Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

zaba2707
29. okt 2009

taaak sme sa napapali prebalili porkecali obliekla som ho ale von sme nesli lebo leje ... tak som dala kociar na balkon a maly tam drieme ... alebo nie prave mrnci idem ho kuki

zaba2707
29. okt 2009

vypadol mu cumel tak preto ten krik ... snad uz bude ok ... ja dnes idem pokracovat v robeni vencekov ... aby sme to do vikendu stihli 🙂

zaba2707
29. okt 2009

luc a to co si Natke vydrazila tie pyzamka oni su nove ze?

zaba2707
29. okt 2009

velmi nechapem ako tie mimiaukcie funguju 😖

vinka
29. okt 2009

JojChiarinka je zlatá.No to Viva je jak 100 diablov.Ale ona taká nebola.Ale mne suseda vysvetlila,že má staršieho brata a ked chce niečo mať tak musí sa prebiť.No a mne rohy stoja na hlave. 😠 😠 Joj ale spravila som Damiánovi album.Lebo on nemal kedže fotky neboli fotené digitálne.Všetke som skenovala do pc.Tak sa pozrite čo máme doma.Nájdete to na konci jeho albumu. 😀 😀 😀

vinka
29. okt 2009

Zaba to musíš vydražiť myslíš toto? 😕

vinka
29. okt 2009

Ale to musíš byť zaregistgrovaná a potom môžeš ale po určitj dobe.?Myslímsi,že po týždni asi môžeš začať dražiť..No ale treba z rozumom či sa to vyplatí.Lebo mne sa niekedy zdá,že tam si navzájom pribíjajú ceny ked to sledujem. 😒

josifek
29. okt 2009

Vinka pěkně jsi to popsala něco se hodí vydražit něco né 😉

zaba2707
29. okt 2009

bola som tam nejak som sa na tych mimiaukciach pozabudla tak uvidime ... skusila som dve supravicky kuki nato

http://www.mimiaukcie.sk/sledovane_aukce.php

ja som sa tam uz registrovala .. len velmi nemam vztah kupovat pouzivane veci ... ale az teraz som si vsimla ze sa tam daju drazit aj nove .. teda ked lu vydraila Natalke tie pyzamka vtedy mi to docvaklo ... necudujte sa sak som blondava 😀

lucia32
29. okt 2009

žabka, neukazuje nám to, asi si zle skopčila...ja väčšinou kupujem nové, ale občas niečo za kačku aj použité...ale to sa len tak nenájde, že josi???? 😀

josifek
29. okt 2009

Luci pokud to stojí za to proč to nekoupit malé dětičky to většinou ani nezničí 😉 😉 😉 a my stím uděláme parádu 😀 😀 😀 jo hold musí se číhat, a číhat 😀 😀 😀 😀

brinzulka
29. okt 2009

andrisek moc dakuje josifek

joj kakanie-dufam, ze budete ok-drzime palce...

musim si najst cas a konecne popozerat album vsetkym...len mm ma dovolenku a od pondelka sme nakupovali...ideme upratovat a vyhadzovat a ak je cas...hra sa on...a navecer, ked vidim na jedno oko...ma pusti k PC...a to uz k nicomu..

josifek
29. okt 2009

http://www.cesky.bess.sk/?p=productsList&iCateg...
holky kuki my jsme si nechaly dělat samolepky na auta , a pak jsem Simonce nechala udělat šátek se jménem 😀 😀 😀 bude mít k vánocům ponosí v létě 😀 😀 😀

brinzulka
29. okt 2009

josifek-ja som od nich mala ticko a nejak sa zbehlo..idem ho podarovat tehule setranicke, co nosi 36...by jej malo byt akurat...tak mam na nich tazke srdce..trosilinku

lucia32
29. okt 2009

josi..už robia aj mikinky a bundičky? pekné...

josifek
29. okt 2009

jj my nechaly udělat tento šátek 😀
http://www.cesky.bess.sk/?p=productsMore&iProdu...

Brin moc pěkné věcičky to jsou a věřím že se nechceme zbavovat těhu věcí já je mám také doma 😀

zaba2707
29. okt 2009

http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=1449158 - toto by mala byt jedna supravicka

zaba2707
29. okt 2009

sa mi zacalo budit dieta boze on niekedy ked sa zobudi je hned taky nervny ... ze dovi ... ale snazi sa tlacit chudak a nic mu zatial neslo 😝

josifek
29. okt 2009

žabka moc pěkné soupravy 😉 a supr ceny 😉

brinzulka
29. okt 2009

zaba..ta druha sa mi paci...herma ma drahe veci a pekne, drzia tvar aj farby..David dostal..a Andrejko znosi a vyzeraju ako nove

zaba2707
29. okt 2009

no uvidime ci sa nam niektora z nich zadari 🙂

vinka
29. okt 2009

Zaba tú prvú čo si dala link ti už niekto prebil.Teraz som pozerala. 😉 Ale tá druhá je krásna. 🙂

zaba2707
29. okt 2009

ano vsimla som si este pockam ci niekto bude bit ... a ja udriem ako posledna 😀 😀 😀 😀 😀

lucia32
29. okt 2009

pekné žabka 😉 ...ja som to nevidela 😝 , to asi preto, že okukujem len v ružovom 😀

brin brin ahoj...Andrejkovi posielam k výmesačiu veľkú pusu...

zaba2707
29. okt 2009

aj my gratulujeme k 3 mesiacikom Adkovi a veeelku pusu posielame 🙂

brinzulka
29. okt 2009

mooooooooooooooooc dakuje

zaba2707
29. okt 2009

😉 😉

vinka
29. okt 2009

Jéj Brinz malému véééééla šťastíčka prajem. 😉

brinzulka
29. okt 2009

sa dnes chudak po dlhej dobe vygrcal prudom...on bol na nerv...aj my....ale uz je to za nami...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre