Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

battole
29. okt 2009

uz aj kazdu hodinu prikladam, uz aj vineu pijem, aj senovku a benedikt papam....uz neviem co viac...este mi odporucali tabletky, ale to som este odlozila....

ani3012
29. okt 2009

http://www.mcbublinka.sk/index.php?s=poradmesi08
Je tam písane za homeopatika a sú naozaj dobré

battole
29. okt 2009

a ktora mate skusenosti s kojenim n apoziadanie?....nam lekarka kazala urobit pravidelnost teda kazde tri hodiny.....ked sa nam to podarilo, tak zistili, ze malo pribera, tak sme museli zrusit trojhodinove intrevaly a teraz sme poriadne rozhadzani

babyzuzana
29. okt 2009

batt skus homeopatika na podporu tvorby mlieka a vela pit vodu (ale to asi pijes) 😉

ani3012
29. okt 2009

Patrik asom kojila kedykoľvek a kdekoľvek 😀
myslím,že nikto nespomínal,že ide podľa intervalu 3 hod. Tak dávajú maminky,ktoré prikrmujú.

ani3012
29. okt 2009

babyzuzana
Už som jej hodila link,sútam vysvetlené aj tie homeopatika Ricinus comunis. Neviem ako sa to presne píše,ale veď batt si už poradí a popzerá 😉

babyzuzana
29. okt 2009

batt dieta si vypyta kedy chce, kasli na rezim
je to prirodzenejsie ako pocitat minuty ci uz ma jest, nema jest a pod.

ani3012
29. okt 2009

batt,keby si videla maminy na stretávke,tak by si sa ušťala.Každá jedna mala prísavníka na prsku 😀 😀

battole
29. okt 2009

ani: beriem aj ricinus,...no aj ja teraz davam kedy chce,...horsie je, ze neviem kedy je to, ze chce, a kedy place kvoli niecomu inemu. My sme museli zrusit aj cumlik, lebo prestala vediet sat, tak sa trapime...a teraz neviem ani zaspavat bez cumlika...proste vsetko naraz

baby: pijem 6 litrov denne,....to asi ziadna...

lucim
29. okt 2009

teraz vseobecne radia kojit na poziadanie ... ten interval hodin moze byt orientacny. my pijeme od hodiny po 4.

ani3012
29. okt 2009

😝 😝 😝
tak to ti už neporadím.Ja som mala dar od boha,že žiadne problémy s mliečkom,len mala ho nemohla 😒

battole
29. okt 2009

ani: co znamena prisavnik na psrku?......
baby: a to sa da potom zariadit, ked nevies kedy dat dietatu jest?...ja som zacala chodit do skoly a robi mi to dost velky problem

babyzuzana
29. okt 2009

uff 6 litrov??? tak to je sila, pocuj ty fakt spravis pre to kojenie asi cokolvek, inak je to chvalihodne...
ale zase aby ste sa netrapili, niekedy sa neda ist proti muru

ani3012
29. okt 2009

a neboj sa ! už máš polovicu za sebou ešte dva aj pol mesiaca a začnú kašičky 😀
Alebo,keď vám to bude vyhovovať,tak aj skôr.Záleží na tebe

battole
29. okt 2009

lucim: hej pocula som o tom "kojit na poziadanie", len mne lekarky inac kazali, tak som ich pocuvala a teraz mi kazu prikrmovat, lebo malo papa...no jasne, ked mi kazali dat cumlik a dat len kazde tri hodiny

ani3012
29. okt 2009

detičky-pijavičky alebo tak.
Dúfam,že sa nikto nenahneval 😕 !

ani3012
29. okt 2009

skončil House,tak idem spať,dnes sme mali otrasný deň.
Dobrú noc maminkám aj detičkám :-*

battole
29. okt 2009

baby: urcite nechcem ist proti muru...len stale rozmyslam, ze ked aspon trosku mlieka mam, tak preco to nepodporit, aby bolo viac a nemusela som malu uz od teraz prikrmovat...predsa len moze jej to sposobit este dalsie problemy...nemusi znasat prikrmovanie, moze zacat grckat a priberanie nebude na nule ale v minuse....teraz nechcem povedat, ze tie ktore prikrmuju robie zle...to v ziadnom pripade...len sa snazim daj jej to co mam
ani: ved presne, uz nie dlho a pridu kasicky, tak naco teraz to komplikovat.....to chapem ze pijavicky...tak mi este povedzte, ze ako dlho davate deti na prsnik, ci aj vtedy ked sa chce len upokojit, alebo len ked ma papat, ci papa stale rovnako dlho a proste vsetko co vas napadne s krmenim

lucim
29. okt 2009

batt napada mi len povedat, ze: dokelu , ale si statocna 😲 😉 6 litrov? to by som asi nezvladla.
video uz stiahlo, len sa mi to nechce otvorit .. mam cakat ... o chvilu hodim link

battole
29. okt 2009

ani: dik a dobru noc prajem

ani3012
29. okt 2009

a ešte niečo ...pôrod na živo ale je to veľmi veľké !
http://www.dumpert.nl/mediabase/656611/d1dfcfee...

lucim
29. okt 2009

uz to ideeee, takze nase dnesne dobre rano

https://www.youtube.com/watch?v=5bpWnjoTzUM

🙂

ani, velke videa by mi tahalo pol dna 😒

battole
29. okt 2009

lucim: navarim si caj vzdy 1,5 litra a do troch hodin vypijem a potom varim dalsi....takze ani neviem ako a vypijem aj 6litrov

ani3012
29. okt 2009

ale ja som myslela veľký pôrod 😀 😀 😀 😀

babyzuzana
29. okt 2009

jeeej ako sa matko tesiii, je to stastne dietatko

battole
29. okt 2009

lucim: matko je uzasny
nasa lotinka sa tiez vie tak krasne tesit, a nieked nema pri sebe ani hracky....proste len tak zacne z nicoho

lucim
29. okt 2009

jaj sloooon 😀

sa tesim, ze aj mne sa konecne podarilo nieco navideovat, doteraz vzdy krpec primrzol, ked videl fotak. mam este 1, ako skoro skopol hrazdicku. 🙂 a dakujeeeme.

battole
29. okt 2009

lucim: kolko ma vahu? a vysku?, je pekny baculaty....nasu lotinku by pri nom asi ani nebolo vidno 😀

lucim
29. okt 2009

batt a mas aj nejake videjko? 🙂

zuz aj tak mas veeery vtipneho chlapa 🙂 a vynaliezaveho 😀 som zvedava, z coho urobi zavlazovaci system... z rektalnej rurky? 😀

lucim
29. okt 2009

vaha asi skoro 8 kg teraz a namerali sme mu 68cm. 🙂 gulko bambulko, ale dal aj 19cm od porodu. a vysoky nema po kom byt.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre