Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

vendulacky
28. okt 2009

traky, třeba ti to půjde zejtra...a ne že to práskneš FV programátorům!!!! 😀 😀

čoveče, já piju všechno co teče...i vodu od okurek 😀

lucim
28. okt 2009

tak, do noveho kravina mi vcuclo zvysne 2 kravy, uz sa neklonuju. 😉
traky obyc neobyc iva 🙂 ty si nasa zlata traky 🙂

lucim
28. okt 2009

vodu od okurek aj jaaaaaa 😝

lucim
28. okt 2009

ale dnes som uprednostnila cabernet savignion 🙂 decko.

traktor
28. okt 2009

a ide mi to ....a ked som bola v najlepsom tak sa ukazalo ze porucha ... 😀 😀 😀 😀

vendulacky
28. okt 2009

míše se to stalo taky, vzala pak novou kravku a dojila dál🙂
...bože, musím do neděle dodělat něco do práce a nějaks e to nemá konce...a hlavně mám furt po večerech něco jiného na práci 😀

traktor
28. okt 2009

normalne som poviberala kravy uz s plneho kravina, ze kravin dalsi zajtra dokupim , a dalej pridavalo a pridavalo...a asi usudili ze uz som bars hamišna tak dali radsej ze porucha 😀 😀 😀

vendulacky
28. okt 2009

lucim, já si dnesk po dlouhé době otevřela třetinku prazdroje, mnaaaaaaaaaaaaaaam (dobrý na mlíko 😀 )..já ted týdny chlastám po večerech meltu na litry a už mi leze i ušima🙂)

traky, supeeeer!!!

lucim
28. okt 2009

potvorky vymyslave 🙂

traktor
28. okt 2009

a lucim vies ze som si uz na to meno zvykla...som bola minule v obchoda ku ...a ze traky...a ja ze noooo....ato pani kupovala decku traky.... 😀 😀 😀

traktor
28. okt 2009

ha a same alkoholicky tu....deti im potom dobre spia a oni si konuju....no teeeeda 😀 😀 😀 😝

vendulacky
28. okt 2009

poslala jsem vám krávy🙂

inneska
28. okt 2009

som zberala tekvice 😝

ale idem spať...únava vyhráva 😅 ráno vás ešte pozdravím a potom asi až v nedelu sa ozvem 😉 budem vám chýbať? 😀 😀

dobrú nocku všetkým 😵 😵

inneska
28. okt 2009

traky..ty si iné číslo 😀 😀 😀

vendulacky
28. okt 2009

prrrrrd, emma mi po pivu nespí ani o vteřinu dýl...a já na to tak spoléhala 😀 😀 když si dám tak takhle večír, kojíme až okolo 2-3, to už je šicko het 😀 ...a vitamín B jí neuškodí 😀

vendulacky
28. okt 2009

inn, dobrou a hezkej víkend 😲

traktor
28. okt 2009

ven dik za kravu , jednu dalo naviac, chcela som dalsiu a normalne zmizla ani ju nepripocitalo...baby asi nam na to prisli.... 😀 😀 😀

traktor
28. okt 2009

in dobru..... 😵 😵 😵 😵

traktor
28. okt 2009

ven u vas je dnes piatok, ci co...ze vikend 😀

lucim
28. okt 2009

jaaaj,ma furt ma zamestnavate tou farmou, ale kto by odolal? 😉 idem este trosku dosadit, tusim mi vyde o chvilu na dalsi level ... a vytiahnut tu ven-kravku 🙂
inn dobruuuu

traktor
28. okt 2009

aha...som si vsimla len dobru...ja som rychla...uz viem.... 😀 😀 😉

vendulacky
28. okt 2009

ááááá, ssssssviněěěěěě, chtěla jsem si koupit ještě jeden kravín, pač mi to furt funguje a limit jsou 4 kravíny 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

traktor
28. okt 2009

a budes chybat,,,tak raz dva nazad, ziadne vybalovanie a zbytocne zdrzovanie.... 😀

traktor
28. okt 2009

ven ako to ze 4 ved ja mam 5 kravinou, co som vynikmka.....a zajtra chcem kupit 6 bo mam kravy vsade okolo 😀 😀 😀

lucim
28. okt 2009

ven, tvoja klonka sa mi rozmnozila uz len na 2 🙂

vendulacky
28. okt 2009

áále, innes jak říká na víkend k svokre, tak už mám zítra víkend🙂) a vůbec mám od rána čtvrtek....no jo mateřská...

vendulacky
28. okt 2009

lu 😀 😀 😀
já mám v giftu růžovku a na nápad traky jsem vyndala stračeny z kravína a doplňovala růžovkama🙂) a ted mám stračeny venku, růžovku stále v giftu a nechce mi to dát kravín...asi mi ho blokly🙂))

traktor
28. okt 2009

skus zajtra dnes nam nato prisli...zeby nam blokly aj kravyaj kravin...som normalne isla este raz spocitat a mam fakt 5 kravinou... 😀 😀 😀

traktor
28. okt 2009

no idem aj ja spat, ved uz je skoro dnes.... 😀 😀 😀 tak dobru noc, ci rano ci co je a o chvilku som nazad... 😀 😀 , papa 😵 😵 😵

vendulacky
28. okt 2009

asi jo máme po fťákach...

tak brou, taky balím fidlátka...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre