Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

lucia32
27. okt 2009

Traky a aby si vedela, že aj mám rada teba, do KE na stretko ti donesiem darček...gramatiku slovenského jazyka 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

traktor
27. okt 2009

a to je co ,? ja poznam len udeni jazik 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😝

lucia32
27. okt 2009

josi: naša vypije 100 ml, max 130...my pijeme Bebu HA...občas len 70 ml...si robí čo chce, frnda malá 😝

josifek
27. okt 2009

a kolikrát denně?

mifinka
27. okt 2009

Josi cožeee ? ? ? ona ti dá tolik? Teda já fakt jenom na noc, Vojtíšek tlačí nutrilon a když dá 150 jsem ráda 🙂 nedokážu si představit že by zunkl celou flachu 😀

traktor
27. okt 2009

z UM deticky lepsie priberaju, a mifi ved pije krasne, a ked kuki fotky vsetky deticky su krasnucke, okruhlucke a nikto nerozozna ci su na UM ci kojene, ci vypiju 100 alebo 200 😵 😵 fakt mame najkrajsie deticky, sa nam podarili, ... 😀

lucia32
27. okt 2009

traky...vyhrala si, si lepšejša... 😀 😀

simonito
27. okt 2009

Hmmmmm,tak Vendul,Traky ,Lucia....vy jste pochopily,jak jsem to myslela, a že jsem to nemyslela zle,to je myslím jasné....ale nebaví mě to tu polopaticky vysvětlovat.

Josi....udělalas z komára velblouda...toho sem se bála je mi to líto 😔

lucia32
27. okt 2009

josi....pijeme každé 3 hodiny cez deň...v noci ako vstane...vstáva cca 2-3x 😝 😀

traktor
27. okt 2009

luci uz sa mi tu paci, zas ten stary konik , veseli , srandovny, radost pozriet, precitat...sa ma deti pytaju co sa usmievam.... 😀

josifek
27. okt 2009

MIFI no pije 6x 200ml za den a noc 😉 hold to vychází podlenávodu ale doufám že brzy budu moc dát prsíčko zpět 🙂

traktor
27. okt 2009

a kedy uz budes moct kojit?

josifek
27. okt 2009

Simonito kdyby jsio četla pořádně příspěvky Reilly tak bys nenapsala cos napsala ale nezlobím se nechci se k tomu vracet ale bylo mi to docela dost líto ☹

lucia32
27. okt 2009

Ano, ano, koník by mal byť na zábavu, aby sme si pri tých všetkých starostiach a radosrtiach s našimi pokladmi urobili leto v duši... naťahajme tu "politiku" 😝
A odporúčam, ak sa tu hodí niečo do pléna, nejaká otázka, radme radšej do IP...tak bude aj ovca celá aj vlk sýty...aj ked v tej chvíli to tu človek vrhne na nástenku pre dobro národa 😀 😝 🙄

josifek
27. okt 2009

Traky nevím ale odstříkám 4x denne 210ml tak mléko mám a dost zatím nemizí 😉

traktor
27. okt 2009

jej ty mas mlieka jedna radost 😉 a do kedy budes na injekciach? a uz ti je lepsie?

mifinka
27. okt 2009

juva já se divím, vím jak jsem dávala první flašku tak tam psali že by měl vypít 210 a byla jsem úplně v pasti že vypil tak málo.. ale ted vím že víc než těch 150 nedá... 😉
jinak ještě furt není vyrovnaný ze změny času.. na prd toto fakt..
a už tu na mě koulí oko bobule moje, tak se jdem mmmmaaazlliiiit 😵 😵

lucia32
27. okt 2009

tak my pijeme 5x za deň...som si to spočítala...aj v matematike som dobrá 😝 a v noci 2x, dokopy cca 700 ml denne+- jedna fľaša 😉

traktor
27. okt 2009

ja si tu tiez chodim hlavne oddychnut, nech myslim na nieco ine, rada to tu citam, este radsej pisem 😀 😀 - hold zavislost.... 😀

lucia32
27. okt 2009

moja ešte 150 nedala a to pijeme už mesiac...cácorka malá modelkovská 😀 ,. nie ako maminka, tá by zožrala aj vola 😀 😝

traktor
27. okt 2009

luci ty sa nezdas, si v niecom nedokonala? 😀 😀

josifek
27. okt 2009

no tak to je sokoro stejně 😀
Traky ani né dneska to bolelo nějak víc na injekci. a mléko doufám zachovám 😀 😀 😀 😀 snažíme se .Mifi jen mazli mazlíčka 😵 😵 😵

traktor
27. okt 2009

luci pridavam sa aj ja by som casto zozrala aj vola...co sa to so mnou deje? 😀 😅

lucia32
27. okt 2009

traky...a vieš, že ani nie? 😀 Možno len v tom, že nemám 4 deti ako ty...ty si dokonalejšia 😝 😀

lucia32
27. okt 2009

traky...nie sme tehotné???? 😕 😝 😀 😠 😅 😀

traktor
27. okt 2009

tak vedies no 😝 ale ja na nieco este pridem , neboj 😀 😀 😀

lucia32
27. okt 2009

sa teším 😀

simonito
27. okt 2009

Josi......fakt se nechci hádat...zachovám vám koníka ve staré dobré formě.....tím chci říct,že už o tom ani slovo.

Mmch....taky sem si sem přišla trošku postěžovat....a pozdravit vás,ale asi si nezasloužím slitování 😀 ....takže všem díky,máme se dobře.... 😝 😀

Tak papa 🙂zase někdy 😎

traktor
27. okt 2009

tak chces byt dokonalejsia? 😀 😀 😀 , ja uz nie sa zabetonujem, zamurujem, dam ohradu, neoholim,....nedobytna pevnost, ZAKAZ VSTUPU.... 😀

traktor
27. okt 2009

simo si tu vitana...a ukaz sa castejsie... 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre