Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

traktor
28. okt 2009

ahoj josi 😵

josifek
28. okt 2009

Ineska malý je sladký smíšek 😀 😵 😵 😵 😵
Traky no co dodat Matějko je frajer 😉 😉 😉 😉 šikovný 😵 😵 😵 😵

josifek
28. okt 2009

Lucia supr židlička a kšíry se dají koupit takové do kočárku stojí asi 150 kč přiděláš a budeš spokojenější 😵 😵 😵 😵

traktor
28. okt 2009

josi a v tom najlepsom mi dosla baterka..... 😀 😀 😀

josifek
28. okt 2009

Neva i tak je šikulka, my se zatím točíme jen na boček 😵 😵 😵 , ale dlouho nebude trvat a bude to už přetočení celé 😀 😀 😀 😀

babyzuzana
28. okt 2009

Baby dakujem ste zlate, skusala som vsetko okrem traky toho olivoveho oleja 😒
tu svestkovu stavu vyskusam zajtra, doma nemam slivky 😢
traky ja som necakala, vsetci vratane dr. mi hovorili, ze zatial je to ok ale uz to zacina byt akutne 😖 😒 ☹

lucia32
28. okt 2009

Ešte som prišla mrknúť...
Traky, tvoj malý je kanon 😀 , šikovníček šikovný...kolko pixelové foťáky máte baby, mne vychádzajú škaredé rozpixnuté videá a kamerou velmi nie čo natáčať 😝
A sa pochválim, dnes sme pásli ovečku...síce len jednu, ale my sa budeme zlepšovať 😀

traktor
28. okt 2009

ano je to uz velmi dlho , fakt skus ten olej, uz za to nic nedas...a skusas aj rr?nic ani trosicku?

lucia32
28. okt 2009

Babyzuz...aj ja som dávala malej slivkovú šťavu a sa zoserkala, ale my kadíme skoro každý deň, ja som jej ju dávala kvôli prdíkom 😉

josifek
28. okt 2009

babyzuz držíme palečky aby byl Davídek pokakaný až za ouškami.Jěšte vím že mě kdysi u syna pomohl vývar z rýžě....to poradila naše babi no ale nevím jak na kom učinkuje 😉

vinka
28. okt 2009

Baby a ked kojíš neskúsila si sa pýtať Annag?Tu na konovi.

lucia32
28. okt 2009

Ryžový odvar sťahuje, sa ordinuje pri hnačkách 😝

traktor
28. okt 2009

ryzu nie, ta ho este viac zapecie, ked tak dlho nekakal....a iny kompot nemas?myslim ze je to jedno aky, ked po nom nakojis malo by to ist....

lucia32
28. okt 2009

Idem ja hajki...papá

josifek
28. okt 2009

Luci nám pomohl naopak 😉 říkám každé dítko jinak reaguje, ale je fakt že jsme byli roční 😉

josifek
28. okt 2009

No nic jdu hají mamulenky snad se zítra dostanu na Koníka 😉 😉 😉 Cmuky cmuky cmuk všem 😵 😵 😵 😵

traktor
28. okt 2009

luci , josi dobru noc 🙂

babyzuzana
28. okt 2009

vinka plne kojim a neskusala som sa jej pytat, chodim len do tejto temy a ani ma to nenapadlo

josi ako urobim ten vyvar z ryze?

luci tu stavu mu mam dat normalne vypit? kolko?

traktor
28. okt 2009

mozes normalne na lyzicku alebo do cajika...a vyvar nie ten fakt stavia...ten sa odporuca pri hnackach....

traktor
28. okt 2009

inac pre baby ktore nekoja a davaju UM a ich deticky zapeka je velmi dobre davatvyvar z ovsenych vlociek a do toho zarobitUM, jednak jeto syte a jednakto zmekci stolicu... 😉

vinka
28. okt 2009

A segedín si si ešte nevarila? 😕 Tak ju nájdeš v dojčatách v téme dakujeme Annag.Skús ona do teraz ešte asi každej poradila.No mne povedala,že raz sa vykaká.že nemusí aj 3 týždne kakať.Dobre čítaš 3 týždne tak neviem.

babyzuzana
28. okt 2009

oki, vyvar nie, skusim mu dat stavu na lyzicku, kolko asi tak moze tych lyziciek stavy aby toho zase nedostal vela 😒

vinka
28. okt 2009

Baby a malý má bolesti alebo tvrdé bruško?

lucia32
28. okt 2009

Babyzuz, najprv skús šťavu zo sliviek...vyvar slivočku vo vode, na kašu a daj mu šťavičku...
Čo ja viem ryža sťahuje, možno skôr vývar z vločiek...obsahuje vlákninu...na 3 dcl vody 1 polievková lyžica ovsených vločiek...

lucia32
28. okt 2009

Traky...nepredbiehaj sa 😝 😀

Šťavy 2-3 kávové lyžičky....

Ja fakt idem, paps 🙂

traktor
28. okt 2009
babyzuzana
28. okt 2009

vinka nema praveze bolesti, ani tvrde brusko a segedin som nevarila, sa vyhybam kapuste a vlastne ani neviem preco?!
a skusala som aj rr vcera a nic

vinka
28. okt 2009

No ryžu isto nieeeeeeeeee.Tie vločky áno ale ryžový odvar je pri hnačkách.

zaba2707
28. okt 2009

ahojte bambulky ... mmmm babyzuz u nas sa vdzy kaka viacej ked zjem vela mrkvy ... zeleninova polievka s veeeelaaaa veeeellaaaa mrkvickou a v ten den bolo nakadene v kazdej plienke 🙂 neboj Davidko bude oki

zaba2707
28. okt 2009

presne ako pise vinka ryzu nieeeeeeeeee ta zapekaaaa respektive ten odvar sa dava fakt ked dieta hnackuje

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre