• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Júlovo - červencové slniečka 2009

5. októbra 2016 
voski chutní chlapci!!!! zlatí sú

zuzka ty si ale praktická ženská... :grinning:

fusááák... môj mm bol predvčerom v Poľsku a doniesol parádny fusak...značka WOMAX... červenej farby, je super...obrovský a praktický, vhodný aj do autosedačky.....

a doniesol aj "krowky".... a už nie súúúú... :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. okt 2009 o 19:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, moj P nakupuje tiez pekne podla zoznamu, kupi vsetko a aj viac, je dost kreativny :wink: ale on tvrdi, ze vie nakupovat lepsie ako ja, ze ja nakupujem drahsie... on sice urobi nakup velky, ale ja kazdy den nejake to pecivo (ja mam rada cerstve a on chodi casto neskoro z prace) a vzdy nieco prihodim, tak naskakuju minusove platby z mojej karty... a samozrejme oblecenie pre mna a deti, ale to nezvykne prilis komentovat, maximalne ked ma rypavu naladu sa spyta, ci to tomas/alexandra/ja/celkovo potrebujeme... a ja poviem ano a je po debate :stuck_out_tongue_closed_eyes:

krowky - mnam, to mam rad :sunglasses:
30. okt 2009 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobry vecer

jennka ani jedna krovka by sa pre mna nenasla?

brin sikovnica prakticka :slight_smile:
30. okt 2009 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vosky maly santov pomocnik je zlaty, aj jeho vacsi brasko. :slight_smile:
30. okt 2009 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
drýýýýý večír :wink: :wink: :wink: :wink:
Vosky supr fotky, Karamelka má podobný kostýmek, asi jsme v zastoupení pro českou republiku :slight_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Brin šikula jako vždy :wink:
Jennka jo krowky ty my také můžem dělám je i doma :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: jen je nebalím ani nestačím :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Dneska jsem byla u nás v obchoďáku a u vítahu jsme se potkali s Mifi.Malý je šikulka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .Byla jsem na injekci a koupit manžovy nový kufřík na ňotas ale neměli musela jsem objednat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: za pár dní bude mít narozky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:
30. okt 2009 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucimka....bohužial, už nie sú...

josi ...tak pošli recept... ja mám rada také sypavé čo sú!!!

bolí ma "vajko".... asi ovulejšn.... :unamused:
30. okt 2009 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hellou, ja mam krowky v sufliku asi pol rocne, kto dojde? :sunglasses: a asi pol kila este :wink:

prave si pecieme gastanyyy ja sa na ne tak tesiim!
30. okt 2009 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Krowky:: a máte to i ve vašem rodném jazyce :grinning: :grinning: :grinning:

Ingredience:
800-1000 g kryštáľového cukru (podla sladkosti),
2 balíčky vanilínového cukru,
2 dl mlieka,
1 sladené kondenzované mlieko (Salko),
250g plnotučné sušené mlieko,
1 stužený tuk (Cera).

Príprava:
Do hrnca, ktorý nepripaluje dáme cukor,vanilku,mlieko a salko. Túto zmes za stáleho miešania varíme 45 minút. Po odstavení pridáme stužený tuk, premiešame a do mierne vychladenej zmesy pridáme sušené mlieko. Sušeného mlieka dávame toľko, pokiaľ masa nie je tažšie miešateľná (asi polovica 250g sáčiku) Masu vylejeme na vymastený plech a necháme stuhnúť. Nakrájame na kúsky.
30. okt 2009 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
30. okt 2009 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzí..gaštany mňám...

josi...super!!!! píšem!!!! vďaka...
30. okt 2009 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
diky za komentare...ten komplet sme kupili tu na konikovi a mame ešte jeden ako santov sobik...ten je tiež krasny....
krowky????mnam ale ja už sladke nem vyše mesiaca...uživam ALLI a už som schudla 6kil...jupi...len nech sa to nezastavi..... :sunglasses:
30. okt 2009 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
voski...ozaj to alli funguje... nie je to len placebo,???
30. okt 2009 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ani krásnááááá
Jennka není zač :wink:
Tak my nehubneme zatím udržujeme mléčko :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: aby mohla Karamelka potom papkat :grinning: snad už příští týden změnila jsem léky Rei mi poradila sice bolí ale dá se vydržet :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. okt 2009 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čo ťa bolí???? josi???
30. okt 2009 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jennka už týden záda upadla jsem a brala léky a injekce tak jsem nekojila malá byla na sunaru ale prý zítra večer už budu moct říkal dokyn :grinning:
30. okt 2009 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
snad ji bude chutnat :grinning: :grinning: :grinning:
zatial funguje...sa ladujem zeleninou,ovocim,sladkosti nehrozi a sem tam mäso aby som nebola taka blba....
uvidime...chcem si dať chvilu pauzu,či to naozaj funguje,vraj by to nemalo mať jojo-efekt...uvidime... :wink:
30. okt 2009 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
júúj josi.... a čo si si zatiaľ odsávala????
30. okt 2009 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Samy supr :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. okt 2009 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
samay...perfektné!!!

voski....aj ja niečo potrebujem....ale asi hlavne "pevnú vôlu", že?
30. okt 2009 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mius fuuuuuuu nech neboli .

krowky sa mi nechce robit, ja rada take bez namahy ... ani alli sa mi nechce uzivat, bojim sa mastnych prdov.
30. okt 2009 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jennka jojo 4x denně,a mlíčka mám dost na každé odstříkání 200ml i víc :grinning: :grinning: :grinning: a myslím že malá bude zase papkat nebo alespoň na pul ze začatku :grinning: :grinning:
30. okt 2009 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lucimko děkuji a hihihihi :wink:
30. okt 2009 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moja Dianka nevie piť z flaše... myslíte , že sa to ešte naučí.... už 4tý deň jej dávam čajík...ale nechytá sa.... chcem ju to naučiť, keby sa mi prihodilo nedajbože niečo také ako josi....
30. okt 2009 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby chcem sa opýtať...Tu stoličku som vyhrala od Rozálii h. registrovaná je od 2.10. 2009 a mail mala zakladaný na azete od 25.9.
Má tam jedno negatívne a jednom pozitívne hodnotenie.
Čo si o tom myslíte ? Ta stolička ma inak až moc dobrú cenu
30. okt 2009 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jennka my jsme vyzkoušely 4 dudlíky než jeden vzala, uplně obyčejný pryžový kulatá ten jo jiný né :wink: Vyzkoušej a uvidíš .3kola pokusu :grinning: :grinning: :grinning:
30. okt 2009 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani podla mna skus....je fakt pekna....
30. okt 2009 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
josi
kam chodíte na tie šablóny ?
ona to vedela, ked mala tri týždne... potom mala dva tri mesiace pauzu a už to nevie....ale naučí sa!!!

idem kukať film na Jojke... tak sa mi tu majte krásne , papa
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok