samozrejme hned som si nechala zajst chut s tym ze to nemozem ... vecer ma ta chut znovu chytila tak som si vravela ze to tu so skusenymi maminkami skonzultujem a uvidim 🙂

josifek
27. okt 2009

Zabka vyskušej mě to nic nedělala a kojila jsem no zezačátku zkus kousek a pak uvidíš 😉

traktor
27. okt 2009

ahojte, zaba tak ako hovori josi, nevidim dovod , preco syr nie....a potom deticky suuz velke, treba dostravy pridavat postupne vsetko, nech si zvykaju....

lucia32
27. okt 2009

čúúús 😉

traktor
27. okt 2009

josi karamelke vsetko vsetko vsetko najlepsie...je rozkosna s tym novym kamaratom 😵 😵 😵

josifek
27. okt 2009

Traky díky 😵 😵 😵

riusik
27. okt 2009

dobre ranko 😉
josi: karamelke prajeme vsetko najklepsie, nech je stale taka dobrucka a krasnucka a zdravucka 😵

zabka: kludne skus ten syr, ja jem (by som to nevydrzala) a nevadi jej to. ako pise traky, nasa skusena maminka, treba uz pridavat, aby sme si ich velmi nerozmaznali 😉

josifek
27. okt 2009

Riu děkujeme 😵

zaba2707
27. okt 2009

mia aj my sa pripajame k blahozelaniu malej Karamelke k trom mesiacikom 🙂 cmuk

samayka
27. okt 2009

bre ranko

v prvom rade jenke a dianke, simonito a malinke, mouse a amalke, susy a maximkovi a samozrejme nasej sykorenke vseeetko najlepsie k 4 mesiacikoooom 🙂)))))))))))

mame za sebou lepsiu noc ako boli tie predchadzajuce. nakoniec ani neviem co vlastne zabralo, lebo lucimka mi poradila jeden sirupcek pre mna, zodvihli sme nazad postielku a namiesto kase som jej predsa len dala UM - 90ml nutrilonu a potom sa mi este vrhla na prsko, takze spokojnost na oboch stranach. sem tam sa este budila ale celkovo som ju nemusela tahat z postielky. o pol druhej sme papali prvy krat o 4 druhy a o pol siedmej sme boli hore. medzi tym len raz na chvilocku plakala okolo 5 lae to bola otazka par minut a bolo zasa haji.. citila som sa uzasne. uz o 3 som bola vyspana... stiskala som jej rucicku, z druhej strany tatinkovu.. az mi bolo do placu od stastia ze ich mam..

samayka
27. okt 2009

jeeeeeeeeej karamelka ma triiii 🙂)))) gratulujemeeee a cmuky aj maminke 🙂

josifek
27. okt 2009

žaby děkujeme 😵 😵 😵 😵

malka18
27. okt 2009

ahojky holky...aj my sa pripájame ku GRATULáCII..Simonke všetečko naj... 😉 😉

lucia32
27. okt 2009

dočítané 😀
Zhrnutie...
Tamarka je zlatunká,
Markýtka je taký malý cukrúšik,
Karamelke všetko naj k 3 mesiačikom
a Eluške všetko naj k 4 mesiačikom , cmuk, cmuk 😲 🙂

josifek
27. okt 2009

Děkujeme Málka 😵 😵

malka18
27. okt 2009

samy: a vy máte 4 jéééj tak aj vám všetko naj naj naj..

zaba2707
27. okt 2009

a samozrejme vsetkuckym co dnes slavia uz 4 mesiaciky tak isto

jeeeej samy tak to je super velmi sa tesim s tebou ze konecne prisla aj takato noc ... neboj uz sa to snad upravi asi je to vsetko fakt len o trpezlivosti ... 🙂

lucia32
27. okt 2009

Samy...tak sa tešíme s tebou, nech sa konečne všetci vyspinkáte a budete šťastní 😉

samayka
27. okt 2009

kocky dakujem, dufam ze uz to bude len lepsie. teraz zasa spinka, lebo od pol siedmej buntosila s tatinkom 🙂 a to som zabudla napisat, ze o tej pol siedmej sa zobudila s usmevom 🙂))))))))))))))))))) to sa nam tiez uz dlho nestalo 🙂) teda cez den ano, ale rano nie.. tusim este nikdy... jeeeeej 🙂

josifek
27. okt 2009

Obou Amálkám, Elušce,Dianke a Maximovi vše nejlepší a nejkrásnější ke 4 měsícům 😵 😵 😵 😵 😵 😵
Maminky si to rozeberou 😀
A děkujeme Luci 😵 😵

zaba2707
27. okt 2009

sedim na sedacke a maly vedla mna zacal zaspavat ... take je krasne len tak pozerat na vlastne dietatko jaaaaaaaaaaaaj len co trosku zabuva pojdem nieco hodit pod zub 🙂

riusik
27. okt 2009

samy: sykorke vsetko naj 😵 a krasne si to napisala, az mi slza vysla.... 😎

samayka
27. okt 2009

rius, ved aj mne bolo do placu, od stastia 😅 😅 😅 😅

lucim
27. okt 2009

dobre raaaankooooooooooooooooooooo 🙂

samy, hura hura hura, 3X HURA , konecne pekna noc 🙂

a mrnuskovia, nech vam maminky odkazu, ze vam s matkom zelame vseeeeeetko naj naj naj naj naj a vela sikovnych uspechov a spokojnych rodicov - menovite Elluske, karamelke, amalke, malinke, maxikovi, dianke. 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

a sorry, ze som vcera vecer len tak vypadla, nesiel net.

zaba2707
27. okt 2009

nesla som jest ale trosku som sa pohrala konecne zasa raz s foteckami a pridala ich na FB tak mozte kuki

http://www.facebook.com/photo.php?pid=98770&id=...

josifek
27. okt 2009

zabka já na fb nechodím ale určo jsou krásné 🙂
Ahojky Lucímmmm a děkujeme 😵 😵 😵

lucim
27. okt 2009

zabi uz som videlaaaaaaaaaa na FB 😀 jeeeej

samayka
27. okt 2009

dobre mamulienky.. uz sa to tam mrvenkuje v tej postielke.. idem jej za vas potrias packou a dat cmucika na celicko.

pekny dnik vam prajeme a veeela vela usmiatych stuplikov 🙂)))))))

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre