Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

babyzuzana
29. okt 2009

😀 😀 😀 dneska dosiel s rr zabalenej v postovej obalke!!!!
ze mu to tak dali v lekarni! kokos ved to musi byt vakuovo zabalene nie? kvoli hygiene predsa!

lucim
29. okt 2009

zuz dodavaju to v sacku po 5 , a normalne to predavame po 1. to umyjes, ked chces aj vysterilizuj. 😉

battole
29. okt 2009

lucim: nemam videjko ziadne...a ani fotocky velmi nestiham....popri hodinovemu kojenu, cviceniu vojtovej metody a vareniu praniu a zehleniu uz vobec nic nestiham...nehovorim este o spievani, kedze som zacala chodit do skoly

battole
29. okt 2009

idem si asi trosku odstriekat, lebo sa mi dost nalialy, tak aby som jej potom rano mohla dat nieco navyse...

babyzuzana
29. okt 2009

hej? lebo vtedy co som kupila tu jednu tak bola samostatne jedna vakuovo zabalena...

battole
29. okt 2009

lucim: tak to mas dobreho valibuka....a iba kojis?....aj ja chcem mat malu aby mala apson 5 kil uz....fnuk

babyzuzana
29. okt 2009

batt preco cvicite vojtovku??

lucim
29. okt 2009

batt prijemne dojenie

zuz podla toho, ake zozenu u distributorov, vacsinou su tie na rozbalenie

battole
29. okt 2009

baby: lebo mala kefalhematom na hlavicke po narodeni 5 tyzdnov a z toho mala jadnu stranu slabsie svaly a okrem toho aj kyvace na krku nemala pevne....ale uz mi povedali aj to, ze je slaba preto, ze malo pribera....boze, co clovek to nazor, co lekar to este vacsie rozdiely nazorov a ty ako matka sa zariad a nevies ako

lucim
29. okt 2009

batt iba kojim.
a vy priberiete, neboj, aj dobre pocvicite a bude vsetko v poriadku. 🙂

babyzuzana
29. okt 2009

tiez si myslim, neboj zacnu prikrmy a vaha pojde hore

inak dnes som bola na tych kramaroch a bolo tam take dieta ako david tipujem tak 4 mesiace a pilo z flasky nieco hnede! mi to pripadalo ako granko...

alexarisko
29. okt 2009

Aj ja stem pit granko 🙂

lucim
29. okt 2009

juj, ja uz nechcem aby nam moc isla po prikrmoch vaha hore, co som vzpierac? 😉

ty brrrdo, co tym detom davaju, granko ???? 😠

babyzuzana
29. okt 2009

co to mohlo byt ine?
fakt som na to cumela a nic ma nenapadlo...

babyzuzana
29. okt 2009

svagrina nasej susedy je trochu divna a ta dava 2 mesacnemu babatku jest banan, pije kravske mlieko a tak ☹

lucim
29. okt 2009

jedine ze by mali nejaku hnedu flasku, inak fakt. 😖

babyzuzana
29. okt 2009

nemali, aj to ma napadlo, ale flasa bola biela sklenena, fakt ze to bolo granko si myslim...

lucim
29. okt 2009

vsak uvidia za par rokov, co porobili, ci to male telicko zvladlo spracovat. 😒

babyzuzana
29. okt 2009

inak v tej detskej fakultnej bolo tolko individui ze az! akoze vsetky vrstvy, zle deti, horsie deti, uplne najhorsi rodicia a tak, som cumela
bol tam jeden velmi zly asi 4 rocny chlapcek co chodil k cudzim ludom a normalne ich kopol, tresol rukou a pod.
si hovorim dojdes ku mne a udres ma si ma nepraj, no a nedosiel v slabej chvilu ked som cumela do blba a netresol ma autickom z celej sily do ruky?!?!!? som ho tak sklbla ze ci sa to robi bit cudzich ludi, ze cumel
ale sopliak si ma zapamatal a videla som, ze chce spravit zle a zase ked som v nestrazenej chvili sa niekde zapozerala dosiel mi k davidovi pred vajicko a zo vsetkych sil zvrestal na neho, az mi prislo do placu ked som videla ako moje krasne spiace dieta otvorilo v soku ocka a splustilo plac ☹ ☹
baby prisam, ze by som toho sopliaka zmlatila 😒 ale vrchol bol ten, ze ked to spravil dosla jeho matka a zdrapila ho za ruku a mne sa ani len neospravedlnila!!!!

lucim
29. okt 2009

aka matka taky syn 🙄

idem spat, dnes este pred polnocou, vynimocne, mi klipkaju ocicka.

pozdravujem aj vasich drahych sploditelov a babatka.

lucim
30. okt 2009

dobre raneckoooo, ja to tu zatvaram aj otvaram? 🙂
dnes je skvely den, kamoske sa narodila dcerka Ninka, tiez im to ako nam na prvy raz nevyslo, a teraz je uz babo na svete, mam o to vacsiu radost. Matko bude mat kamosku. 😅

lucim
30. okt 2009

este stale nikto?
ja som bola vcera v draciku - traky!!!!!!!! kam si ma to poslala 😠 🙂 , zase som minala peniazky , ale tomu sa neda odolat , aha co sme kupili https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vRefer... a jedna za tym
Matko si sam vybral 🙂 a este mam latkovu a umelu knizku a teraz vaham, ci ich schovam do vianoc, alebo sa s nimi budeme hned hrat....

lucia32
30. okt 2009

Bré ránko...ako sa vám spinkalo deťúrence? 😀

lucia32
30. okt 2009

Lucim...haha, to je daň za prvé dieťa...kupovať, kupvať, kupovať 😀 , no ako by som ja Natinke šetrila, že?
My zas máme bodynká .... http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=1456407

lucia32
30. okt 2009

na Natinke 😀 , veľa na 😝 😀

lucim
30. okt 2009

luci dobre ranecko, kavicka navarena, cakas na zakaznikov? 🙂
hello kitty peknuckeeee 🙂

lucim
30. okt 2009

luci, to sme isli len nakuknut, ci to tam maju, co mame vyhliadnute - a odnasala som 4 veci 😀 ale hra rozvija motoriku a myslenie, vsak? 😀

ani3012
30. okt 2009

Ahojte babule.Chcem sa spýtať na tie aukcie: minule som skúšala teplákovú súpravu vyhrať a 3 krát ju predĺžili o dve minúty.Bolo napísane ,že v poslednej minúte bolo prihodené,tak nastavili čas na ďalšie dve. To tak je so všetkým alebo si to nastavuje predávajúci ?

lucia32
30. okt 2009

jj, kavička uvarená, zákaznici prišli i odišli 😀
Aj doma som si zaliala, len nebol čas ju vypiť 😝

ani3012
30. okt 2009

lucim a aj tie papučky si Maťkovi kúpila v Dráčiku ?

lucia 32 tie bodynká sú krásne !

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre