• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Júlovo - červencové slniečka 2009

5. októbra 2016 
taaak sme sa napapali prebalili porkecali obliekla som ho ale von sme nesli lebo leje ... tak som dala kociar na balkon a maly tam drieme ... alebo nie prave mrnci idem ho kuki
29. okt 2009 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vypadol mu cumel tak preto ten krik ... snad uz bude ok ... ja dnes idem pokracovat v robeni vencekov ... aby sme to do vikendu stihli :slight_smile:
29. okt 2009 o 12:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luc a to co si Natke vydrazila tie pyzamka oni su nove ze?
29. okt 2009 o 12:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
velmi nechapem ako tie mimiaukcie funguju :confounded:
29. okt 2009 o 12:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
JojChiarinka je zlatá.No to Viva je jak 100 diablov.Ale ona taká nebola.Ale mne suseda vysvetlila,že má staršieho brata a ked chce niečo mať tak musí sa prebiť.No a mne rohy stoja na hlave. :angry: :angry: Joj ale spravila som Damiánovi album.Lebo on nemal kedže fotky neboli fotené digitálne.Všetke som skenovala do pc.Tak sa pozrite čo máme doma.Nájdete to na konci jeho albumu. :grinning: :grinning: :grinning:
29. okt 2009 o 13:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zaba to musíš vydražiť myslíš toto? :confused:
29. okt 2009 o 13:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ale to musíš byť zaregistgrovaná a potom môžeš ale po určitj dobe.?Myslímsi,že po týždni asi môžeš začať dražiť..No ale treba z rozumom či sa to vyplatí.Lebo mne sa niekedy zdá,že tam si navzájom pribíjajú ceny ked to sledujem. :unamused:
29. okt 2009 o 13:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vinka pěkně jsi to popsala něco se hodí vydražit něco né :wink:
29. okt 2009 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bola som tam nejak som sa na tych mimiaukciach pozabudla tak uvidime ... skusila som dve supravicky kuki nato

http://www.mimiaukcie.sk/sledovane_aukce.php

ja som sa tam uz registrovala .. len velmi nemam vztah kupovat pouzivane veci ... ale az teraz som si vsimla ze sa tam daju drazit aj nove .. teda ked lu vydraila Natalke tie pyzamka vtedy mi to docvaklo ... necudujte sa sak som blondava :grinning:
29. okt 2009 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
žabka, neukazuje nám to, asi si zle skopčila...ja väčšinou kupujem nové, ale občas niečo za kačku aj použité...ale to sa len tak nenájde, že josi???? :grinning:
29. okt 2009 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Luci pokud to stojí za to proč to nekoupit malé dětičky to většinou ani nezničí :wink: :wink: :wink: a my stím uděláme parádu :grinning: :grinning: :grinning: jo hold musí se číhat, a číhat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. okt 2009 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
andrisek moc dakuje josifek

joj kakanie-dufam, ze budete ok-drzime palce...

musim si najst cas a konecne popozerat album vsetkym...len mm ma dovolenku a od pondelka sme nakupovali...ideme upratovat a vyhadzovat a ak je cas...hra sa on...a navecer, ked vidim na jedno oko...ma pusti k PC...a to uz k nicomu..
29. okt 2009 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
http://www.cesky.bess.sk/?p=productsList&iCategory=45&sName=!Novinky!
holky kuki my jsme si nechaly dělat samolepky na auta , a pak jsem Simonce nechala udělat šátek se jménem :grinning: :grinning: :grinning: bude mít k vánocům ponosí v létě :grinning: :grinning: :grinning:
29. okt 2009 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
josifek-ja som od nich mala ticko a nejak sa zbehlo..idem ho podarovat tehule setranicke, co nosi 36...by jej malo byt akurat...tak mam na nich tazke srdce..trosilinku
29. okt 2009 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
josi..už robia aj mikinky a bundičky? pekné...
29. okt 2009 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jj my nechaly udělat tento šátek :grinning:
http://www.cesky.bess.sk/?p=productsMore&iProduct=520&sName=Univerz%E1lna-%9Aatka-biela-S-MENOM-(potla%E8-srdie%E8ka)-

Brin moc pěkné věcičky to jsou a věřím že se nechceme zbavovat těhu věcí já je mám také doma :grinning:
29. okt 2009 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=1449158 - toto by mala byt jedna supravicka
29. okt 2009 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
29. okt 2009 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sa mi zacalo budit dieta boze on niekedy ked sa zobudi je hned taky nervny ... ze dovi ... ale snazi sa tlacit chudak a nic mu zatial neslo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. okt 2009 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
žabka moc pěkné soupravy :wink: a supr ceny :wink:
29. okt 2009 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zaba..ta druha sa mi paci...herma ma drahe veci a pekne, drzia tvar aj farby..David dostal..a Andrejko znosi a vyzeraju ako nove
29. okt 2009 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no uvidime ci sa nam niektora z nich zadari :slight_smile:
29. okt 2009 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zaba tú prvú čo si dala link ti už niekto prebil.Teraz som pozerala. :wink: Ale tá druhá je krásna. :slight_smile:
29. okt 2009 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano vsimla som si este pockam ci niekto bude bit ... a ja udriem ako posledna :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. okt 2009 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pekné žabka :wink: ...ja som to nevidela :stuck_out_tongue_closed_eyes: , to asi preto, že okukujem len v ružovom :grinning:

brin brin ahoj...Andrejkovi posielam k výmesačiu veľkú pusu...
29. okt 2009 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj my gratulujeme k 3 mesiacikom Adkovi a veeelku pusu posielame :slight_smile:
29. okt 2009 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mooooooooooooooooc dakuje
29. okt 2009 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
29. okt 2009 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jéj Brinz malému véééééla šťastíčka prajem. :wink:
29. okt 2009 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sa dnes chudak po dlhej dobe vygrcal prudom...on bol na nerv...aj my....ale uz je to za nami...
29. okt 2009 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok