Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

zaba2707
27. okt 2009

innka - ked musia tak musia 🙂 idem ho dat na poriadok 🙂

inneska
27. okt 2009

žabka..ja som už prebalila..a bolo to až na pyžamku do polky chrbta 😀

zaba2707
27. okt 2009

tak aj my to uz mame za sebou ... nebolo toho az tak vela na moje prekvapenie ... lebo z tych zvukov som sudila ze tiez to bude az na lopatkach 🙂

lucia32
27. okt 2009

Vy ale máte "zasrancov" 😀 😀 😀

zaba2707
27. okt 2009

no dnes sa uz dolefetil 2x som zvedava co to este bude do vecera ... ale len nech si kaka a prdka tak sme spokojni obaja 🙂

lucia32
27. okt 2009

heh, moja bola ráno na hoľáka a pila mliečko a začala kadiť, tak sme to mali zaujímavé 😀 , nedá sa predsa tlačiť a sať naraz 😝 , kadenie vyhralo 😀

traktor
27. okt 2009

ahojte som si len odskocila na postu po chodak 😉 , matko spinka v postielke od narodenia na vankusiku , prikrity perinou, a spinka uzasne 😉 a rei sa ma dobre stara sa o zive stribro s kolikami 😵

zaba2707
27. okt 2009

traky zistila Rei daco na tom sone bruska? ci nebola s nim na sono?

nas maly spinkava od narodenia tiez prikryty perinkou - tkaym detskym paplonikom ale vankusik nema lezka na rovnom

zaba2707
27. okt 2009

vonku je pekne tusim pojdem s krpcom von potrebujem zohnat nejake ozdoby na venceky ... vzdy robim doma sama take male venceky s taviaco-lepiacou pistolou ... vcera vecer som urobila tri a minula som pozostatky ozdob este z min. roka tak pojdem skusit niekde nieco najst ... dufam ze sa zadari 🙂

inneska
27. okt 2009

žabka....ja som zase nepredpokladala, že toho bude až tolko, že to pôjde až mimo plienku 😀 😀 trochu si poplakal, bo mi začal robiť obraty a všetko bolo od hovienok a nedal si pekne povedať, tak som na neho zvýšila hlas a potom spustil 😀 ale prebalila som, pomojkala a bolo zase dobre...a chudatko od únavy zaspinkal 🙂

lucim
27. okt 2009

mycsme 2.den nekakali, taktiez ocakavam naloz ....
som sa odmlcala, volala som z raonkou, lebo mi volali z plavania,tak ju lanarim s nami, pozdravuje vas ...

a pride mi o chvilu navsteva....

inneska
27. okt 2009

žabka..aj my chceme ísť von, čakám kedy zavolá babka, je po nočnej 🙂 ja som si min. rok lepila pištolkou venček a stromček so šišiek...a potom mi buchla pištol a bolo po robote 😀 odvtedy som si ešte novú nekúpila 😝 a šťastné hladanie nových ozdôb 😉

traky.. tak už len aby maťko dokázal sedkať a môže labzovať po celom dome 😀 hm, teraz rozmýšlam či bývate na dome či na byte?? 😕

inneska
27. okt 2009

lu..som si predstavila ako naty na holáka máš na rukách a papá a kaká do toho...že kade ti to tečie 😀 potom cink, že šak ste na UM 😀

lu..aj my pozdravujeme jarku 😉 a ako ti ide lanárenie??

samayka
27. okt 2009
https://www.youtube.com/watch?v=dK9SJoU6lIg

toto je ukážka ako sa cez víkend našej sýkorke chcelo zaspávať 🙂)))))))))

detičky ktoré plačete, len si pekne zoberte príklad...

PS: to že po polnoci už plakala o dušu, to radšej rozpisovať nebudem 🙂

beruska113
27. okt 2009

Ahojte baby,
chcem sa vás spýtať na očkovanie proti tuberkulóze čo deti očkovali ešte v porodnici. vašim drobcom sa te nehnisá alebo nerobia sa tam také šupky. Ja dnes pozerám, Lukáš body od krvi, mu to popraskalo a išla mu z tade krv. A doktorke už nechcem volať, už z nás ošedivie, tam chodík ako na hodiny klavíra.

vendulacky
27. okt 2009

samy, to je noční torpédo🙂 eluška se hezky těší ze života🙂
Pustila jsem to emmě a ta začala taky výskat a poslouchat a odpovídat🙂 (doufám, že tam ela neříkala nějaké tajné šifry a kódy jak překonat spánek v noci🙂
...normálně to nechápu, jak nemůže nebýt unavená...jak to dělá? Já chci mít tolik energie jako ona!!

lucia32
27. okt 2009

beruska ahoj...naša malá to má už zahojené, na začiatku jej to hnisalao, ale len troška, potom sa jej urobila chrastička a po nej tie šupky čo spomínaš...ale nekrvácalo jej to, skús mu to pri kúpaní pomastiť, ak to už nemá hnisavé, len suché...

lucia32
27. okt 2009

Samy...no my si z vás príklad brať nebude, my v noci spinkáme, teda väčšinou 😀 Ale inak super, bude výrečnica výrečná, kecať aj v noci 😀

traktor
27. okt 2009

ahojte, in byvame v dome 😉 , samy elka je krasnucke zive striebro 😵

vendulacky
27. okt 2009

tak jsem vás trochu dočetla....

samy, to je super, že to bylo lepší, přeju vám jen lepší a lepší dni 😲
..jen k tomu nutrilonu, kdysi jsem ho zkusila a malá se kroutila a plakala celou noc, pak jsem slyšela, že nutrilon dost dětiček nesnese, je to teda individim, ale třeba elušce nedělá až tak dobře. Samou chválu jsem slyšela na HAMI, nevím, jestli je to i u vás, obsahuje optivital a je prý jinak složený než ostatní mlíka a je hodně podobný MM. Slyšela jsem, že detičky, co měly problémy s UM HAMI většinou snesly báječně..

ahoj aspin, že se taky holka ukážeš!! Co ta praha?? My bychom chtěly někdy v listopadu udělat výlet, vezmem i chlapy??
..jinak s těma hysterákama to znám, většinou byla malá hladová a nrpřišla jsem na to hned. Jenže já jí prso dávala a ona spouštěla ještě víc, takže mě mátla, myslela jsem, že hlad to není a když jsem zkusila flašku, tak vypila i 160ml..

lucim, cože novej kočárek? Ten první byl nepraktickej?

vendulacky
27. okt 2009

jo a co je s tou rei??????

ani3012
27. okt 2009

tak už keď si tak gratulujete,nezabudnite sa pomerať ! 😉

lucia32
27. okt 2009

vendy...ahojky...na Nutrilon je veľa zlých odoziev, aspon naša mudra mi to vravela, my, teda Natinka sa po nom tiež necítila dobre, teda najprv áno a potom nie, my sme teraz na Bebe...obe moje deti ju pili a bolo fajn, teraz som sa nechala zlákať ováciami na Nutrilon 😝

samayka
27. okt 2009

berus - u nás tak ako písala lucia... ale hnisalo nám to až v druhom mesiaci, od vtedy pokoj

ven - zistiť odkial berie tolko energie tak zatrhnem dodávku!!! ale nie, ved ona sa raz unaví 🙂)))

lucia32
27. okt 2009

ven...prebehla tu prestrelka a rei sa nám odsťahovala ☹

ani3012
27. okt 2009

čau ven.
Tuším niekto písal,že malý ešte kolikuje,tak sa mu venuje ...tak ja neviem či to bolo aktuálne info alebo nie.Aj by som Rei napísala,ale nechcem otravovať.Veď keď bude môcť,tak sa nám ozve 🙂

ani3012
27. okt 2009

jak odsťahovala?

lucia32
27. okt 2009

odsťahovala z koníka, už tu nie je registrejšn 😝

samayka
27. okt 2009

jjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjmikoýýýýýýoooooooooioiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiigvv

tolko príspevok našej elušky 🙂)

ani3012
27. okt 2009

samy akoby som Evku počula 😀
Inak je vidno,jak je tatino nadšený ! Som sa tešila s ním 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre