• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Júlovo - červencové slniečka 2009

2. februára 2017 
ahoj josi :dizzy_face:
28. okt 2009 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ineska malý je sladký smíšek :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Traky no co dodat Matějko je frajer :wink: :wink: :wink: :wink: šikovný :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
28. okt 2009 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lucia supr židlička a kšíry se dají koupit takové do kočárku stojí asi 150 kč přiděláš a budeš spokojenější :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
28. okt 2009 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
josi a v tom najlepsom mi dosla baterka..... :grinning: :grinning: :grinning:
28. okt 2009 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Neva i tak je šikulka, my se zatím točíme jen na boček :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: , ale dlouho nebude trvat a bude to už přetočení celé :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. okt 2009 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby dakujem ste zlate, skusala som vsetko okrem traky toho olivoveho oleja :unamused:
tu svestkovu stavu vyskusam zajtra, doma nemam slivky :cry:
traky ja som necakala, vsetci vratane dr. mi hovorili, ze zatial je to ok ale uz to zacina byt akutne :confounded: :unamused: :frowning2:
28. okt 2009 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ešte som prišla mrknúť...
Traky, tvoj malý je kanon :grinning: , šikovníček šikovný...kolko pixelové foťáky máte baby, mne vychádzajú škaredé rozpixnuté videá a kamerou velmi nie čo natáčať :stuck_out_tongue_closed_eyes:
A sa pochválim, dnes sme pásli ovečku...síce len jednu, ale my sa budeme zlepšovať :grinning:
28. okt 2009 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano je to uz velmi dlho , fakt skus ten olej, uz za to nic nedas...a skusas aj rr?nic ani trosicku?
28. okt 2009 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Babyzuz...aj ja som dávala malej slivkovú šťavu a sa zoserkala, ale my kadíme skoro každý deň, ja som jej ju dávala kvôli prdíkom :wink:
babyzuz držíme palečky aby byl Davídek pokakaný až za ouškami.Jěšte vím že mě kdysi u syna pomohl vývar z rýžě....to poradila naše babi no ale nevím jak na kom učinkuje :wink:
Baby a ked kojíš neskúsila si sa pýtať Annag?Tu na konovi.
Ryžový odvar sťahuje, sa ordinuje pri hnačkách :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ryzu nie, ta ho este viac zapecie, ked tak dlho nekakal....a iny kompot nemas?myslim ze je to jedno aky, ked po nom nakojis malo by to ist....
28. okt 2009 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Idem ja hajki...papá
28. okt 2009 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Luci nám pomohl naopak :wink: říkám každé dítko jinak reaguje, ale je fakt že jsme byli roční :wink:
28. okt 2009 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No nic jdu hají mamulenky snad se zítra dostanu na Koníka :wink: :wink: :wink: Cmuky cmuky cmuk všem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
28. okt 2009 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luci , josi dobru noc :slight_smile:
28. okt 2009 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vinka plne kojim a neskusala som sa jej pytat, chodim len do tejto temy a ani ma to nenapadlo

josi ako urobim ten vyvar z ryze?

luci tu stavu mu mam dat normalne vypit? kolko?
28. okt 2009 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mozes normalne na lyzicku alebo do cajika...a vyvar nie ten fakt stavia...ten sa odporuca pri hnackach....
28. okt 2009 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inac pre baby ktore nekoja a davaju UM a ich deticky zapeka je velmi dobre davatvyvar z ovsenych vlociek a do toho zarobitUM, jednak jeto syte a jednakto zmekci stolicu... :wink:
28. okt 2009 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A segedín si si ešte nevarila? :confused: Tak ju nájdeš v dojčatách v téme dakujeme Annag.Skús ona do teraz ešte asi každej poradila.No mne povedala,že raz sa vykaká.že nemusí aj 3 týždne kakať.Dobre čítaš 3 týždne tak neviem.
28. okt 2009 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oki, vyvar nie, skusim mu dat stavu na lyzicku, kolko asi tak moze tych lyziciek stavy aby toho zase nedostal vela :unamused:
Baby a malý má bolesti alebo tvrdé bruško?
Babyzuz, najprv skús šťavu zo sliviek...vyvar slivočku vo vode, na kašu a daj mu šťavičku...
Čo ja viem ryža sťahuje, možno skôr vývar z vločiek...obsahuje vlákninu...na 3 dcl vody 1 polievková lyžica ovsených vločiek...
28. okt 2009 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Traky...nepredbiehaj sa :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

Šťavy 2-3 kávové lyžičky....

Ja fakt idem, paps :slight_smile:
28. okt 2009 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vinka nema praveze bolesti, ani tvrde brusko a segedin som nevarila, sa vyhybam kapuste a vlastne ani neviem preco?!
a skusala som aj rr vcera a nic
28. okt 2009 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No ryžu isto nieeeeeeeeee.Tie vločky áno ale ryžový odvar je pri hnačkách.
28. okt 2009 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte bambulky ... mmmm babyzuz u nas sa vdzy kaka viacej ked zjem vela mrkvy ... zeleninova polievka s veeeelaaaa veeeellaaaa mrkvickou a v ten den bolo nakadene v kazdej plienke :slight_smile: neboj Davidko bude oki
28. okt 2009 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
presne ako pise vinka ryzu nieeeeeeeeee ta zapekaaaa respektive ten odvar sa dava fakt ked dieta hnackuje
28. okt 2009 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok