• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Júlovo - červencové slniečka 2009

5. októbra 2016 
holky vcera se mi povedlo super videjko :wink: mala pasla koniky a chytala hracku pred sebou, ale tou namahou si taaak prdla a pak si pro jistotu jeste krkla! No nemelo to chybu....zas dalsi perlicka do archivu :grinning:
27. okt 2009 o 22:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja vam poradim ..je velmi dobre kupit si lyzicku s takou dlhsou ruckou.. umelu a pre deticky ale dlha rucka....a davat ju babetku tak viac do pusy....ak mu date len tak na kraj tak to vypluje ...ono este nevie co s tym jazyckom ma robit, nebat sa mu tu lyzicku strcit viac do pusy...a v malickom mnozstve...
27. okt 2009 o 22:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aspi tak to hod sem... :slight_smile:
27. okt 2009 o 22:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aspi hod to na youtube , nech sa aj my potesime :slight_smile:
mne sauz zase videa nedaria, krpec sa naucil pozovat pred fotakom, vzdy hodi roztomily kukuc, cize teraz ked vidi fotak, tak zapozuje a prestane v cinnosti. :unamused:
jo jinak luci co kalendare? my uz je mame doma a vypadaj krasne :slight_smile: a jeste jsme nechali udelat takove ty snehove koule a vevnitr je fotka akorat ze v nich nepada snih ale srdicka :dizzy_face:
jo jo vanoce budou letos kraaaaasneeee :dizzy_face: tatka uz planuje jak na zahradu koupi svitici soby! :grinning:
aspi dnes prisli asu parrraaadne, uz som ho par krat prelistovala a 3 dnesnym navstevam ukazovala. :slight_smile:
ake velke su take soby a co stoja? :grinning: :grinning: :grinning: to mateda nenapadlo este :grinning:
jaeste chcem dat urobit normalne fotky, tiez su teraz v zlave.
27. okt 2009 o 22:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky zkusim ale bude to nejakou chvili trvat :sweat_smile:
27. okt 2009 o 22:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
taky uz jsem je ukazovala navstevam :dizzy_face:
ja ti nevim to ma v pacu tatka :grinning: vzdycky si u tohohle vzpomenu na ten film jak ten blaznivej otec kazdy vanoce rozsvitil cely dum zarovkama a pred nim ty soby i se sanemi ze v celem meste poklesl proud :grinning: :grinning: ale ted si nevzpomenu jak se to jmenovalo :grinning:
tak letos to bude asi u nas podobne :grinning:
27. okt 2009 o 22:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tiez neviem aky to bol film, ale tu scenu si pamatam :grinning: :grinning: :grinning:
27. okt 2009 o 22:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ja idem do postele, uz velmi klipkam :grinning: , videjko si pozrem rano....musim pozbierat urodu :grinning: , tak dobru nocku vam aj vasim chrobacikom... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
27. okt 2009 o 23:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aspar ty mas inu pamat :slight_smile:
traky dobruuuuuuuuuuu :slight_smile:
27. okt 2009 o 23:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Clark Griswold, to je obľúbená postavička... :wink:

ale už naozaj padám, dobrú noc...
27. okt 2009 o 23:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
taaak a je to ufff :slight_smile:
kdo zustal at se mrkne http://www.youtube.com/watch?v=L3fqlpDcpow :grinning:
27. okt 2009 o 23:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoooj aspi, ja som prisla zbalit notas a kukam, ze videjko tak som este scumla a malinkaa je uzasnaaa, akurat ten prd som nezachytila? nepocula? necitila? :grinning:
27. okt 2009 o 23:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby co to riesite za kalendare vsetky???
27. okt 2009 o 23:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aspin uz mi to taha, ale mojmu pomalemu pocitacu to potrva, kym to kuknem v kuse
zuuuuz, na happyfoto.sk bola zlava na kalendar s tvojimi vlastnymi fotkami ... dnes nam prisli domov hotove.
27. okt 2009 o 23:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prd je slyset pred tim nez ji reknu ze je to odmena :grinning: on neni moc slyset ale v realu to bylo fakt neco :grinning:

kalendare s fotkama prdolek :wink: nechali jsme je udelat pro rodinku :dizzy_face:
27. okt 2009 o 23:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeeeeej, to je rozkosne, marketka je fakt sikovna a krasna, a tie jej kukadla. som z nich furt paf. :slight_smile:
27. okt 2009 o 23:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
diky vam zeny :dizzy_face: vyridim :grinning:
jdu taky zalehnout...zitra jedeme na vylet tak abysme vubec vylezly :wink:
paaaaaa
27. okt 2009 o 23:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mam zhasnut? dobruuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu :dizzy_face:
27. okt 2009 o 23:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ja som ten prdík počula :grinning: Supre video, prdg-grg :grinning: :grinning: :grinning:
28. okt 2009 o 07:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bre ranko,
no tak prvy prispevok, to sa mi uz davno nepodarilo. Matusko este taha, ale uz sa sem-tam pomrvi, takze o chvilu ranajky. Vlastne uz od 7 h cakam. Idem si kojo cajik uvarit. Pekny den vsetkym :slight_smile:
28. okt 2009 o 07:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hojky... fúha... ani ja som tu v ranných hodinách nebola sto rokov...

dianka je už hore , rozkrikuje sa po celej izbe... trénuje hlasivky na superstár..... :grinning:

už mám zovretý žalúdok z toho, čo ideme dnes na tie ušká...
28. okt 2009 o 08:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jajona: som ťa ubehla :grinning:

chcela by som poprosiť maminky,keby mi hohli poradiť,ako dať ATB. Evička mi ich vypľúva ako gejzír.Všetko mám lepkavé :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Skúšala som to ako pri staršom- chytiť za líčka a podržať.Včera mi odporučila jedna známa,že mám chytiť aj nos :confused: a malej zabehlo a potom mi to vyvrátila. :angry:
28. okt 2009 o 08:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bré ránko... :slight_smile:
28. okt 2009 o 08:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jenka a idete dať prepichnúť alebo nastreliť ?
28. okt 2009 o 08:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj luci
28. okt 2009 o 08:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani...prepichnúť
28. okt 2009 o 08:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dnes strašná noc :stuck_out_tongue_closed_eyes: , 4x hore :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes:
28. okt 2009 o 08:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok