Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

inneska
28. okt 2009

5500€????? 😕 😕 😕 😕

babyzuzana
28. okt 2009

5,50 ved to je malo nie?

traktor
28. okt 2009

ja som v korunach 5500 korun...a to som si predplatila za15 eur 8 mega naviac a oni mi poslu taky ucet...sa osaleli, som to tej slecne pekne vysvetlila a ona no jasne to musime reklamovat...a ked sa neozvem, zaplatim....ze cosi oni myslia...takto okradat.... 😠

traktor
28. okt 2009

lucim a vies kolko krat som mazala, kym sa mi podarilo ho natocit... 😀 a ked uz bol v svojom zivle...islo to samo od seba...bol taky divy...tak mi skoncila baterka na fotaku...no na zaplakanie...dvihal ritulku asa normalne odrazal nozkami....neviem co mu bolo, bol ako ta baterka...duracelka ci ako? 😀 😀 😀

vendulacky
28. okt 2009

jinak , nevím, jestli jste četly, co jsem napsala...práskla jsem to segram a veronice a každá si přišla už min. na 3 plné kravíny 😀 😀 😀 😀 😀

traktor
28. okt 2009

a ako to robis, som nepochopila 😀 😅

lucim
28. okt 2009

ven to si robila s adoptovanou kravou? dnes? lebo mne ju vcera odratalo normalne z darov.

traky na com slape matko, na mm? 😝 a na com mamina? 😀 inak, som cvicila s malym to co ty a straaasne sa mi rehnil ale ja som nevladala .. ine brusaky nozaky. 🙂

inneska
28. okt 2009

jáj ven...mne sa to podarilo tiež 😀 vkladala som krafky a z darčekov furtom neodbúdali 😀 😀

traky...no to je dosť tolko za net..ešte že tak 😉

traktor
28. okt 2009

som hovorila ze tie cvikysu super...ale len pre deti 😀 😀 😀 😀 , ja slapem ...ze slapem 😀 😀 😀 , no ja slapem na kakavku 😝

vendulacky
28. okt 2009

krávu z giftu strčíš rovnou do kravína a ona se ti připočte a zároveň je stále v giftu, takže opakuješ dokud dává🙂) Říkáme tomu neverending cow🙂)) Já se stračenou naplnila 3 kravíny 😅 Míša s veronikou plnily s růžovou-adoptovanou...zkuste, před chvilkou jsem hodila krávu na zeď FB....ale musíte mít ten "dojící kravín-budovu" 🙂)

traktor
28. okt 2009

in je to vela ked viem, ze mam platit do 1000 korun a pride mi 5500- trosku velky rozdiel, nie? 😠

traktor
28. okt 2009

a som dostala darcek od lucim skocilo to tam...a prd som dostala.... ☹

lucim
28. okt 2009

ven kraviny mam tri, mam dokupit? 🙂))

vendulacky
28. okt 2009

traky, kde je to video? já chu taky vidět🙂

inn, ček by nevěřil, jak se může podojit jedna kráva🙂)

jinak k té švestkové šťávě, mně tu radili namočit přes noc sušenou švestku do vody, druhý den jsem pro jistotu ještě ten výluh zředila ještě s vodou a stříkačkou to dávala emmě, když ještě taky nekadila...a do 5 min. řvala, bolelo bříško...a ještě se nepokadila🙂)
Jinak u nás zabírá salát s Knorr zálivkou, do pár hodin je obstřik v plínách🙂

vendulacky
28. okt 2009

lucim, jestli nemáš jeden třeba plnej, tak zkus doplnit, jestli to bude fungovat...ale ty máš peněz jako šlupek, tak dokupit můžeš do forotu🙂)

traktor
28. okt 2009

ja mam 5 kravinou, vzala som darovanu kravu...nic, kupila som kravu nic...a este som ani tie nevedela chudatka tamvtrepat...no je to normalne.... 😀 😀 😀

traktor
28. okt 2009

ven uz si ho videla, ja ho mam dnes vsade... 😀

vendulacky
28. okt 2009

traky a když jsi tu krávu hodila rovnou do kravína, tak ti z giftů zmizela? Pač 5 lidem to už dnes fungovalo... 😕 Máš farmu asi na nějakým svatým pozemku, nejde ti tam hřešit a okrádat🙂)

vendulacky
28. okt 2009

aha, já myslela, že je nějaký jiný, kde s matějem cvičíš ty, páč na tom videu předcvičuje jen matěj🙂

lucim
28. okt 2009

ven, tomu sa hovori klonovanie 😀 doplnila som 1 kravin.

vendulacky
28. okt 2009

lucim 😀 😀 😀 😀 😀 ale pssssssst (za chvilku budem mít víc kravínů než políček 😀 😀 😀 😀 )

traktor
28. okt 2009

matko kaka v pohode asi v kazdej tretej plienke mame pozdrav....mamicka papa vsetko / ved tak aj vyzera 😀 😀 😀 / tak mu to robi asi dobre- teda este som nejedla kapustu...ostatne uz ano / kapustu to mam strach, sesterka ked mala malu tak zjedla na vianoce kapustnicu a skoncili v nemocke s katarom a od vtedy to je vo mne ze kapusta nie..... 😅

traktor
28. okt 2009

kde cvicim aj ja mam v albume len fotky, mrkni...vidno mi tam len labky.... 😀 😀 😀

traktor
28. okt 2009

co je to gift 😅

vendulacky
28. okt 2009

traky, no já jsem tuhle neodolala a to byla opravdu krušná noc...takže kapustu taky nee 😅 a pak nemůžem ocet (moje oblíbené rajčata s mozzarelou), utopence, vínečko.....a pikantní taky ne..

vendulacky
28. okt 2009

traky, ten gift box (dárková krabice)..jinak anglicky je gift dárek, ale německy jed🙂))

traktor
28. okt 2009

ja pijem len vodu a kakavko a karo...a je jedno cisom tehu, ci som kojo, ci som len taka obycajna iva.... 😀 😀 😀 ine nepijem nikdy ani na silvestra...

traktor
28. okt 2009

no tak ani to mi nefunguje...takze ja musim poctivo...no teeeeeda 😝

traktor
28. okt 2009

sa nehanbia matke 4 deti toto urobit...nonono

vendulacky
28. okt 2009

aháááá, krásný!!

koukám tvoje holky mají úplný barbie království 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre