Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

jennna
30. okt 2009

voski chutní chlapci!!!! zlatí sú

zuzka ty si ale praktická ženská... 😀

fusááák... môj mm bol predvčerom v Poľsku a doniesol parádny fusak...značka WOMAX... červenej farby, je super...obrovský a praktický, vhodný aj do autosedačky.....

a doniesol aj "krowky".... a už nie súúúú... 😀 😝

riusik
30. okt 2009

no, moj P nakupuje tiez pekne podla zoznamu, kupi vsetko a aj viac, je dost kreativny 😉 ale on tvrdi, ze vie nakupovat lepsie ako ja, ze ja nakupujem drahsie... on sice urobi nakup velky, ale ja kazdy den nejake to pecivo (ja mam rada cerstve a on chodi casto neskoro z prace) a vzdy nieco prihodim, tak naskakuju minusove platby z mojej karty... a samozrejme oblecenie pre mna a deti, ale to nezvykne prilis komentovat, maximalne ked ma rypavu naladu sa spyta, ci to tomas/alexandra/ja/celkovo potrebujeme... a ja poviem ano a je po debate 😝

krowky - mnam, to mam rad 😎

lucim
30. okt 2009

dobry vecer

jennka ani jedna krovka by sa pre mna nenasla?

brin sikovnica prakticka 🙂

lucim
30. okt 2009

vosky maly santov pomocnik je zlaty, aj jeho vacsi brasko. 🙂

josifek
30. okt 2009

drýýýýý večír 😉 😉 😉 😉
Vosky supr fotky, Karamelka má podobný kostýmek, asi jsme v zastoupení pro českou republiku 🙂 😀 😀 😀 😀
Brin šikula jako vždy 😉
Jennka jo krowky ty my také můžem dělám je i doma 😀 😀 😀 😀 jen je nebalím ani nestačím 😀 😀 😀 😀
Dneska jsem byla u nás v obchoďáku a u vítahu jsme se potkali s Mifi.Malý je šikulka 😀 😀 😀 😀 .Byla jsem na injekci a koupit manžovy nový kufřík na ňotas ale neměli musela jsem objednat 😀 😀 😀 😀 za pár dní bude mít narozky 😝 😀 😀 😀

jennna
30. okt 2009

lucimka....bohužial, už nie sú...

josi ...tak pošli recept... ja mám rada také sypavé čo sú!!!

bolí ma "vajko".... asi ovulejšn.... 😒

babyzuzana
30. okt 2009

hellou, ja mam krowky v sufliku asi pol rocne, kto dojde? 😎 a asi pol kila este 😉

prave si pecieme gastanyyy ja sa na ne tak tesiim!

josifek
30. okt 2009

Krowky:: a máte to i ve vašem rodném jazyce 😀 😀 😀

Ingredience:
800-1000 g kryštáľového cukru (podla sladkosti),
2 balíčky vanilínového cukru,
2 dl mlieka,
1 sladené kondenzované mlieko (Salko),
250g plnotučné sušené mlieko,
1 stužený tuk (Cera).

Príprava:
Do hrnca, ktorý nepripaluje dáme cukor,vanilku,mlieko a salko. Túto zmes za stáleho miešania varíme 45 minút. Po odstavení pridáme stužený tuk, premiešame a do mierne vychladenej zmesy pridáme sušené mlieko. Sušeného mlieka dávame toľko, pokiaľ masa nie je tažšie miešateľná (asi polovica 250g sáčiku) Masu vylejeme na vymastený plech a necháme stuhnúť. Nakrájame na kúsky.

ani3012
30. okt 2009

tak už mám aj ja stoličku 😀
http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=1457021

jennna
30. okt 2009

zuzí..gaštany mňám...

josi...super!!!! píšem!!!! vďaka...

voskovka
30. okt 2009

diky za komentare...ten komplet sme kupili tu na konikovi a mame ešte jeden ako santov sobik...ten je tiež krasny....
krowky????mnam ale ja už sladke nem vyše mesiaca...uživam ALLI a už som schudla 6kil...jupi...len nech sa to nezastavi..... 😎

jennna
30. okt 2009

voski...ozaj to alli funguje... nie je to len placebo,???

josifek
30. okt 2009

Ani krásnááááá
Jennka není zač 😉
Tak my nehubneme zatím udržujeme mléčko 😀 😀 😀 😀 aby mohla Karamelka potom papkat 😀 snad už příští týden změnila jsem léky Rei mi poradila sice bolí ale dá se vydržet 😀 😀 😀 😀

jennna
30. okt 2009

čo ťa bolí???? josi???

josifek
30. okt 2009

Jennka už týden záda upadla jsem a brala léky a injekce tak jsem nekojila malá byla na sunaru ale prý zítra večer už budu moct říkal dokyn 😀

josifek
30. okt 2009

snad ji bude chutnat 😀 😀 😀

voskovka
30. okt 2009

zatial funguje...sa ladujem zeleninou,ovocim,sladkosti nehrozi a sem tam mäso aby som nebola taka blba....
uvidime...chcem si dať chvilu pauzu,či to naozaj funguje,vraj by to nemalo mať jojo-efekt...uvidime... 😉

samayka
30. okt 2009

ahojky

aj my sa pridavame do klubu 🙂)))))

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vRefer...

jennna
30. okt 2009

júúj josi.... a čo si si zatiaľ odsávala????

josifek
30. okt 2009

Samy supr 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jennna
30. okt 2009

samay...perfektné!!!

voski....aj ja niečo potrebujem....ale asi hlavne "pevnú vôlu", že?

lucim
30. okt 2009

mius fuuuuuuu nech neboli .

krowky sa mi nechce robit, ja rada take bez namahy ... ani alli sa mi nechce uzivat, bojim sa mastnych prdov.

josifek
30. okt 2009

Jennka jojo 4x denně,a mlíčka mám dost na každé odstříkání 200ml i víc 😀 😀 😀 a myslím že malá bude zase papkat nebo alespoň na pul ze začatku 😀 😀

josifek
30. okt 2009

Lucimko děkuji a hihihihi 😉

jennna
30. okt 2009

moja Dianka nevie piť z flaše... myslíte , že sa to ešte naučí.... už 4tý deň jej dávam čajík...ale nechytá sa.... chcem ju to naučiť, keby sa mi prihodilo nedajbože niečo také ako josi....

ani3012
30. okt 2009

baby chcem sa opýtať...Tu stoličku som vyhrala od Rozálii h. registrovaná je od 2.10. 2009 a mail mala zakladaný na azete od 25.9.
Má tam jedno negatívne a jednom pozitívne hodnotenie.
Čo si o tom myslíte ? Ta stolička ma inak až moc dobrú cenu

josifek
30. okt 2009

Jennka my jsme vyzkoušely 4 dudlíky než jeden vzala, uplně obyčejný pryžový kulatá ten jo jiný né 😉 Vyzkoušej a uvidíš .3kola pokusu 😀 😀 😀

voskovka
30. okt 2009

ani podla mna skus....je fakt pekna....

ani3012
30. okt 2009

josi
kam chodíte na tie šablóny ?

jennna
30. okt 2009

ona to vedela, ked mala tri týždne... potom mala dva tri mesiace pauzu a už to nevie....ale naučí sa!!!

idem kukať film na Jojke... tak sa mi tu majte krásne , papa

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre