Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

josifek
27. okt 2009

Lucím to je tak pro děti akurát měl to i syn a moc rád se po tom válel a ono to i štěrkalo 😀 😀 😀
,,a kuki tatínové fotečky 😀 😀 😀
https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vRefer...

josifek
27. okt 2009

Luímko je velkéj 45x28cm 😉

lucim
27. okt 2009

uz kukam na hracky ...toto sa mi paci http://www.ihracky.sk/18502-aktivne-kocky.sk.ht...

mia ake umelecke akty a aky zverinec ...a hra sa s novym psikom? 🙂 🙂 🙂

josifek
27. okt 2009

Luci ty jsou skvělé pro děti mají je rády vlastně jakékoliv kostky 😀 😀 😀 😀

Psa zbožnuje pořád mu nadává a háže sním jak ho chytne je měkký a lehký takový muchlací 😀 😀 😀 😀

lucim
27. okt 2009

my mame len mensich plysovych mackov, vacsie zvieratko je lepsie?
valec som este neobjavila 🙂

josifek
27. okt 2009

Luci mají ho i chciccu ale je dražší 😉

traktor
27. okt 2009

valec kupis aj v draciku 😉

josifek
27. okt 2009

Vidíš traky nekukala jsem po něm až budu zdravá kuknu 😀 😀 😀

traktor
27. okt 2009
traktor
27. okt 2009

josi ja dracik milujem, uz mame snad vsetky hracky doma 😀 , predavacky nas tam uz dobre poznaju..uz le- tak co vam zas dame 😀 😀 , kedtam pojdes hned pri pokladni si pytaj , ze mas zaujem o dracik kartu, to len vyplnis, dostanes ich karticku a na kazdy nakup mas zlavu + vybrane tovary mas lacnejsie 🙂

josifek
27. okt 2009

Traky už máme syn nechal vyplnit 😀 😀 😀 😀 😀 sleva 7 % na vše 😀 😀 😀

lucim
27. okt 2009

traky ja som v modernych detskych hrackach este panna neposkvrnena, matne si pamatam svoje a potom uz nemam skusenosti. 😀

este toto ma oslovilo http://www.ihracky.sk/18893-maxi-detska-knizka.... 😉

traktor
27. okt 2009

a lucim ak chodis do dracika tak tam presne tie iste kocky co si dala link maju stoja presne 9,99 ak mas kartu tak lacnejsie 😉 , akurat mam pred sebou novy katalog, dnes nam dosiel domou, a su super veci pre babetka 🙂

traktor
27. okt 2009

a ten valec jetam tiez stoji 6,99

josifek
27. okt 2009

Lucím takovou knížku máme jen menší z Pompa dostaly jsme k narození, a máme i gumové pískací také supr 😉 😉 😉

traktor
27. okt 2009

tak taku knizku mame, vrelo odporucam, vnutri je stranka co susti, nieco tam piska....super pre nase deticky.... 😉

lusia_99
27. okt 2009

ahojte balulky som tu dlho nebola 😉
ak si najdem chvilku tak ma plne zamestnava farma 😀
ale myslim na vas stale my chyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyybate 😵

lucim
27. okt 2009

kartu mam... a preco mne nechodi katalog ? aby som neminala? 🙂 😠

lucim
27. okt 2009

tak skocim niekedy do draka, uz mam vybrane, diiiiiky kocky 🙂
cau lusiiiiiiiiiiiiii

lusia_99
27. okt 2009

Luci preco nemozem pisat odkazy na farme???? 😕
jej to su o chvilke Vianoce ja som este vobec neuvazovala nad darcekmi ale tou knizkou te ma inspirovali 😉 🙂

josifek
27. okt 2009

čau Lusi. Luci není zač 😉

ani3012
27. okt 2009

luci aj ja mám kartu a nechodí mi katalóg 😠

traktor
27. okt 2009

http://www.panoic.sk/ekatalogy/dracik2_sk.htmc, taketo hracky zo zvukomsu super, staci ked mu kupis jednu, vsetky su podobne......je to super ked si do toho bucha ruckami vyjde zvuk a on pozeraze co sa deje....dobra je i ta hracka celkom hore, to hraje a neskor ked uz bude vediet chodit si ju moze tahat.....

ani3012
27. okt 2009

nefunguje ☹

traktor
27. okt 2009

aha tak prd mi ukazalo...ale mrkni sa tu na dracik katalog - tam ti ukaze novy katalog a mozes si v nom listovat, ...fakt sa oplati mrknut...a na str. 13 dole jepyramida s kruzkou a kociek to je tiez super a za par korun

traktor
27. okt 2009

ta knizka je fakt super lusia, a ked si mozes vybrat, tak si vyber latkovu....mame aj taku tu umelu...nic moc a sa trha...latkovu moze zuzlat kolko chce, vyperies.... 😉

lusia_99
27. okt 2009

traki dik 😉 umelu taku malinku sme dostali pri krstinach ale nad tou latkovou pouvazujem 😀

traktor
27. okt 2009

a ked si uz listujete, tak na str.13 v strede je taky motil od fisher price za 2,99 tak to je u nas hracka cislo jeden....perfektna do ruky, kridelka sustia....uzasnaaa matko bez nej nikam nejde.... 😉

ani3012
27. okt 2009

ako som tam tak kukala,tak veľa vecí je v akcii za takú cenu,čo som pred letom kupila za tu istu.
Aby ste mi rozumeli akciová zľava = cena pred letom
Kupovala som napríklad ten hovoriaci telefón a aj hviezdičku,čo hra hudbu a na stenu sa premietaju obrázky a spolu som platila za ne 34 eur

traktor
27. okt 2009

lusi je fakt super, mi sme si ju dnes citali, az z nej kvapkalo 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre