Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

josifek
27. okt 2009

my jsme tady 😉 teda já jsem tady 😀 😀 😀 😀

voskovka
27. okt 2009

http://www.malvik.sk/Na-doma/hracie-deky/Otocna... ....pre tych čo imdetičky nechcu dvihať halvku..atd...
lucia-som ťa zdravila...nebavime sa? 😕

voskovka
27. okt 2009

ahoj josifek....

lucim
27. okt 2009

ahoj vosky, ahoj luci 🙂

tak si predstavte, ze sme sa kocikovali iba po dome, mala som tu 3 NAVSTEVY. no, veselo bolo. ale stihla som objednat ten fusak do sportaku. pouzivany. 😉

a vas docitat ... ja k tomu len tolko, specialne zalubene cmuky posielam ven, traky, lucke samy a josi 🙂 😵 😵

lucim
27. okt 2009

ahoj mia 🙂

josifek
27. okt 2009

ahojky 🙂 už jste v pořádku???? s malým Adámkem Lepší se to?

josifek
27. okt 2009

joj to se máme Lucim, se těšíme 😀 😀 😀 😀
Vosky je to fajné a my používáme gym balóm také to má stejný učinek 😀

voskovka
27. okt 2009

už som to tu pisala,že z nemocky ok,chodime na odbery,pečen sa čoraz viac lepši....hned ako sme došli z nemocky,nas zaočkovali.rotavirusy,pneumokoky a hexa prva...

josifek
27. okt 2009

vím četla jsem jen se ptám jestly to je lepší a asi je to je mocinky moc fajn 😵 posíláme Adámkovi pohlazení 😵

blani2
27. okt 2009

už jsem tu 🙂 dočítala jsem ....

ahojte všechny příchozí 😉

Josi, Dráčik je u nás asi měsíc taky. Z těch hraček mi naskakuje husí kůže 😀
Luci 😀
Lucim, mám vytipovaný stejný golfáč 😉 Mám na něj hodně dobré reference a teď přibyla další 🙂 Chcem jej pořídit malému na Vánoce. Kupovala jsem jeden z největších hlubokých kočárů a už nám zbývá necelých 10cm. Bez fusaku..

lucia32
27. okt 2009

voski...som bola mimo, tvoj príspevok som nezaregistrovala...ukladala som bobko...si na konci stránky 😀
Zdravím ťa vosky...

lucim
27. okt 2009

no vidite, ceske priatelky a to my sme tu museli s dracikom zit uz vela rokov, s tolkymi pokuseniami. 😀 😀

blani, aj nas kocik je vlastne kupeny na vianoce. 😝

blani2
27. okt 2009

Voski,to je fajn, že se lepšíte 😵 Jinak super deka. Už jsem na ni taky koukala, ale není na ni místo. Hrací deku máme už jinou a zabírá nám čtvrt obýváku 😖 Uvažuji o nafouknutí balonu...Josi, jsi s ním spokojená? My máme doma malého lenocha. Hlavičku drží, ale já se teda u toho pěkně zapotím, abych udržela jeho pozornost 😠

josifek
27. okt 2009

Blani jo je tam toho fůra to bude mít kam tahat Karamelka rodiče, tety a strejdy a bráchu a dědu s babi 🙂 🙂 🙂 🙂 a hlavně Kmotru a kmotra 😀 😀 😀 😀 .Prodavačka se smála že malá vypadá jak šušu panenka 😀 😀 😀 😀 prej kdybychom ji dali do regálu tak se určo prodá 😀 😀 😀 😀

lucim
27. okt 2009

ako sa cvici s dietatom na lopte? nafuknute to mam uz od tehu, v obyvaku

josifek
27. okt 2009

JJ Blani my jsme to cvičili hlavně když byla menší teď pase krásně a ráda pokud neusne 😀 😀 😀 .Ukázal nám to náš doktor a stačí k tomu i nafukovací balón co si sním hrají děti 😀 😀 😀

blani2
27. okt 2009

Lucim, lepší dřív, jak později 😀

blani2
27. okt 2009

Josi, zítra nafukuju 🙂

jennna
27. okt 2009

ahojky...

my ideme zajtra dať prepichnúť ušká.... JA SA HROZNE BOJíM!!!! 😒 😒 😒

josifek
27. okt 2009

Lucím položiš na bříško a pohybuješ dopředu co nejvíc a dozadu a pak na strany 😀 a pak můžeš položit na záda a dělat stejně působí to na děti i jako masáž 😉 Malá se u toho směje 😉 Vlastně je to podobka jako dělala Traky na nožkách jen bábo netlačí kosti 😀 😀 😀

josifek
27. okt 2009

Jennka budem na v8s myslet a už fukáme Diance ouška 😵

blani2
27. okt 2009

Jennka, ahoj

neboj, to bude rychlovka a Dianka bude fešanda 🙂 Chtěla jsem se zeptat, zda se ordinuje i ve svátek a vy vlastně zítra nic neslavíte 😉

josifek
27. okt 2009

Blani uvidíš bude se Jakoubkovi líbit, berou to jako hru 😉

samayka
27. okt 2009

ahojky

tak malá už spí, ale UM mi zas oprdela... nacucla sa z mojej mliekarne a zalomila... ale aj to je pokrok. len nech jej to chrústikovi dllllho vydrží 🙂

a s drahým sme // už oslávili 🙂))))))))))))))))))))))

blani - fuuuukame očička nech už sú zdravé... u nás sa hovorí, že aj obuvníkove (ševcove) deti chodia bosé. ale neboj, určite to bolo naposledy.

lucim - superský kočár, ešte že máte taký dom, že sa môžete voziť aj vo vnútri.. ja som sa napríklad u nás v chodbe učila korčulovať na kolieskových 🙂))

voskovka
27. okt 2009

ja som taka štastna prestastna že je ok....a dufam že sme si to už odkrutili a budu už dobre a pekne dničky... 😵
mne tu deku dnes poslala kamoška mailom....ale nam je zbytočna,ja mám deku po davidkovi... 😉
si neviem predstaviť drobca na baloniku...aby nepukol 😀

samayka
27. okt 2009

my chodíme cvičiť medzi detičky a používame také polovyfučané loptičky na to 🙂 alebo si ju prehnem cez stehno ako dnes... len ona kozička podvihla prdelku, skrčila nožky a odrazila sa a skoro preletela na druhú stranu.. ledva som ju zachytila 🙂)))))))))))))

josifek
27. okt 2009

Vosky nepukne vzpomeň si na léto i větší děti se po nich válejí 😀 a přejeme jen zdravíčko a pohodičku 😵

lucim
27. okt 2009

blani, tak ked budeme mat rovnake kociky, tak budeme musiet ist spolu kocikovat, co ty na to? 🙂 a kubickovi nech uz sa tie ocka daju do poriadku. aaachhh. aj vam cmuk a fuuuuuu. 😵

samyyyyy, cmuk eluske. len nech pekne travi. inak, ja som sa na kolieskovych ucila v kamaratovych 8ckach na chodbe pri vytahu na intraku a oplieskala som sa o zabradlie na schodisti. 🙂 a ako ste oslavili? kexikom?

jennka myslime na vas 😉

ideme skusit tu loptu teraz
hned.

josifek
27. okt 2009

Samy jo hold už budeme muset všechny hlídat děti jsou čím dál mrštnější 😀 😀 😀 my se pohybujeme jak housenka dopředu po bříšku, hlavně když jsme ne holého 😀 😀 😀

blani2
27. okt 2009

Samy, děkuji 🙂 jinak pššššššššššššššššt potichučku našlapuji i já, aby to spinkání Elušce vydrželo 🙂
a koukala jsem na video - to je smíšek a jak je radostně vzrušená. To znám 🙂

Josi, mm už nafukuje 🙂 moje dr. mi radila stejné cviky a ještě se dá přidat pohupování nahoru, dolu

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre